Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


eclipse4


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 16 Februar, 2017, 03:59
Mozda neko poznaje "kolegu" bajkera....

Video sam tu sliku u neèijem albumu sa nekog moto skupa, ali da me ubije¹ ne mogu da se setim kad i gde... Olo¹ olo¹a...
Srðan Stamenkoviæ




mali_zmaj

Idiot,ako sa nekim ne mozes da zivis,razvedes se i kraj.....
jin-jang

eclipse4

ma pise mu na prsluku i koji je moto klub

mc srbi


Lazic

Citat: eclipse4 poslato 16 Februar, 2017, 14:33
ma pise mu na prsluku i koji je moto klub

mc srbi
Prosto me èini ponosnim ¹to imaju takvog èlana...



@Mali veliki zmaj:
U mnogo sluèajeva ne smeju, neæe zbog dece, ili su samo nenormalne i traumirane...
Meni nije jasno da su se ti ljudi nekad voleli i pravili decu i porodicu...

balcan girl

jbg i ona iz vojvodine se razvela pa ovaj usao sa puskom i pobio grdan narod u kaficu ...poenta je da tako vaspitavamo decu, prvo sto kazu devojèicama kad se pozale da je drug u vrticu udario je ma voli te al ne zna kako da ti pokaze, a drugo je da musku decu uèimo da treba da budu gazde u kuci, ono ruka o sto, kakav je ovaj ruèak...realno pravimo psihopate i zrtve, eto, npr, u mojoj porodici je deda mlatio babu, sta god da uradim ona nece da ide, doduse, mlatio je kad je pijan iako u sustini nije bio agresivan kad pije pivo samo kad pije rakiju :D ima nesto u toj rakiji jbg :D al onda on se napije i hoce da spava a ona dodje i zvanjaka mu kraj glave, realno sta ima da se raspravljas sa pijanim èovekom? èekaj da se otrezni pa mu jebi mater :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Biker-Boy

Ne mora da znaci da su se voleli,  brakovi se sklapaju iz raznih razloga, neretko to zna biti zbog cuvenog napumpavanja, ono, lik kresne neku rendom ribu, ova zatrudni, i posle svadba, a da ih pitas oboje, nebi se vencali nikad da nije deteta.
I feel the need..... the need for speed !!!

balcan girl

a i to ne mogu da shvatim, sta koj kurac se zenis ili udajes zbog deteta?? mozes da priznas dete i da ga vidjas bez da ti ceo zivot bude mizerija...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Kad bi sve ¾ene tako razmi¹ljale...

zVuk

u srbiji razmisljaju "sta ce svet da kaze..?."...i to im je bitnije od sopstvenog zivota...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

balcan girl

kad su moji potegli to pitanje kad sam bila mala odgovor je uvek bio isti boli me kurac, niti me oni oblaèe, niti me hrane i boli me bas sta æe da kazu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

Citat: balcan girl poslato 16 Februar, 2017, 15:31
a i to ne mogu da shvatim, sta koj kurac se zenis ili udajes zbog deteta?? mozes da priznas dete i da ga vidjas bez da ti ceo zivot bude mizerija...
jooooj, ma tom detetu uopste nije potreban otac i majka dok je mali i u razvoju pa nije to mace u dvoristu malo ga pomazis a posle ga sutnes kad ti nije do igre. Dete nije krivo ako su roditelji budale al isprasta u svakom slucaju.

balcan girl

ma daleko od toga da mu ne trebaju otac i majka ali zar nije bolje da ima dva normalna roditelja koji se postuju i vaspitavaju to dete nego dva nenormalna koji se tuku i svadjaju svaki dan??
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 16 Februar, 2017, 15:13
Citat: eclipse4 poslato 16 Februar, 2017, 14:33
ma pise mu na prsluku i koji je moto klub

mc srbi
Prosto me èini ponosnim ¹to imaju takvog èlana...



@Mali veliki zmaj:
U mnogo sluèajeva ne smeju, neæe zbog dece, ili su samo nenormalne i traumirane...
Meni nije jasno da su se ti ljudi nekad voleli i pravili decu i porodicu...

ne govorim ti samo za nju,veci i za njega,ja kad vise ne bi vjerovao svojoj ¾eni,ili osjetio da nema emocija...,aj da se ja i ti pozdravimo i æao,kakvo ¹amaranje,¹utiranje,psovanje...
jin-jang

mkt

pa ovaj kad izadje ima zagarantovane batine

Lazic

Iskreno se nadam... I to bi bilo idealno od kolega iz moto kluba... Valjda imaju iskustva...


@Veliki zmaj:
Povreðena sujeta je èudo...

Hattrick

Pa u Mc Srbi, ako sam korektno obavesten, ima masa navijaca Rada, cak oni cine i samu srz kluba. Tako da sto se batina tice, prilicno su uverzirani.  :)