Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 11 Maj, 2017, 12:30
Citat: megaidiot poslato 11 Maj, 2017, 11:44
barem nece morati da primenjuju extremno treznjenje i express detoksikaciju, proverene metode jat-ovih veterana.
Slu¹ao prièe iz prve ruke... ;D A ¹to hoæe da èuka vrisne od previ¹e kiseonika... :o
zakon kaze da ne smes da pijes 8 sati pre nego sto letis. i to je sve sto zakon kaze.
ima i tabela koliko te koja kolicina alkohola koliko onesposobi i projektovano vreme za oporavak,
ali to se samo informativno uci (moze da se pojavi na testu, ali posle toga ti nije vazno).
ostalo je slobodno za implementaciju u samoj kompaniji, a mi smo uvek bili kreativni. :D


Lazic

@MI:
Ka¾e, udahne¹ par puta i spali sav alkohol u organizmu... ;D

Kostić

#20403
Citat: mrle poslato 11 Maj, 2017, 14:21
http://www.blic.rs/vesti/beograd/motor-vs-automobil-na-beogradskim-ulicama-u-trendu-je-opasan-izazov-koji-moze-imati/52zv13x

nasmejah se... da je i¹o uz kneza vi¹eslava stigo bi dva dana ranije... il uz blagoja paroviæa. igraju se deca igrica

mrle


Kostić

a novinari su krvavi, ka¾e stigo za 6 minuta, a on poseko svako crveno na koje je stao... pa i nije retard. ima manijaka koji su mnogo gori od njega ;D

Lazic

Koja je poenta jurnjave ako æe¹ da staje¹ na crveno...? ;D

Kostić

i da ide¹ preko le¾eæeg ko po jajima ;D

mrle

vidim mu malo pre temu na bjb... iritantan lik. Sre¹æu ga negde u gradu, sigurno na potezu NBG - Brdo. Da vidimo ko je bolji :)

Lazic

Citat: kosta66 poslato 11 Maj, 2017, 14:55
i da ide¹ preko le¾eæeg ko po jajima ;D
To era¹i, ja jok... ;D


@Mrle:
daj link... :)

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 11 Maj, 2017, 14:23
@MI:
Ka¾e, udahne¹ par puta i spali sav alkohol u organizmu... ;D
kao rukom odneseno [rofl] [rofl] [rofl]

Citat: mrle poslato 11 Maj, 2017, 14:50
retard
ma samo pokusava da iskopira sta rade drugi po jutubu, sad je super popularno da seres nesto bez veze dok vozis motor.  [povracanje]
a novinari.. pa novinari su retardi.

Kostić

samo da ne doðe kod nas. biæe blam ;D (era¹i? hah ;D ) ah da, ja nem eR, imam kofu ;D samo da ne sretne usput hurikena, dok se trka... ;D

megaidiot

ali zar to nije lik koji je bio ovde pa hteo da uci programiranje pa napusio sve i otisao?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 11 Maj, 2017, 14:54
Koja je poenta jurnjave ako æe¹ da staje¹ na crveno...? ;D

..show  [rofl]

mrle


DebeliZmaj

Citat: mrle poslato 11 Maj, 2017, 14:57
vidim mu malo pre temu na bjb... iritantan lik. Sre¹æu ga negde u gradu, sigurno na potezu NBG - Brdo. Da vidimo ko je bolji :)

oderes ga kombijem ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

narani¹e ga kurcem beli anðeli....  ;D [rofl] [kralj]

Hurricane

..msm da je i vest bila dovoljna, retardirana tema sa bjba je malo vi¹e informacija nego ¹to nam je zaista potrebno..


Pod maè s njim, a u pm

megaidiot

@El Jefe
polomio se od smeha [rofl][rofl][rofl]