Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Hattrick poslato 16 Februar, 2017, 22:04
Pa u Mc Srbi, ako sam korektno obavesten, ima masa navijaca Rada, cak oni cine i samu srz kluba. Tako da sto se batina tice, prilicno su uverzirani.  :)
Biv¹i voða navijaèa Rada bio gej, pa ti vidi... Znam da nisu bili ba¹ sreæni kad je to isplivalo...

aæimo

Zar stvarno mislite to sto pisete?

Filuju nam psihu glupim naslovima i neproverenim pricama.

Zar je rasudjivanje toliko selektivno?

Dokazali ste da mediji lazu ili pisu sta im dize citanost, pa zar da poverujem da je i ovo istina.

Ubijanjem osnovne institucije zivota, brak i porodica, mogu da nam rade sta hoce.


juga

Citat: mali_zmaj poslato 16 Februar, 2017, 17:38
Citat: Laziæ poslato 16 Februar, 2017, 15:13
Citat: eclipse4 poslato 16 Februar, 2017, 14:33
ma pise mu na prsluku i koji je moto klub

mc srbi
Prosto me èini ponosnim ¹to imaju takvog èlana...



@Mali veliki zmaj:
U mnogo sluèajeva ne smeju, neæe zbog dece, ili su samo nenormalne i traumirane...
Meni nije jasno da su se ti ljudi nekad voleli i pravili decu i porodicu...

ne govorim ti samo za nju,veci i za njega,ja kad vise ne bi vjerovao svojoj ¾eni,ili osjetio da nema emocija...,aj da se ja i ti pozdravimo i æao,kakvo ¹amaranje,¹utiranje,psovanje...
Ja ne bi rekao ni æao, ko æe bre ponovo da tra¾i ¾enu, a po difoltu nadje¹ goru,... ja da moju vidim u gradu sa nekim , okrenuo bi glavu, kao nisam je vido!

Hurricane

...svaka sledeæa se lak¹e trpi, treba i to uzeti u obzir  [rofl]

Lazic

Kod mene obrnuto... ;D



@Juga:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :o :-*

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 16 Februar, 2017, 22:35Biv¹i voða navijaèa Rada bio gej, pa ti vidi... Znam da nisu bili ba¹ sreæni kad je to isplivalo...

Koj udarac na imidz, posrao im se u koncept  [rofl]

mali_zmaj

Citat: juga poslato 17 Februar, 2017, 09:43
Citat: mali_zmaj poslato 16 Februar, 2017, 17:38
Citat: Laziæ poslato 16 Februar, 2017, 15:13
Citat: eclipse4 poslato 16 Februar, 2017, 14:33
ma pise mu na prsluku i koji je moto klub

mc srbi
Prosto me èini ponosnim ¹to imaju takvog èlana...



@Mali veliki zmaj:
U mnogo sluèajeva ne smeju, neæe zbog dece, ili su samo nenormalne i traumirane...
Meni nije jasno da su se ti ljudi nekad voleli i pravili decu i porodicu...

ne govorim ti samo za nju,veci i za njega,ja kad vise ne bi vjerovao svojoj ¾eni,ili osjetio da nema emocija...,aj da se ja i ti pozdravimo i æao,kakvo ¹amaranje,¹utiranje,psovanje...
Ja ne bi rekao ni æao, ko æe bre ponovo da tra¾i ¾enu, a po difoltu nadje¹ goru,... ja da moju vidim u gradu sa nekim , okrenuo bi glavu, kao nisam je vido!

jebote sunce,pa nisam to gledao iz tog ugla...,vidi vraga,ma samo okrenes glavu i boli te patka!!!  bem ti misa svasta covjek pametno nauci na forumu..
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Hattrick poslato 17 Februar, 2017, 21:51
Citat: Laziæ poslato 16 Februar, 2017, 22:35Biv¹i voða navijaèa Rada bio gej, pa ti vidi... Znam da nisu bili ba¹ sreæni kad je to isplivalo...

Koj udarac na imidz, posrao im se u koncept  [rofl]
Nemau koncept....biznis...da si upoznao nekog vodju navijaca ne bi ni pomislio da koncept postoji...

inace mc srbi su support klub hells angelsa....nocne vukove vodi jedan a hellse drugi arkanov borac...toliko.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Poserem im se i u klubove i u "patriotizam" ako su im èlanovi k'o onaj...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 18 Februar, 2017, 01:06
Poserem im se i u klubove i u "patriotizam" ako su im èlanovi k'o onaj...
sad se u klubove uclanjujes lakse nego na forum....to sto je clan nije mu ni plus ni minus...samo se tako desilo...eno neki je bacio bebu o pod a nije clan....ali mu je stvarno u raspravi sa tastom ispalo dete....kako god istinu njih dvoje znaju....ali nije clan....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Èuo sam da neæe da pre¾ivi... :( Jeste mu minus, ceo ¾ivot do¾ivljavam ljude koji voze motore da su bar mrvicu bolji od proseka...

Kostić

pogre¹no do¾ivljava¹ ljude. kakve veze ima, ko ¹ta vozi, ko ¹ta slu¹a, ko se kako oblaèi sa samim èoekom. to su gluposti.

Lazic

Ne znam, od kako vozim motore, vi¹e volim sve, raèunao sam i ostali....

Major


Lazic

Znam dosta ljudi koji voze motore, da li sam imao sreæe ili ¹ta, svi su nadproseèna ljudska biæa... Do jednog...

mrle

Citat: Laziæ poslato 20 Februar, 2017, 15:38
Znam dosta ljudi koji voze motore, da li sam imao sreæe ili ¹ta, svi su nadproseèna ljudska biæa... Do jednog...

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 23 Jul, 2012, 10:11 

Lazic



viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !