Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


mi¹ko_kolo

Nemoguæe da su ovako napisali! Zar nije normalno: "motociklista (za koga se skidanjem kacige ispostavilo da je ¾ensko) svojom bahatom vo¾njom naleteo na jadnog Punta"?!

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

mi¹ko_kolo

Kako svi sumanuto voze, èudi me da ne ginu vi¹e.

Lazic


Kostić

pukla guma na audiju?

Kostić


Lazic

Predizborna kampanja...

Kostić

ne kapiram, pop se kandidovo za vlas?

Lazic

Jok, vuèiæpeder im naredio, ili je ko zna ¹ta ponudio zauzvrat da glume humanizam do izbora...

Da ne gre¹im du¹u, sigurno ima ljudi u crkvi, mo¾da je ovo i iskreno, mada ne verujem, Srbi su to... Definitivno sumnjiv tajming...

Kostić

mudri turèine, ima tu istine ;D

mrle

Citat: Laziæ poslato 03 Mart, 2017, 09:14
Jok, vuèiæpeder im naredio, ili je ko zna ¹ta ponudio zauzvrat da glume humanizam do izbora...

Da ne gre¹im du¹u, sigurno ima ljudi u crkvi, mo¾da je ovo i iskreno, mada ne verujem, Srbi su to... Definitivno sumnjiv tajming...

e moj Laziæu. pove¹æu te nekad sa mnom, da vidi¹ lièno da ima Ljudi (velikim slovom).
Mnogi kao i ti nisu kroèili tamo, upoznali Ljude, veæ se hrane vestima iz Bljuca, Kurira, rekla-kazala i uvek je "Zna¹ za jednog popa tamo...", kenja mi se. Taj tamo neki pop nosi svoj krst, a svi mi prvo treba sebe da pogledamo.

Lazic

Ma znam d'ima, zato sam i izmenio poruku... Ali opet, tajming je ba¹ zgodan...

viper

Nikada nemojte zaboraviti ko je uzor vuèiæupederu, nacisti i nacistièki sistem kontrole medija i masa, ovo polako postaje jedan velik konc logor u kojem je glavni baja pièkousti, ko mo¾e pobegao je odavde glavom bez obzira, mi ostali mo¾emo da molimo boga da nam pomogne. :(  :'(
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Samo da proðe kao nacisti, a mi preteknemo...

BOKYBOY

#19795
Bice Gas the anti-Vucic... ;D


viper

Citat: Laziæ poslato 03 Mart, 2017, 10:31Samo da proðe kao nacisti, a mi preteknemo...
Daj bo¾e.
 U Srbiji je trenutno glavna parola pièkoustog.
Arbeit macht frei
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Ivicat

Ako se ne uzmemo u pamet, i posle vucica ce doci vucic.

Lazic

Kad bi ove razmazali po podu, bilo bi posle sve ok...

viper

Taèno.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)