Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 27 April, 2017, 14:46
bekstvo sa mesta udesa je pièketizam. onaj najaèi. pièketina od èoveka. kukavica. al takvi opstaju. hrabri ginu.

Jeste, sla¾em se, samo ga svi prozivaju za ga¾enje, niko za be¾anje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

megaidiot

i za gazenje i za bezanje.

petar357

Citat: DebeliZmaj poslato 27 April, 2017, 15:37
ozbiljno ti kazem ...
u zavisnosti od tablica
ako su omrazane 60 ... znachi
secam sed sam 92 koji ne radi
ondak klip kako zivi gore....


Uh Debeli, razocarao si me skroz. Kakva neobavestenost... Al' bi se zajebao... ;D
Upravo ize tih i slicnih razloga su promenuli, ima mozda i dve godine, nije vise 60 nego 140 ili 160 i nesto... Ne znam sad precizno...


petar357

Citat: Slaninar poslato 27 April, 2017, 15:59
Citat: kosta66 poslato 27 April, 2017, 14:46
bekstvo sa mesta udesa je pièketizam. onaj najaèi. pièketina od èoveka. kukavica. al takvi opstaju. hrabri ginu.

Jeste, sla¾em se, samo ga svi prozivaju za ga¾enje, niko za be¾anje.

I to nesto sto je kaznjen, kaznjen je upravo zbog bezanja. Inace, isao je na zeleno. A prekoracenje brzine je bilo do 20 preko ogranicenja, znaci novcana kazna u iznosu od 6000 din.
Zao mi je devojke, ali nije morala da se baca pod auto na svoje crveno svetlo.

mi¹ko_kolo

Citat: petar357 poslato 27 April, 2017, 17:23
Citat: DebeliZmaj poslato 27 April, 2017, 15:37
ozbiljno ti kazem ...
u zavisnosti od tablica
ako su omrazane 60 ... znachi
secam sed sam 92 koji ne radi
ondak klip kako zivi gore....


Uh Debeli, razocarao si me skroz. Kakva neobavestenost... Al' bi se zajebao... ;D
Upravo ize tih i slicnih razloga su promenuli, ima mozda i dve godine, nije vise 60 nego 140 ili 160 i nesto... Ne znam sad precizno...


A ti, kao, ne zna¹. Aham...

DebeliZmaj

Pjotr8mm

Mislim da si pomesao sa izmebom pravilnika da moraju
i E diplomatake sad da se reg cak skuplje nego civilne ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

petar357

Nista nisam pomesao.
Oznaka americke ambasade na tablicama nije 60-A-..., nego 144-A-...

Lazic

Bila je nekad 60... U vreme moje mladosti... :D

mi¹ko_kolo

Promenjeno posle bombardovanja.

Lazic


mi¹ko_kolo

Kriju se a i dalje voze svoje, a ne evropske ili azijske automobile. Paz' da se ne sakriju.

Kostić

#20251
Citat: Slaninar poslato 27 April, 2017, 15:59
Citat: kosta66 poslato 27 April, 2017, 14:46
bekstvo sa mesta udesa je pièketizam. onaj najaèi. pièketina od èoveka. kukavica. al takvi opstaju. hrabri ginu.

Jeste, sla¾em se, samo ga svi prozivaju za ga¾enje, niko za be¾anje.

ja sam ih spomenuo u smislu, da njima zatreba organ, prvi æe da ga dobiju. bez pompe i medija. a ti obèan svet æe da dobije kurac, al æe da bude primoran da donira.

jo¹ malo pa æe pederi da se udaju, da usvajaju decu, ako je iko primetio zakon o stanovanju, svatiæe da niko nema svoje, moraæemo da se doniramo. fali nam samo da se sirotinji i onima koji rade za slamu oduzimaju deca po zakonu i daju dobrostojeæim kuæama koja ih nemaju. selektivno naravno. lepo i probrano, mada je to u modi odavno

a vi, kakote? dobro jutro. ene tièice cvrkuæu od tri jutros, sad se i pevac javio!

DebeliZmaj

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B5_%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B5_%D1%83_%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B8

vid stvarno ...  ukinuli su 60 ... valjda im dojadilo sto su ih jebali svi
redom u saobracaju ... svakako treba ih ostaviti da izgore u kolima ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dukags

#20253
Suzuki...

http://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2017&mm=04&nav_id=1254997


a ¹to se politike tièe i Andreja Vuèiæu, da je samo i 10% istina i onda je brate mnogo, previ¹e ..?? ©ta ka¾e MOSAD...
https://www.srbijadanas.net/nemacke-i-americke-sluzbe-andrej-vucic-je-sef-jedne-od-najopasnijih-kriminalnih-grupa-na-balkanu/

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


megaidiot

Citat: kosta66 poslato 28 April, 2017, 05:55
fali nam samo da se sirotinji i onima koji rade za slamu oduzimaju deca po zakonu i daju dobrostojeæim kuæama koja ih nemaju. selektivno naravno. lepo i probrano, mada je to u modi odavno
nemoj ovo dva puta da kazes, jos moze i narodu da se proda kao super ideja da rese svoje probleme... dobiju malo iz robnih rezervi za dete. uzas.
Citat: kosta66 poslato 28 April, 2017, 05:55
a vi, kakote? dobro jutro. ene tièice cvrkuæu od tri jutros, sad se i pevac javio!
[rofl]

Lazic


monsterbnt

Vidim da ti odma sendvicar zvekno crtu....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Koliki kreten/idiot/retard, nadasve olo¹ treba da bude¹ da bi ti smetalo ¹to imamo makar jednog normalnog sudiju... Neverovatno...