Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


El Jefe

Аутономија је пројекат Сабахудина Грухоњића који прима донације из иностранства да истиче посебности Војводине. Ако не знаш ко је он, то је онај што му се од деце у вртићима привиђају будући кољачи. Дакле врло релевантан извор та Аутономија.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

O jebote, postoji li u ovoj zemlji ikakav normalan izvor informacija ??? [facepalm]

mi¹ko_kolo


El Jefe

Само Далај Лама зна истину. И бабе на пијаци.
Друштво за заштиту од животиња

lord_oblivion

A ¹ljokare ispred seoske prodavnice?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mrle

Citat: lord_oblivion poslato 07 Mart, 2017, 14:28
A ¹ljokare ispred seoske prodavnice?

i pokojni Ciga, matori klo¹ar ¹to se vrzmao po KST-u.
Taj je sve znao osim jedne stvari. Stoji u hodniku, pije pivo, gleda u plakat Kande, Kod¾e i Neboj¹e i ka¾e :"I Kondu znam i Kod¾u znam, ali pojma nemam ko je ovaj Neboj¹a".

Lazic

I bolje ¹to ga nije znao... :D

El Jefe

Када ти на саслушању иследник пусти музику дотичних, нема тога ко не би пропевао.
Друштво за заштиту од животиња

mrle


mrle

Cigin roðendan – Srpska nova godina

Osamdesetih je bilo zabranjeno slaviti Srpsku novu godinu, ali su se KST-ovci dosetili – ogla¹avali su kako 13. januara obele¾avaju roðendan legendarnog portira Cige.

– Znalo se da su tada najluðe pijanke u KST-u. Ciga je bio jedan od zaslu¾nih ¹to su èlanske karte i propusnice postale stvar presti¾a i veoma vredne, èesto nije pu¹tao bez njih. Najbolji program bio je tamo, nastupali su gotovo svi koji su ne¹to predstavljali u SFRJ. KST mi je bio drag i zbog tamo¹njeg bluz odeljka „Blue monday” gde je svirao velikan D¾on Hemond, ali i ja sa svojom ekipom bluzera – ka¾e Vojislav Pantiæ, muzièki kritièar.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Lazic

Interesantno, moguæe, odvratno, ali kome verovati...?


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

U ju¾noj Americi ¾vaæu koku legalno... ;D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen