Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: megaidiot poslato 27 Maj, 2017, 12:53
pa nisu se upisali, to sto stanova nema u katastru ne sprecava prodaju. na mirijevu hidrotehnika gradila zgrade, probali ljudi da upisuju stanove, ne moze.
posto zgrada nije uknjizena, na papiru stanari tehnicki lebde u svojim stambenim jedinicama iznad njiva.
a mogu da ih prodaju i kupuju. sve je to jako cudno.

Tako se i meni èini. ©to u stvari znaèi da kupci stanova u stvari nisu vlasnici stanova. Samo su "kupci" i mogu da tu¾e onoga od koga su kupili, ali ne i da spreèe banku da naplati svoje. Jer su¹tinski zgrada je u stvari banèina.
Jasan mi je problem ljudi koji su sada ostali bez svoje imovine, ali mi nije jasno da neko uðe u kupovinu neèega toliko skupog a da unapred zna da nije njegovo vlasni¹tvo.

Kao kupovina vozila od nekoga ko nije vlasnik nego ima ovla¹æenje. Meni je to rizièno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Najgore od svega je sto se JESU upisali u katastru kao vlasnici...

Nego, jel imate decu?
http://pescanik.net/da-li-cemo-im-i-decu-oprostiti/
Smrt SVIMA!!!!

megaidiot


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2017, 11:34
I dalje ne znam kako zami¹ljaju da æe da mi uðe u kuæu ako ne otvorim vrata...

uz pomoc policije koja donese nqlog dezurnog sudije
.. ili zbog poplave, pozara, curenja plina ... anonimne prijave silovanja mladjeg maloletnog lica ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nano

Citat: Slaninar poslato 26 Maj, 2017, 15:23
Mnogi uðu sa 0 dinara u posao, pa od prodaje stanova pre izgradnje finansiraju izgradnju. Ta ¹ema je sad malo sporija i te¾a, ali mnogi nemaju novac za zavr¹etak zapoèetog.

Teza... Posto oce da ti dodju odredjena gospoda u kasnim vecernjim satima (bar u NS) da te pitaju dal ti treba tedonal da namazes noge, culi da te kosti bole...

Citat: slave74 poslato 27 Maj, 2017, 09:53
Jel ima negde to da se procita, jesu li novinari ispratili taj slucaj


[rofl] [pobednik]

monsterbnt

Ispratio je samo ALO.... i to jedino zato sto je Goca Bozinovska jedna od ostecenih...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

#20606
Citat: mareskin poslato 27 Maj, 2017, 10:37
Citat: monsterbnt poslato 27 Maj, 2017, 02:18
Pa oni terete investitora, banka uzima ono sto je investitor obecao, za raju se jebe i jednima i drugima...

Taèno je da banka uzima ono ¹to je u hipoteci, ali kako je legalno moglo ne¹to ¹to je pod hipotekom da se proda? To mi nije jasno.
Nikako, morao je negde neko da za¾muri... Uz izvesnu nadoknadu...

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Maj, 2017, 12:17
I ponavljam, kako su novi vlasnici mogli da se upi¹u u katastru, ako je zgrada pod teretom?!
I to ne bi moglo da i tu neko nije uzeo kintu...

Sad kad bi to neko ganjao ¹to reèe Boban do Strazbura, sva¹ta bi se saznalo... Opet kad sam èuo da je ona pevaljka jedna od o¹teæenih, skroz je moguæe da su i sami stanari podmazivali gde treba...



Citat: DebeliZmaj poslato 27 Maj, 2017, 19:09
Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2017, 11:34
I dalje ne znam kako zami¹ljaju da æe da mi uðe u kuæu ako ne otvorim vrata...

uz pomoc policije koja donese nqlog dezurnog sudije
.. ili zbog poplave, pozara, curenja plina ... anonimne prijave silovanja mladjeg maloletnog lica ...
Jel' se seæa¹ onog Èaèanina ¹to ih je jebao kao ovce kroz prozor. Ne znam kako se to zavr¹ilo i za¹to su ga uop¹te jurili, ali preklinjali su ga da ih pusti unutra, kao neæe mu ni¹ta... Ipak izgleda ne mogu ba¹ tako da dobiju nalog od sudije. Koliko znam samo za te¹ka krivièna dela. Druga stvar je kad si na odmoru a pukne neka cev ili izbije po¾ar....

