Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Citat: monsterbnt poslato 01 Jun, 2017, 10:00
A danas na snagu stupa novi zakon.....
Znaci pocinje ozbiljna primena neoliberalnih stavova kako eto ne smemo povrediti tudja osecanja....Inace nema kriminala ni korupcije ni muljavina pa cemo zatovre puniti onima koji pricaju neprikladne viceve....

http://www.blic.rs/vesti/hronika/novi-zakon-evo-kako-zbog-masnih-viceva-mozete-da-dobijete-tri-godine-robije/xmxyl0t

hvalim ta boze da je stupio na snagu
ima delo - Proganjanje
Imam manijaka koji mi opsesivno proganja radnice vec tri godine,bile u policiji ,svasta smo radili ali nije bilo pravnog okvira za to sto radi,sada ce nadam se moci da mu stanu na rep

Major

E bre Bucko ti ko da ne znas odakle si otisao..
Ovaj zakon ce samo na neduzne da se primenjuje.. za manijake to ne vazi

bucko

Majore , jednom kad ga provuku kroz Olimpiju  :) :) :) sistem pocinje da funkcionise

! No longer available

Kostić

sovim su mislili na ozbiljno poremeæene budale, kojih ima. a zloupotrebe, pa naravno - srbija bre

bucko, ima leka. nije skupo, ko¹ta oko dve godine sa dobrim vladanjem. a njemu kolica

Slaninar

Citat: Major poslato 01 Jun, 2017, 10:31
E bre Bucko ti ko da ne znas odakle si otisao..
Ovaj zakon ce samo na neduzne da se primenjuje.. za manijake to ne vazi

Sla¾em se - zbog budala æe i mnogi nevini da najebu. Sa druge strane, problem postoji, puno je budala i ne¹to se mora uraditi.
Na kraju, kao i do sad, jako puno zavisi od toga kakvi su konkretno ljudi - u policiji, tu¾ila¹tvu, sudu, a i porodici, krug prijatelja.

Ima li negde link na tekst zakona?
Èitao sam po novinama da se i "negativni komentari" mogu prijaviti kao proganjanje - ¹to ovako kako su napisali zvuèi dosta neodreðeno.

I to trubljenje iz kola, koje spominju. Mogao bih posle svake vo¾nje bicikla da se namlatim para. :)
Mislim, ne vozim tako da mi iko trubi, ali moglo bi se lako, barem u NS.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

pre 32 godine lik maltretirao ¾ene na poslu i dovati se kumove keve. molila ga ¾ena mesecima da je se mane, on jok. ka¾e sinu, on prokljuèo. aj nemoj odma, aj lepo, aj molio ga tri meseca, ovaj se jo¹ i osilio, oæe da bije. i onda jedno veèe pao mrak - dve godine proðe, njemu se sluh ne vrati...


katar ima dobar zakon, prièo mi èovek. tamo ne sme¹ ortaku da vikne¹ ni u zezanju, kamoli da nekoga popreko pogleda¹. odma te vode negde u neku pustinju

megaidiot

Citat: Slaninar poslato 01 Jun, 2017, 11:07
I to trubljenje iz kola, koje spominju.
u austriji moz najebes ako trubis, a utvrdi se da nisi bio u situaciji da moras. isto moz da najebes ako ne trubis u situaciji kad je trebalo.
u svim krajevima je tisina osim u srpskom, tamo sviraju kao kod nas. kako predju zamisljenu liniju prema civilizaciji, ne sviraju.

Citat: kosta66 poslato 01 Jun, 2017, 11:11
katar ima dobar zakon, prièo mi èovek. tamo ne sme¹ ortaku da vikne¹ ni u zezanju, kamoli da nekoga popreko pogleda¹. odma te vode negde u neku pustinju
zajeban deo sveta. radio ja jedan posao za bahreinsku kraljevsku porodicu, preko naseg lika koji zivi tamo. on se covek toliko isprepadao, sto puta je zvao da vidi da li ce da bude na vreme, da li ce sve da valja, da se ne naljute. ako zajebes nesto i ne svidi im se, mogu da te "zamole" da sa porodicom napustis zemlju. :D

DebeliZmaj

Citat: bucko poslato 01 Jun, 2017, 10:25
hvalim ta boze da je stupio na snagu
ima delo - Proganjanje
Imam manijaka koji mi opsesivno proganja radnice vec tri godine,bile u policiji ,svasta smo radili ali nije bilo pravnog okvira za to sto radi,sada ce nadam se moci da mu stanu na rep

od toga nema nishta... koristice se uglavnom zakon
da bi se napakostilo kolegama sa posla i slichno ...

