Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: megaidiot poslato 11 Maj, 2017, 15:09
ali zar to nije lik koji je bio ovde pa hteo da uci programiranje pa napusio sve i otisao?
Mislim da nije :)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane

...mislite? Ima dosta toga podudarnog

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Biker-Boy

Ponekad mi bas drago sto ne posedujem auto i sto me se ne ticu ovakve zavrzlame :) 
I feel the need..... the need for speed !!!

mi¹ko_kolo

Nije problem samo u tome. Sad su izmislili da ne mogu proæi AMSS pregled motori iz ©vajcarske koji po njihovim papirima imaju manje KW.  Tzv. "u¹trojeni" motori. A ljudi platili carinu i porez. I jo¹ mnogo stvari æe oni izmisliti samo da bi izmuzli koju kintu od naroda.

Poljanac92

Ovo je lakse da se kupi treci pojas i ugradi naknadno, ako vec pise u saobracajnoj pet sedista, nego se zezati sa glupostima :D bice u fazonu, aha tri pojasa pozadi, to je to...nego da se neko zajebava sa glupostima :D
A to za motore, pa mislim da je neko skoro kacio u zanimljivim oglasima, neki motor uvezen ali zbog te razlike u kw i papirima ne moze da se registruje :D sve lepo uredjeno tamo, a mi se nasli pametni :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Boban_m

Jebu ne vade. Imati auto u Srbiji je vrlo stresan hobi.

Lazic

Kad je moj æale poèeo da vozi 1970-te, pojasevi nisu bili standardna oprema... Dobio ih na nekoj nagradnoj igri par godina kasnije... Za prednja sedi¹ta... ©ta li æe da rade sa vozilima koja nisu ni kao dodatnu opremu imala pojaseve pozadi...? Svi æe da postanu dvosedi...

Hattrick

Normalno bi trebali kod vozila za koja nisu postojale zakonske obaveze ugradnje sigurnosnih pojaseva u trenutku proizvodnje, da ovi zakoni ne vaze. Inace odose svi oldtajmeri u staro gvojze.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 12 Maj, 2017, 00:21
Kad je moj æale poèeo da vozi 1970-te, pojasevi nisu bili standardna oprema... Dobio ih na nekoj nagradnoj igri par godina kasnije... Za prednja sedi¹ta... ©ta li æe da rade sa vozilima koja nisu ni kao dodatnu opremu imala pojaseve pozadi...? Svi æe da postanu dvosedi...

auto koji fabricki nema pojas ne traze ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Poljanac92

Pre godinu, dve je bila neka prica da ako postoje zadnji pojasevi, a nemaju nasloni za glavu, onda prave neki problem isto...
Preticao sam i kad nisam morao :D

DebeliZmaj

toej bilo za domaca kola ova novija...
pravili su Z10 sklopociju da bude sto jeftinije
bez toga i prodavali masovno ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

prodavali  traktore bez kabine.
ista dr¾ava pravi svoj traktor, proda ga seljaku, a onda ovaj ne mo¾e da ga registruje.

Lazic

Gde ti vdi¹ dr¾avu?

megaidiot

suverena drzava IMT.

DebeliZmaj

vidi ... ako nece ga tera preko puta ... dakle ako je veliki prozivodjach ciji se pogon granicni sa
velikom parcelom i ne treba mu.. dakle to mu dodje dodatna oprema :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell