Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Ma jok sad ce da nam bude predsednik..ali nije zato sto predsednici primaju platu ceo zivot nego zbog naroda
:)

zVuk

ta plata sto ce da je prima ceo zivot je nista u odnosu na ono koliko je ukrao i uz pomoic burazera investirao......nego nek je on ziv i zdrav, jer sudeci po poslednjih nekoliko vladara srbije, sledeci ce biti jos gori.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Tesko da ce biti gori. Moze da bude samo neki isti [rofl]

zVuk

ne bih se slozio, cenjeni kolega, od tite na ovamo, svaki sledeci je bio gori od prethodnog. tako da ce nam posle ovoga doci neki jos gori....plasim se da ce za par mandata vladati sasa popovic....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

bigbad86

Meni Tadic nije bio gori od Kostunice, Kostunica i mutav i ruzan i neobavesten. Tadic bar krao na finjaka, dingospo :D

mrle

èujem neki protest na trgu u 18h.

zVuk

Citat: bigbad86 poslato 31 Maj, 2017, 12:45
Meni Tadic nije bio gori od Kostunice, Kostunica i mutav i ruzan i neobavesten. Tadic bar krao na finjaka, dingospo :D

lepi boris isto kao i ovaj sadasnji nije dozvoljavao institucijama da rade svoj posao, nego je on bio taj koji bi za sve da se pita.....samo sto je ovaj sad sposobniji od lepog.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Citat: mrle poslato 31 Maj, 2017, 12:52
èujem neki protest na trgu u 18h.

protest? protiv cega? u cijoj organizaciji?
Ko se ljuti, uleti mu kruti


Major

Citat: zVuk poslato 31 Maj, 2017, 12:09
ne bih se slozio, cenjeni kolega, od tite na ovamo, svaki sledeci je bio gori od prethodnog. tako da ce nam posle ovoga doci neki jos gori....plasim se da ce za par mandata vladati sasa popovic....

Ako moram da vladam nije problem :D


Kostić

ironija je u tome, ¹to ovaj sajhoman tero ko manijak negde pa ga navatala murija. ode to u sud al murija povuèe tu¾bu i nikom ni¹ta. a nama se majke najebo sa kaznama. samo zbog toga bi ga obesio na trg. kod slobe je sloba tero kako je teo, terali i mi. kazne bile ko kutija ¹ibica. dodu¹e zbog inflacije, al sloba je to znao. ovaj sajhoman je onaj najgori ljudski karakter. on æe da jede meso, al æe nas da bije ako ga mi jedemo... za sve ostalo ¹to radi me ba¹ zabole. od æopine smrti niko nije bio bolji ni gori od njega


zVuk

Citat: nano poslato 31 Maj, 2017, 14:41
Opet nas Rusi ne volu


http://www.021.rs/story/Info/Srbija/164227/Rusi-nam-vratili-136-tona-junetine.html

rusi nas nisu nikad ni voleli, kao sto nas ne voli ni bilo ko drugi.....nego rusi kazu da su vratili zarazeno meso, a nasi kazu da to nije istina, nego je u pitanju administrativna neusaglasenost....da li verovati rusima koji nas vole ili nasima koji nas vole..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

prema tome, gosn presednièe, ajmo abolicija na sve prekr¹aje u saobraæaju, koji nisu vezani za udes. sloba me aboliciro kad je posto presednik, pa me pustili iz padinjaka, a toma kurac - ni¹ta. ovaj - ni¹ta.

Kostić

ti rusi mnogo seru, a na¹i nisu ni¹ta bolji. na¹i bi da im bratski uvale govna, a oni bi bratski da im damo najbolje za male pare. kako god okreno svi su govna.

zVuk

Citat: kosta66 poslato 31 Maj, 2017, 15:23
kako god okreno svi su govna.

to je ono sto srBski rusofilicari nikako nemogu da ukapiraju...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

ni ljubitelji amera nisu bolji. dokle god ima ljubitelja onog, ¹to nije na¹e i nismo mi, kurac nam u dupe

zVuk

ko je uopste pominjao amere..??  lepo si napisao "svi su govna"
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

ja to zbog laziæa i bobana. saæe oni da se prokenjaju kako su ameri bolji od rusa ;D

svi su govnam ja¹ta. ¹to su svi ostali, al ¹to mi sami sebi. mazohizam jebote ...

Kostić

kako su propale srpska privreda i ekonomija. srbi su hteli da uvale govna za lepe pare. drugi su to provalili i dali nam ðoku. sad i ono ¹to imamo, drugi oæe d¾abe, a mi da jedemo govna. srbi su alavi, svi su alavi, al srbi su pokvareni. nas ucene, niko neæe da uveze. pa ne mora, je¹æemo mi. mi uvezemo trska ¹eæer, prepakujemo i prodamo nekome. provale nas i daju nam ðoko. nama se uveze trska ¹eæer i prodaje se , a na¹ dobar ode ko zna gde. industiju su pokvarili rukovodioci, vladari i obrazovani ljudi. srbin sa obrazovanjem je opasna ma¹ina. sam sebi zlo napravi. kapiram ja da nas ucenjuje kurta i murta, al dal je moguæe da ne postoji neki po¹ten naèin, da mi ¾ivimo lepo, dobro i po¹teno? sve i da se ogradimo jednim kineskim zidom oko na¹e zemlje, mi nikad ne bi umrli od gladi, iako smo bili gladni. mi umemo da napravimo sve, nismo mi glupi, glupe su budale koje misle da ako su grejali stolice za ¹esticu, misle da su uvatili kunta kintu za kurekanju, pa sami sebi naprave gore.

gordost je ubila boga, a da neæe èoveka.

nano

Nisam rusofil niti eurofanatik, radi se o tome da imamo priliku da prodamo - uzmemo novce... Kinezi ne vole nikog i skoro niko ne voli njih i sta sad oni treba da ugase proizvodnju? Zdravo rezonovanje.


Ti sto ce da pricaju da ne moze to tako, vec sam naveo primer. Drugi primer je firma u NS koju drzi makedonac a pravi namestaj. Dosli makedonci (najgore pleme bivse SFRJ) u Smrdiju da plate masu 25k i zarade, pored nas toliko "pametnih". I naravno izvoze u Rusiju, posto MK nema sporazum sa Rusima. Firma se zove Feydom...


@kosta: tako je, svako svakog ucenjuje, to se zove trgovina. Radi se o tome ko nas manje ucenjuje.