Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 22 Februar, 2017, 19:27
Ako su u necemu amerikanci dobri to je propaganda , tu im skidam kapu !

http://www.blic.rs/vesti/svet/iz-ozloglasenog-zatvora-u-srbiju-ovde-mi-je-gore-nego-u-gvantanamu-video/n46ctyv?ref=fbblic
Drugar iz db mi reèe pre nekog vremena da taj pravi probleme. Nije ulazio u detalje...

viper

Pa sigurno ga nisu poslali da jede prasetinu, naravno da æe da pravi probleme, pljuvanje po Srbiji i srbima  >:(
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Jao Ozno, Udbo, vrati se sve ti je oprosteno!!!!!   [policaja]
jin-jang

Boban_m

Obuku ga u crno-bijelu kombinaciju i kupe mu kartu za derbi na sjeveru ;D


Kostić

odkako je taj kengur teleskop proradio, iznaðo¹e boga oca planeta sliènih zemlji. jo¹ da iznaðu pogon na sijalicu pa da krenu ko na zlatno groznicu. ne znam ¹ta fali zemlji, al ne¹to joj fali oèigledno, èim bi svi da ¾ive gore

monsterbnt

A zasto ne bi otisli do drugih planeta?
To je stav u fazonu ''sta fali mom selu ne mrdam ja odavde''...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

366,6 triliona kilometara, èime æemo tamo? Stopom? :D

Za ju¾noafrièkog predsednika:
To je 366,6 hiljada milijardi kilometara... :o

monsterbnt

Pa jednom cemo naci nacina ako se pre toga ne dignemo u vazduh.... A mozda i oni dodju do nas i zgovnaju nas ko sto zasluzujemo
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Nema tamo inteligencije, odavno su skenirali radio spektar...

Biker-Boy

Ima inteligencije, nego pametni su ti vamzemaljci,  zato i ne dolaze vamo iz preventive, vidi se iz daljine kakve smo dijabole mi ljudi, pa se boje da se ne zaraze ljudskim autodestruktivnim idiotizmom...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Mo¾da ima inteligencije, ali nemaju radio... :D

monsterbnt

Radio talasi putuju brzinom svetlosti i podlozni su elektromagnetnom zracenju. Od ovih planeta treba min 40 godina da dodje do nas.... Koliko bi morao da bude jak radio predajnik da bi toliko dobacio? Pored tolikog svemira nema sanse da smo sami.
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

SF je okej na filmu. meni je ovo selo zvano zemlja sasvim okej. verujem da bolje mesto za mene ne postoji. a kom¹ije iz galaksije nek svrate na pivo, ako nismo sami. al mi nismo sami, ima nas pe¹es milijardi i jedva se podnosimo. samo nam fali jo¹ naroda iz drugih galaksija. star wars je do jaja na velikom platnu, ro¹tilj u prirodi sa dru¹tvom je jo¹ bolji


Kostić

dobro je nemati ¾enu ;D

brejking njuz. nasa otkrila sedam zemljica ko na¹a. jo¹ da otkrije prevoz do tamo i biæe do jaja. jedan sagradio krov a nije temelj, krov mu pao na glavu i utepo ga

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 23 Februar, 2017, 01:42
Radio talasi putuju brzinom svetlosti i podlozni su elektromagnetnom zracenju. Od ovih planeta treba min 40 godina da dodje do nas.... Koliko bi morao da bude jak radio predajnik da bi toliko dobacio? Pored tolikog svemira nema sanse da smo sami.
Prièam samo za taj sistem, nema nikakvog radio zraèenja odande, to su jo¹ davno ustanovili... Jesi video koliki je onaj radio teleskop u Portoriku, taj 'vata signale sa poèetka vremena... ;D
39 svetlosnih godina ili 366,6 triliona kilometara je najbli¾i kom¹iluk... Bukvalno... Samo do centra na¹e galaksije imamo 30.000 svetlosnih godina, a preko 120.000 ima u preèniku...

El Jefe

Удружење за борбу против туризма треба да се ангажује да се сви ти телескопи искључе.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

D¾abe kad veæ 80 godina emitujemo svakakva sranja, razne velike bratove, farme, palme, grandove, survajvere, i ostale bljuvotine... U¾asava me ¹ta æe turisti da pomisle o nama... Jeb'o te, pink je veæ dobacio 23 svetlosne godine od nas... :o :o :o

Boban_m

Djogani je vec prosao Mars i putuje dalje ;D