Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

180 konja i zlatne brembo koènice.... koj æemu koènice kad juri nekoga :)


viper

Najbitniji detalj, zlatne Brembo koènice, pajseri  :D

Poslato sa HUAWEI G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

na ulicama nema ni skutera... posmrzavaæe se ljudi badava... :) oæu ja da budem pandur na gikseru, pa da jurim ove sa hajabusama. ako me pusti da pobedim, ne pi¹em kaznu :)

meni je najslaði bio onaj od pro¹le godine u cara du¹ana u zemunu. ja stao na semafor, on pored mene, otvori se semafor, on ko iz pu¹ke, ja polako. posle 200 metara okreæe preko pune linije i vraæa se, gleda me. ja mozgam, jel se ti deèko drogira¹.... i odem de sam po¹o...

megaidiot


viper

Magarac  :D

Poslato sa HUAWEI G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

..kako su levati od novinara proèitali nalepnicu  [rofl]
R gsx

Znaèi nije vi¹e gikser, veæ Ergiks [rofl]

megaidiot

zlatni se brembo vozi, a sirotinja nema kruva da jede.

El Jefe

Какав кретенизам. Ваљда треба да контролишу возаче, они су побили ове несретнике на моторима. Већина мотоциклиста је настрадала грешком других.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

У нашој држави треба увести обавезни тест интелигенције за запослене у државној управи. Да им се лепо измери РАМ меморија, да се не дешавају случајеви, отвори уста - стане му мозак.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

dal nose potkape... fantom nej¹n oh the roads u lovu na motocikliste. d¾im gus bi crko od smeha da ih vidi... lièe na insekte... :) al kad oèekuje da se neko potrka na semaforu, pa posle svati da je debil.... a znao sam odma da je pandur, bilo veæ poznato... a i nem èime da se potrkam. da sam imo busu oduvo bi ga ko maslaèak... pa nek pi¹e do sutra... ;D

u na¹oj dr¾avi treba ukinuti plavokose lepotice i ostale poznavaoce saobraæaja i kulture....

El Jefe

Срећа да у нашој држави постоје још увек шешири. Чим видиш неког за воланом са шеширом на глави бежи.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

dal iko razume tvoje rebuse? ¹e¹ir? ok, al ne viðam ljude sa ¹e¹irom. uglavnom il su æelavi i namr¹teni il nose kaèkete  [neampojma]

El Jefe

Јебига, ваљда је карма у питању. Више пута ме на путу мал не убише возачи са шеширима на глави, жене са мобилним телефоном и они са РУ таблицама.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ok, kapiram tvoj bes. mene svakdnevno poku¹avaju da ubiju telefoni, ¾ene, kombaj super sila drajveri, fini poslovni ljudi, murija, trkaèi. prestao sam se se sekiram oko toga. izbegnem, napsujem se u kacigu i odem dalje... osim kad pogodim. onda se iznerviram, al posle stuèem par piva i nemam brige. ne vredi zdravlja taj bes protiv mase, a masa je uvek u pravu. tako da - ¹, jebiga :)

El Jefe

Једина предност је да се овде године живота рачунају дупло више него на западу.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

hefe, mator si èoek, al da ti dam drugarski savet. nemoj da se nervira¹. stres ubija. pevaj neku pesmu sebi u kacigu i ceri se na sve ¹to te pogleda. pomisliæe da si lud i skloniæe ti se sa puta. meni uspeva za sad. i ma¹i rukama i krevelji se, pa nek te i panduri nagaze i pi¹u ti kaznu. i njima se naceri. u ogledalo nemoj, to je veæ vi¹i stepen za posmatranje :)

stres ubija dru¾e. a zdravlje je danas skupa roba

El Jefe

Пошто сам рођен у ФНРЈ омиљена песма ми је - У тунелу у сред мрака, сија кита друга Тита.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

au. ja mora da se izvinem. znaèi, sve poèinje sa èika hefe. ja sam roðen u SFRJ, al je nema vi¹e. sad sam stranac u starom rimu :)

èika hefe, nemoj da se nervira¹ :)

El Jefe

Никад. Што би се ја нервирао што овде код мене на ортопедији не ради рендген, али зато су у чекаоници ДВА телевизора. На једном је био први програм, на другом пренос из скупштине. Заболела ме и друга нога.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

khm, ortopedija? ¹to sam ja oba¾avao ortopede kad sam bio mlad i lud ;D ja sam tripovao da si ti neka oznaudbacijasnajka il ¹taliveæ... kad ono ortopedija.  za te televizore ne znam ¹ta da ti ka¾em. kad niko ne bude gledao i kad bude prazno, zalij ih vodom... a rengen dopravite! odo po tuborg razgalmismo se, a usta mi suva. :)

hit the cloud and run! ;D