Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bojan

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Februar, 2017, 20:27
isao je neki moj prijatelj da kupi zamak na obali mora za 1 funtu....hteo da pravi klub-restoran-hotel....kad su mu objasnili da mora da ga kompletnog restaurira a ne samo deo koji njemu treba a ostatak je hteo da konzervira, odustao je....posle pet godina su samo konzervirali skoro ceo zamak i zvali ga da preuzme odrzavanje i uzme ga za 1 funtu.....odustao je zato sto je konzervacija uradjena tako jadno da bi ponovno konzervacija i poravak toga sto su usrali kostalo tri puta vise nego u prvom cugu.....zadnja ponuda je samo da ga uzme za funtu i da sukcesivno u narednih 20 godina sredi konzervaciju na trazeni nivo....otprilike ce da udje u pricu....inace je zamak sa pogledom na irsko engleski kanal...isle of man...ako udje u pricu okacicu ovde promo cene za isle of man sa manijackim popustom.

A to ce biti dobro, jbg taj put (samo od Londona) je tako skup da ja odustah zadnji put kad se otvorila prilika
Nego mi bilo malo lakse zato sto je citavo vreme padala kisa

Lazic

©to je toliko skup put?  I koliko je to uop¹te? :D

Bojan

Citat: Laziæ poslato 10 Februar, 2017, 21:53
©to je toliko skup put?  I koliko je to uop¹te? :D

koliko se secam skoro £1500 po coveku

Lazic

Èekaj bre, ne razumem, da sedne¹ u auto i ode¹ na obalu, uhvati¹ trajekt do ostrva, tamo naðe¹ sobu, je trebalo 1500 funti po èoveku...? :o

ЯЭВОЛУТИОН

feri i smestaj zakupljuju agencije i deru.....ova kombinacija ce biti kamp na privatnom posedu i prevoz brodom  nedelju dana ranije.....malo je rizik sa vremenom ali kampovao sam ja i po snegu...dobra kamping oprema (obezbedjena ce biti  ne mora da se nosi) ....kako god....konzerve nam ne ginu i tost....a ako proradi kombo bice i pivo po ne MAN cenama....sto i dalje nije jeftino ali je jeftinije nego na MANu...
Racunica je da u 2500 e moze da se spakuje sve za 15 dana na IOM...covek racuna na ljude iz ovog regiona jer nema sanse da neko na zapadu izdvoji 25 ili 30 dana za blejanje.
Uz to ja imam poziv KATANA kluba iz V britanije pa cu verovatno ici motorom do engleske.....videcemo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bojan

Citat: Laziæ poslato 10 Februar, 2017, 22:06
Èekaj bre, ne razumem, da sedne¹ u auto i ode¹ na obalu, uhvati¹ trajekt do ostrva, tamo naðe¹ sobu, je trebalo 1500 funti po èoveku...? :o


Sednes na motor, kao prvo cena trajekta, smestaja, mislim da se placa i voznja  pre trke na stazi tj ulici, klopa. Secam se da je trajekt bio skup do bola. Moj zet je to organizovao tako da su sve cene maglovite

El Jefe

Откако сам прочитао оно о сексу за 10. евра, све ми скупо.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [klanjam_se] [kralj] [thumb_up]





@Alja:
'oæe¹ samo prekosutra kad te pusti ¾ena... :P :D


@Bojan:
Mamu im lihvarsku...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 10 Februar, 2017, 22:33
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [klanjam_se] [kralj] [thumb_up]





@Alja:
'oæe¹ samo prekosutra kad te pusti ¾ena... :P :D


@Bojan:
Mamu im lihvarsku...
Nema veze sa zenom...ovo ti je ko hadziluk....hocu da dodam TT ispred prezimena....a i klinka ce uskoro 3 godine....a i razvescu se (nisam ni ozenjen) zbog toga....bolje to nego da trosim pare na alkohol kao neki...i na vutrahenjo.....
Nego kako bilo na Malti :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Ja tek sad provalio da je alja u stvari revolucija, ja mislio neki drugi majstor za kog ne znam :)

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Che

Citat: Bojan poslato 10 Februar, 2017, 22:01
Citat: Laziæ poslato 10 Februar, 2017, 21:53
©to je toliko skup put?  I koliko je to uop¹te? :D

koliko se secam skoro £1500 po coveku

Da ga ne pretera malo?  [neslusam]



Hattrick

Citat: Boban_m poslato 08 Februar, 2017, 23:35
Upravo kupih online, samo je tungsten finis pa je tamniji.
http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/wm_6458178_zpsojo0see4.jpg

Turski klon CZ-a ?
Kakav je kvalitet, jesi li ga drzao u ruci ?

Hattrick

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Februar, 2017, 21:46
Ali kod na vlasti se nalaze ljudi koji se izvinjavaju i ne da ne pominju, vac zataskavaju....trude se da nas natera da zaboravimo....Siptari i Hrvati ruse groblja da nam obrisu secanja,,,,

To vec 20 godina veoma uspesno obavljaju NVO finansirane iz inostranstva, i mediji/novine u vlasnistvu Nemackih izdavackih kuca pod direktnom kontrolom liberalnih Sorosevskih korporacija, Blic, Kurir itd...

Boban_m

Citat: Hattrick poslato 11 Februar, 2017, 00:52
Turski klon CZ-a ?
Kakav je kvalitet, jesi li ga drzao u ruci ?
Jesam, sjajno lezi ali nisam pucao. Preporucili mi neki poznanici. Sad se ovde zove Tristar po uvozniku ali proizvodjac je Canik. Prvi kontigent su izvozili turci ali nema vise da se kupi, brzo je rasprodat. I ovaj se dosta brzo prodaje, uglavnom su ostali samo crni, a imali su odlicne finise u hromu, tiatanijumu i tungstenu. Kupio sam prekjuce, danas je vec skuplji $21. Razlika izmedju tog prvog turskog i ovog su bocni otvori za gasove pri vrhu cijevi/klizaca. Rukohvat je od legure aluminijuma pa je nesto laksi od celicnog. Dopao mi se dizajn, lici na Baby Desert Eagle, cijev od 12cm i sarzeri su 17 metaka, ali mogu i od CZ, pa ima i onih od 19. Takodje mi se dopada sto su sine citavom duzinom klizaca sto bi trebalo da daje malo vise preciznosti. Pregledao sam dosta klipova, uglavnom ga hvale, dobar okidac i skoro bez trzaja. Kad stigne bice slika i utisci.

Uffe, ako te ne mrzi prebaci ovo o pistoljima u neku drugu temu.

Bojan

Citat: Che poslato 11 Februar, 2017, 00:34
Citat: Bojan poslato 10 Februar, 2017, 22:01
Citat: Laziæ poslato 10 Februar, 2017, 21:53
©to je toliko skup put?  I koliko je to uop¹te? :D

koliko se secam skoro £1500 po coveku

Da ga ne pretera malo?  [neslusam]




Rekoh da se ne secam bas ali ako ti bitno sutra cu da pitam ako se on seca.
Mozda ti mozes da ides avionom na TT, al ja ne bih ni isao onda. Jebote kakv je to gust ako ne mozes da da procunjas ili izadjes na stazu pre pocetka trka?
Vidim ja to si ti lepo prostudirao oko aviona. Ti putujes 8h do Londona? Ti ko slaninica, polovicna istrazivanja?
Ti bi do Njujorka preko Tokija   [rofl]


Che

Citat: Bojan poslato 11 Februar, 2017, 01:40
Ti putujes 8h do Londona? Ti ko slaninica, polovicna istrazivanja?

}olovicno citas  ;)
Let do Lonodna je nesto manje od 5h, naravno da bi bio jeftiniji.
Ako hoces motorm, trajekt iz Liverpula je manje od 150e, povratni.

Nije poenta u tome, moze i za 6000 funti do tamo i nazad,
ali i dalje ti je cifra od 1500 prenaduvana.


Slaninar

Citat: Bojan poslato 11 Februar, 2017, 01:40
Ti ko slaninica, polovicna istrazivanja?

Tebi sam u ustima i kad ni¹ta ne komentari¹em.

#gaystop #cimstop   [srednjiprst]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bojan

Citat: Slaninar poslato 11 Februar, 2017, 07:56
Citat: Bojan poslato 11 Februar, 2017, 01:40
Ti ko slaninica, polovicna istrazivanja?

Tebi sam u ustima i kad ni¹ta ne komentari¹em.

#gaystop #cimstop   [srednjiprst]

Svak o onom sto voli.  Dali da placem ili se smejem,  Slaninica prostak, gubis se smesni decko.