Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

sve lepo napisano, ali onda sednem za neciji windows na srpskom...
sunce ti jebem, ne znam sta da radim, ajde sto je windows nego sto je sve naopako, coca-cola pise, ne znas da prevedes.
! No longer available

balcan girl

najveæa glupost je porediti zanimanje sa polom onoga koji obavlja to zanimanje, vojnik je vojnik bio zensko ili musko, sudija je sudija, kakve veze ima kog je pola kad ti odrapi kaznu i ne razmisljas o tome..moze oni da proturaju sta hoce, jebe mi se....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Bitno je.
Kad je musko vojnik on je u rovu, ili bonus na ciscenju kruga kasarne.
Kad je vojnik zensko, on je kod pukovnika u kancelariji, ili bonus u njegovom krilu.  :)

ЯЭВОЛУТИОН

nemoj tako....bila neka iz banjaluke sa mnom na ratistu....imala muda veca od mnogih....Vojnik sa velikim V....nije bila ni skrndelj...vitka i zgodna, grubljih crta lica ali lepa....pa recimo poput annie lennox....kratko osisana ....doduse tamnije kose....cak je bila i ranjena....suze cure ali ni glasa od nje....
izuzetak koji potvrdjuje pravilo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

Milunka Savic na primer,mada ove sad ne bi mogle kafu da joj skuvaju

balcan girl

nemoj da te èuje makica iz interventne hattrick pa da ti objasni u èijem krilu æe da budes bonus :D :D :D :D da bi bila potkupovnik u kancelariji mora na akademiju :D evo par riba u zandarmeriji bogami ne sedi u kancelariji nego u sumu na teren hvataju migrante :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

I jel' uhvate migrante? ;D

balcan girl

ma uhvate, nego sto biju jebem ti sunce :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Po njih mogu da odu i na Autobusku, ne moraju da se mlate po sumama  :)
Znaci otese nam zene i policiju i vojsku, znao sam da nije trebalo onomad da im se dozvoli da nose pantalone.  :)
E deda deda, bas si krme, gde si gledao, kad si glasao  :)

Kostić

mnogo dobra fora. bolja od komunalnih smradova. tamo gde ljudi neæe da im neki govnogrb soli pamet, da li æe da su¹e ve¹ ispred ulaznih vrata u hodniku, u privatnoj zgradi, doæi æe neki govnogrb i pisaæe kazne. u mojoj zgradi ¾ive dvojca koji æe da ga poèaste maljem po glavi. nemamo mi vi¹e ni¹ta svoje. vidim i na radiju jedu govna oko toga...

koga li æe da zapo¹ljavaju ...

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/usvojen-zakon-o-stanovanju-svaka-zgrada-imace-upravnika-a-sta-kad-stanari-ne-mogu-da-se-dogovore-clanak-2601605

monsterbnt

Pa ima mnogo zasluznih clanova.... Ja znam da meni u stan uci nece...
Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

kosta66 ... nece biti samovolje... hocesh da zivish u stanu? moraces postujesh pravila... hoces veci
stepen sloboda da radis sta hoces itd ... kupi kucu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ja imam kuæu od 20 stanova, jedan je moj. ako svi mi su¹imo ve¹ u hodniku, ¹ta to ima da brine dr¾avu? moja zgrada je kuæa. privatna. nema tu ¹ta da tra¾i neko ko ne ¾ivi u njoj i da soli pamet i ka¾njava vlasnike te kuæe zato ¹to recimo su¹e ve¹ u hodniku i slièno. ako se nekome ne¹to ne dopada, on se ¾ali kome treba, odnosno op¹tini tj inspekciji. ne mo¾e uljez da diriguje nekome u njegovom privatnom vlasni¹tvu, a to je jedan od ciljeva. zgrada ima mnogo, mo¾e malko da se ¹trpne za kazne i tako to.

prejaka fora nema ¹ta. mafija je nezaja¾ljiva

DebeliZmaj

ako tako gledash i ulicaa je privatno sokache svih
vas sto imate kuce sa po 20 stanova... pa opet i nije
bas tako ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

inaèe, debeli, èovek mora da se rodi go i da umre. kad se raða ne mo¾e da bira, kako æe da se rodi, kad umire, mo¾e da bira, kako æe da umre.

monsterbnt

Najveci problem su OVLASCENJA koja ce imati upravnik... Najproblematicnije je ono da moze da ti ulazi u stan kad oce... Da ne pominjem posebno sto je poenta svega zaposljavanje moralno politicki podobnih koji ce da drukaju za drzavu....
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

ulica je javna povr¹ina, kao i trotoar. parking i zgrada su privatno vlasni¹tvo. ne serendaj od ranog jutra

Kostić

Citat: monsterbnt poslato 25 Maj, 2017, 09:26
Najveci problem su OVLASCENJA koja ce imati upravnik... Najproblematicnije je ono da moze da ti ulazi u stan kad oce... Da ne pominjem posebno sto je poenta svega zaposljavanje moralno politicki podobnih koji ce da drukaju za drzavu....

ko ¹to sam reko, do jaja fora. stim ¹to æe biti mnogo batina, pa treba i neku novu æorku da sazidaju. biæe nas mnogo na èekanju... ti uðe u stan i kazni te ¹to nisi opro sudove... :)

DebeliZmaj

mbnt
pa i sad raznorazni imaju ovlascenje u nekim situacijama da ti udje u stan
vaterogasci, policija, vojska ...

kad pukne cev a ti na putu ... znachi treba poplavi celu zgradu ? ...

da li ce neko da zloupotrebi? moguce...

a to za kadrove ... pa sad vidi, svaka klika koja dodje na vlast prvo svugde udomi svoje ljude
i tako je svuda na svetu ... e sad ... ni tebi niko ne brani da otovirhs preduzece za ove poslove
i da se time bavish ? jel tako ? tako je...

kosta66
il tebi njavishe smeta sto ce te smaraju da placas troskove zgrade i sto sad kad ne placas
ce te utuze po automatizmu ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Kako æe se sva ova sranja da im se vrate kao bumerang... Mislim jednog dana kad prekurèi raji...





Citat: DebeliZmaj poslato 25 Maj, 2017, 09:31
ni tebi niko ne brani da otovirhs preduzece za ove poslove
i da se time bavish ? jel tako ? tako je...
Stvarno kao da si pao sa Marsa... Mo¾e bez partijske knji¾ice al' zamalo...