Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 19 Mart, 2017, 01:37
Citat: Laziæ poslato 19 Mart, 2017, 01:32
Mogu i oni da glasaju...

aha kako da ne .. mojih 20-tak drugara na crno u parizu (vec 3 god)  de smeju da se jave bilo gde . odmah deportacija .
Ne zezaj da æe Francuzi da prave saèeku¹e gde bude glasanje... Ne¹to mi u glavi da se glasa u konzulatima... Kapiram da im ¹i¹te jaja da glasaju...

Boban_m

Ima ko ce za njih da glasa ;D

Lazic


PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 19 Mart, 2017, 01:43
Citat: PECA BMW poslato 19 Mart, 2017, 01:37
Citat: Laziæ poslato 19 Mart, 2017, 01:32
Mogu i oni da glasaju...

aha kako da ne .. mojih 20-tak drugara na crno u parizu (vec 3 god)  de smeju da se jave bilo gde . odmah deportacija .
Ne zezaj da æe Francuzi da prave saèeku¹e gde bude glasanje... Ne¹to mi u glavi da se glasa u konzulatima... Kapiram da im ¹i¹te jaja da glasaju...

zar kad dolazis u konzulat ili gde god treba da prilozis pasos ? u kom stoji da si debelo prekoracio 3 dozvoljena meseca boravka ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 19 Mart, 2017, 01:43
Citat: PECA BMW poslato 19 Mart, 2017, 01:37
Citat: Laziæ poslato 19 Mart, 2017, 01:32
Mogu i oni da glasaju...

aha kako da ne .. mojih 20-tak drugara na crno u parizu (vec 3 god)  de smeju da se jave bilo gde . odmah deportacija .
Ne zezaj da æe Francuzi da prave saèeku¹e gde bude glasanje... Ne¹to mi u glavi da se glasa u konzulatima... Kapiram da im ¹i¹te jaja da glasaju...
Da bi glasao u bilo kojem diplomatskom predstavni¹tvu, mora¹ imati prijavu boravka za tu zemlju. Ne mogu ja da glasam u Tunguziji samo zato ¹to sam se tada tu na¹ao. I jo¹, mora¹ biti upisan u tamo¹nje spiskove. ©to znaèi da si morao nekada da se prijavi¹ u istom tom predstavni¹tvu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња



Ivicat

^
Sta 100, 200 godina. Al' za malo.

Lazic

D¾aba im takvih 100 godina kad nisu ni ¾iveli ni u¾ivali... Osim u snu...


@Mi¹ko & Petar:
Shvatio sam, ja zami¹ljao da je to za glasanje opu¹teno...

bigbad86

Oni ako odatle nikada nisu odlazili, za bolje i ne znaju pa im je lepo...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

Pa kad nije bio dovoljno vredan i strpljiv da saceka te dve, dve i po godine
Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

kako dozvolis da ti neko duguje 15 - 20 plata ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

aæimo

Tako sto nemas gde ni sa kim. Tako sto slepo verujes i idealizujes pa se zaduzujes i stvaras lazan osecaj nade pa kad te stigne realnost ti se roknes.

Glava Dole

jedna-dve pa i ajde... al 15-20... pa jebote... bolje da prosim na ulici i spavam na klupici nego radim 12 sati 15-20 meseci za dzabe...

DebeliZmaj

ne kapiraju ljudi i posle 20 godina maltene kapitalizma onog surovog da nismo vise u samoupravljackom socijalizmu ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Ma bez obzira na kapitalizam, socijalizam itd kratko i jasno:

Bolje dzabe da lezim nego dzabe da radim :)