ovako ona ga iscima nesto a on je spali sve zajedno
na radnom mestu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 01 Jun, 2017, 10:00
A danas na snagu stupa novi zakon.....
Znaci pocinje ozbiljna primena neoliberalnih stavova kako eto ne smemo povrediti tudja osecanja....Inace nema kriminala ni korupcije ni muljavina pa cemo zatovre puniti onima koji pricaju neprikladne viceve....

http://www.blic.rs/vesti/hronika/novi-zakon-evo-kako-zbog-masnih-viceva-mozete-da-dobijete-tri-godine-robije/xmxyl0t

Mene uvek kod ovih zakona interesuje gde nestade "rodna ravnopravnost" u koju se toliko svi kunu?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: kosta66 poslato 01 Jun, 2017, 11:00
sovim su mislili na ozbiljno poremeæene budale, kojih ima. a zloupotrebe, pa naravno - srbija bre

bucko, ima leka. nije skupo, ko¹ta oko dve godine sa dobrim vladanjem. a njemu kolica

Fora je samo da te niko ne vidi....

Kostić

opa, zmaj prekr¹io novi zakon. ko æe koga da bocka u æorki, on lo¹mija ili lo¹mi njega... debeli gotovo je sa tvojim orvelom na radnom mestu ;D

megaidiot

imao sam lika sa juga srbije koji je stalno zvao posto mu je neka riba dala pogresan telefon. mnogo je bio dosadan, pretio je, kaze 'daj mi je na telefon, sad cu da dodjem u paracin sa lagunu sve cu da vas pobijem' i slicno. hteo sam da ga setam po srbiji, ali reko ajde informativno da pitam pandure i mts sta moze da se uradi i na kraju mi kaze pandur 'mi ne mozemo nista dok vam ne dodje na vrata'. tad mi stvarno ne treba pandur, imam pajser i to dobar, stari.

mislim da je taj zakon za ove sto pisu komentare po netu malo zapitaju smeju li njegovo ime stavljati u odredjene semanticke konstrukcije.

Kostić

Citat: Major poslato 01 Jun, 2017, 11:41
Citat: kosta66 poslato 01 Jun, 2017, 11:00
sovim su mislili na ozbiljno poremeæene budale, kojih ima. a zloupotrebe, pa naravno - srbija bre

bucko, ima leka. nije skupo, ko¹ta oko dve godine sa dobrim vladanjem. a njemu kolica

Fora je samo da te niko ne vidi....

ponekad nije skupo i da neko vidi

mega: to na¹i kopiraju arape a ¹to ka¾e¹, da pomlate fejsbuk ...  [facepalm] ;D

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 01 Jun, 2017, 11:43
opa, zmaj prekr¹io novi zakon. ko æe koga da bocka u æorki, on lo¹mija ili lo¹mi njega... debeli gotovo je sa tvojim orvelom na radnom mestu ;D

ne bas .. nisi citao pazljivo zakon ...
ja sam na poslu fini skroz ...
ne komentarisem koleginice,
cak nekad moje odustvo komentara
nove cvetne haljine i boli vishe od
loseg komentara... :D
kad mi shalju zahteve za fb odbijem
uz objasnjenje da nismo mi ortaci nego
da samo radimo u istoj firmi itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

al æe¹ da najebe¹ na fejsu ....  [rofl]

da smo otvorili fabrkika, kolko smo zakona doneli, bili bi brvi u proizvodnji u evropi. ovako smo prvi u ka¾njavanju. ¹to bi moj ortak reko, bolje prvi u selu nego poslednji u gradu

DebeliZmaj

ma jok ...
tek na fb ...
dakle morash nekog da progranjash
ako nekome kazes da je ruzna ona mora te
obavesti da joj to smeta... dakle ako te obrishe sa
fb ili blokira sebe je zastitila .. .ako se ne zastiti
dakle saglasna je ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

To je ¾iva istina za fb... Ali æe svejedno kod nas to koristiti kao dokazni materijal... Kuèka/vuèiæ i ostali te neæe obrisati ni blokirati ali æe uredno da prave print sceen-ove... Ne za to ako joj ka¾e¹ da je ru¾na, za to mo¾e da  ga duæka...

DebeliZmaj

ustavni sud je rekao da ``vucicu pederu`` nije uvreda...
dakle... a posto je javna licnost izlozen je javnoj kritici
za svoj rad...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jun, 2017, 13:31
ustavni sud je rekao da ``vucicu pederu`` nije uvreda...
dakle... a posto je javna licnost izlozen je javnoj kritici
za svoj rad...



A narod ka¾e "ne bodi se s rogatima".
Kod nas se sprovode zakoni koji su u suprotnosti sa ustavom, opu¹teno & redovno. Pa ti tro¹i pare, vreme & ¾ivce dok ne stigne¹ do Strazbura.
Mada i tamo - po¹to su ovi po njihovoj meri & volji, i Strazbur za¾muri kad treba.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

A sta ako joj napises da je mnogo ruzna :D