Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Hattrick poslato 03 Mart, 2017, 23:42
Debeli Brani Americki McDonalds, Crnogorsku Hotel Slaviju, Belgijski Maxi, Nemacki Rajfajzen, Albansku Kasinu, i Francuski Societe Generale.  [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl]

Kostić


Lazic

Epidemija smrti...

DebeliZmaj

sad mi poso u centru ... pa tako da planiram u nekom momentu nazad u stari kraj .. tako da potez . vracar ... krunska i okolina ... via slavija do terazija ..poso kuca .. pa na caj ... dok mladost srbije forsira oruzanu silu i tako to ...
a kod mene kurcobolja ... eventualno mogu odem u posetu kod jednog savskog neimara koji je isto u kurcobolji ... :) cisto da spalim neko meso i da ga zezam da mu je forum u kvaru ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Политика коју воде поред осталих и немачки власници таблоидног ђубрета које се зове Блиц, је и довела до тога да се масовно умире у Србији.
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

kako je krenulo cu se prebacim kao it
u neki pogrebni zavod :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Kostić

stenli mejer je sasvim sluèajno umro usred veèere u nekom restoranu, zbog vode. pio je vodu i umro. sasvim sluèajno. da je pio na¹u savsku iz male èa¹e, verovatno bi i od nje umro. svuda u svetu ljudi mogu da umru zbog vode. sasvim sluèajno. zato valja piti rakiju u ¾bunju. daleko od bilo kakvog obilka 'dru¹tva'.


Kostić

hefe, u ovoj zemlji, politiku vode srbi. srbi vladaju. ne znam kako novine mogu da utièu na smrt, al znam da ima mnogo gladnih ljudi. bombardovanje mo¾e da utièe na smrt, lo¹a ishrana, stres, nema¹tina, bolest. nisam èuo da je neko umro èitajuæi novine :)

balcan girl

a jbg ja sam èula da je neko umro od stamparske greske jbg :D leèio se receptom iz novina :D a ovi umesto 0,1 napisase 10 i umre èovek :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

dal me zajebavate da ste veæ stigli da banujete debelog :D :D :D brateeeeeeeeeeeee .... strasnooo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

:D dugo nam se zadr¾ao  :D
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]



Citat: kosta66 poslato 04 Mart, 2017, 20:49
hefe, u ovoj zemlji, politiku vode srbi. srbi vladaju. ne znam kako novine mogu da utièu na smrt, al znam da ima mnogo gladnih ljudi. bombardovanje mo¾e da utièe na smrt, lo¹a ishrana, stres, nema¹tina, bolest. nisam èuo da je neko umro èitajuæi novine :)
Kostiæu, 'ladno jo¹ nisi poubijao sve neurone alkoholom... :o ;D  [cheers] [cheers]

Kostić


viper

Da se ja na vreme naoru¾am   :D
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


Kostić

bezbednosno, èoek se zajebava i nema pojma o politici, al demokratski gledano, ako je narod za, neka mu. biæe ovde dobre ¹orke, ako se ne izaðe na ulice bez organizacije, kao ono sa slobom, ni¹ta dobro neæe da se desi.... a jesmo lud narod ;D

monsterbnt

Pa kakva smo sprdacina od nacije, to je pravi predsednik za nas.
Smrt SVIMA!!!!

Lazic