Rekao sam za sluèaj da mi taj zvoni na vrata i ja mu ka¾em da odjebe. Vrata zakljuèana. Blindirana. Mo¾e i da dovede policiju, tuki æe da dobiju nalog od suda bez razloga.

Lazic

http://srbin.info/2015/05/12/sokantna-statistika-srbi-medu-najglupljima-u-evropi/


©okantno?

Poslednjih 30+ godina...

Vreme pre Milo¹eviæa, stara garda na vlasti, nesposobni, pokvareni, alavi...
Milo¹eviæ....
Narod napravio bo¾anstvo od njega, nesposobni, alavi pokvareni...
Ko¹tunica...
Alavi, nesposobni, pokvareni...
Tadiæ... Maneken
Pokvareni, alavi, nesposobni...
Vuèiæ...
©ampion, van svake kategorije, dno dna, ne mo¾e slovo da izgovori a da nije la¾, mrzi svoj polunarod, psihopata, kriminalac, siled¾ija na vlasti, olo¹ i pièka od èoveka, gledao ga u oèi 2004-te mo¾da par sekundi koliko je smeo....
Pobeðuje na izborima, 2012-te, 2014-te, 2016-te, 2017-te.
Okru¾io se najgorim od najgorih i postavio ih na ¾ivotno bitne funkcije, vratio Kariæa i tako dalje...

©okantno?

p.s. Ako ni¹ta oduvek sam nekako znao da su stanovnici Bosne pametniji...

stilgar

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2017, 02:07
http://srbin.info/2015/05/12/sokantna-statistika-srbi-medu-najglupljima-u-evropi/


©okantno?

Poslednjih 30+ godina...

Vreme pre Milo¹eviæa, stara garda na vlasti, nesposobni, pokvareni, alavi...
Milo¹eviæ....
Narod napravio bo¾anstvo od njega, nesposobni, alavi pokvareni...
Ko¹tunica...
Alavi, nesposobni, pokvareni...
Tadiæ... Maneken
Pokvareni, alavi, nesposobni...
Vuèiæ...
©ampion, van svake kategorije, dno dna, ne mo¾e slovo da izgovori a da nije la¾, mrzi svoj polunarod, psihopata, kriminalac, siled¾ija na vlasti, olo¹ i pièka od èoveka, gledao ga u oèi 2004-te mo¾da par sekundi koliko je smeo....
Pobeðuje na izborima, 2012-te, 2014-te, 2016-te, 2017-te.
Okru¾io se najgorim od najgorih i postavio ih na ¾ivotno bitne funkcije, vratio Kariæa i tako dalje...

©okantno?

p.s. Ako ni¹ta oduvek sam nekako znao da su stanovnici Bosne pametniji...
Lazicu oni tamo falsifikuju podatke bre :)
! No longer available

Kostić

#20609
mi smo takvi od pre turaka, ovo nije novost, a nije ni èudo. mislim na alavi i pokvareni. glupi nismo, daleko od toga. glup èovek ne mo¾e da bude lukav. a lukavost je odlika pokvarenosti ;D

bruka

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 28 Maj, 2017, 03:36
mi smo takvi od pre turaka, ovo nije novost, a nije ni èudo. mislim na alavi i pokvareni. glupi nismo, daleko od toga. glup èovek ne mo¾e da bude lukav. a lukavost je odlika pokvarenosti ;D


Lukavost je èesto lo¹a na srednji i du¾i rok. Glup èovek to ne vidi i ne shvata.

http://www.upps.rs/wp-content/uploads/2015/08/Cujte-Srbi.pdf
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2017, 02:07
http://srbin.info/2015/05/12/sokantna-statistika-srbi-medu-najglupljima-u-evropi/


©okantno?

Poslednjih 30+ godina...

Vreme pre Milo¹eviæa, stara garda na vlasti, nesposobni, pokvareni, alavi...
Milo¹eviæ....
Narod napravio bo¾anstvo od njega, nesposobni, alavi pokvareni...
Ko¹tunica...
Alavi, nesposobni, pokvareni...
Tadiæ... Maneken
Pokvareni, alavi, nesposobni...
Vuèiæ...
©ampion, van svake kategorije, dno dna, ne mo¾e slovo da izgovori a da nije la¾, mrzi svoj polunarod, psihopata, kriminalac, siled¾ija na vlasti, olo¹ i pièka od èoveka, gledao ga u oèi 2004-te mo¾da par sekundi koliko je smeo....
Pobeðuje na izborima, 2012-te, 2014-te, 2016-te, 2017-te.
Okru¾io se najgorim od najgorih i postavio ih na ¾ivotno bitne funkcije, vratio Kariæa i tako dalje...

©okantno?

p.s. Ako ni¹ta oduvek sam nekako znao da su stanovnici Bosne pametniji...

http://www.detinjarije.com/intervju-dr-ranko-rajovic-reproduktivno-ucenje-za-mozak-ne-postoji1/

Kostić

pojasni sland¾o, mrzi me da èitam arèija

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 28 Maj, 2017, 09:40
pojasni sland¾o, mrzi me da èitam arèija

Mrzi me da ti crtam ako tebe mrzi procitati par desetina A4 strana.


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

znam ¹ta pi¹e u to pismo, nego reko, aj ti meni n srpskom ukratko pojasni, al sad vidim, danas je nedelja, pa i nije moranje. lupaæemo glave o tome sutra, sa radnih mesta i skrivenih baza :)

bucko

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2017, 02:07
http://srbin.info/2015/05/12/sokantna-statistika-srbi-medu-najglupljima-u-evropi/


©okantno?

Poslednjih 30+ godina...

Vreme pre Milo¹eviæa, stara garda na vlasti, nesposobni, pokvareni, alavi...
Milo¹eviæ....
Narod napravio bo¾anstvo od njega, nesposobni, alavi pokvareni...
Ko¹tunica...
Alavi, nesposobni, pokvareni...
Tadiæ... Maneken
Pokvareni, alavi, nesposobni...
Vuèiæ...
©ampion, van svake kategorije, dno dna, ne mo¾e slovo da izgovori a da nije la¾, mrzi svoj polunarod, psihopata, kriminalac, siled¾ija na vlasti, olo¹ i pièka od èoveka, gledao ga u oèi 2004-te mo¾da par sekundi koliko je smeo....
Pobeðuje na izborima, 2012-te, 2014-te, 2016-te, 2017-te.
Okru¾io se najgorim od najgorih i postavio ih na ¾ivotno bitne funkcije, vratio Kariæa i tako dalje...

©okantno?

p.s. Ako ni¹ta oduvek sam nekako znao da su stanovnici Bosne pametniji...
Budalastina
Nasi odu preko da konobarisu i za par meseci postaju menadzeri,ista je prica i u drugim bransama
Prave nas budalama namerno a za sve njih smo Arijevci i to nam ne mogu oprostiti.
Sto se mene tice autor moze da me poljubi u dupe i to sutra od 12 do 13 h ,sad sam trenutno zauzet. (Drakèe -moj rodjak sa sela)

bucko


Lazic

Citat: bucko poslato 28 Maj, 2017, 13:07
Budalastina
Nasi odu preko da konobarisu i za par meseci postaju menadzeri,ista je prica i u drugim bransama
Prave nas budalama namerno a za sve njih smo Arijevci i to nam ne mogu oprostiti.
Sto se mene tice autor moze da me poljubi u dupe i to sutra od 12 do 13 h ,sad sam trenutno zauzet. (Drakèe -moj rodjak sa sela)
Èek, èim to isto ne mogu da postignu ovde, ne¹to ne ¹tima...

Mada da se ogradim, ja sam napravio poreðenje na¹e inteligencije sa kvalitetom dr¾avnih organa... Svakako nije sveobuhvatno... :D


bucko

  @ Laki
Pa evo ti pred tobom primer Jecko sa foruma,otisla i razvalila
Ovde sistem prave stranci ,sistemski ne valja,ubise i selo i grad a u Sloveniji seljak dingospo ,skoro isto ko ovi u gradu.
Zemlja nikoga ne zanima jer uglavnom radeci je prave gubitak,kad je se docepaju znas kako ce da dobije na vrednosti a do tad iphone i s8 su u trendu ,samo kad budu ljudi ukapirali da se to ne jede bice kasno