Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ivicat poslato 06 Februar, 2017, 19:23
Na sutrasnji dan:

Дан усташког покоља Срба: Заклано 551 дете
Mogao bi Srdjan Jebeni Dragojevic da napravi film sa nazivom "lep mlat Srbomlat" bolja mu e tema nego lepa sela i rane....bar da razume da nije cilj napraviti zabavan fil, nego ispricati pricu, ma kako potresna bila...nije ovo holivud da snimamo zabavne filmove....a eto i moze SPC da finansira od neplacenog PDV-a ili drzava od PDV=a za bebi opremu....


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Ivicat poslato 06 Februar, 2017, 19:23
Na sutrasnji dan:

Дан усташког покоља Срба: Заклано 551 дете
Oni Arapi seku glave zbog "vere", jo¹ ne èuh da je iko igde u ime bilo èega pobio toliko dece, èak ni Arapi... Kako je moguæe da je Balkan tako lep gledajuæi prirodu a da toliko zlog sveta ima...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 06 Februar, 2017, 21:02
Citat: Ivicat poslato 06 Februar, 2017, 19:23
Na sutrasnji dan:

Дан усташког покоља Срба: Заклано 551 дете
Oni Arapi seku glave zbog "vere", jo¹ ne èuh da je iko igde u ime bilo èega pobio toliko dece, èak ni Arapi... Kako je moguæe da je Balkan tako lep gledajuæi prirodu a da toliko zlog sveta ima...
Secenje glave je relativno human postupak...brza smrt, ako se izvede kako je planirano...
Umorstvo udarcem maljem moze izazvati tezak potres mozga od koga se dugo umire a ti svestan...vidis ali ne mozes da reagujes....zverski....ma ni zver ne radi tako...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle


mali_zmaj

Taj srbomlat,srbosjek,kame i ostalo je samo dio prièe.....,najèe¹æe su gledali da kolju i zatiru Srbe za velike srpske slave i svece,kad znaju da su ljudi u kuæama, i nisu u ¹umi i u polju..,par dana prije pokolja su naredili Srbima da pobiju svoje pse,pod izgovorom da neka zaraza vlada,Srbi pokorni to uradili,a sve sa razlogom da psi ne bi lajali kad usta¹e udju u selo....,da narod ne bi pobjegao..,u ¹koli su klali uèenike Srbe pred drugom djecom,hrvatskom i muslimanskom,uèiteljica Hrvatica ih poku¹ala sprijeèiti,razbili joj glavu..,itd, itd.....,pola Hrvata po Banjaluci pokatolièeni Srbi koji su nekako skontali,pa se sakrili kod po¹tenih,ali malobrojnih kom¹ija Hrvata,koji su im spasili ¾ivote,a nisu ih potkazali,(kao recimo neki drugi koji su ukazivali gdje se Srbi kriju od usta¹a),ali su se pokatolièili,moja pokojna kom¹inica prva.... ima toga jo¹ mnogo....,tako da kad ih krenemo mlatit u nekom ne daj bo¾e ratu,nemoj da neko glumi du¹ebri¾nika sluèajno i kenja,kako smo mi ba¹ divljaci....
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Srbi koji su porodicno vezani za uzu srbiju su relativno dobro prosli....svi ostali su uglavnom najebali...Moji sa kevine strane iz Pozege...partizani pa cetnici i posle nemci...provuki se....Celetovi iz Like....Cukundedu unili turci, pradedu Austrougari, Dedu Ustase prepusene u partizane (prepoznao jednog od krvnika iz sela u nekoj ceti 1945 i nadjen sutradan mrtav)...cale se rodio 41 i proveo je veci deo rata po zbegovima...
Nemam ja za sto da mrzim hrvate...42 clana porodice mi je ubijeno u II ratu....Zapravo preziveli su njih 12....od toga Baba i cetvoro dece...cale jedino musko....Stric sa sinom....i nesto sa Babine strane jer su ziveli u vukojebini gde Ustase nisu smele od popa Djujica (da se razumemo nije bio cvecka)
Ali nemoze se mrznja koju oni gaje prema Srbina sakriti ispod skuta evrope....Treba ih svaki dan podsecati sta su uradili u Ii svetskom samo da ih nerviramo....vreme nesme obrisati njihove grehe koje su pocinili uz saglasnost katolicke crkve....i njima treba podsecanje...
p.s.
Ove jajare koje su dosle na vlast za pare bi i bulju prodale....doduse buju svog naroda....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Da..,bulju su spremni dati,samo da ispadnu lijepi i fini pred ovim jajarama iz EU,i nista nisu naucili..,a sta su trebali naucit,to da guranje pod tepih zlocina nad Srbima zadnjih 50 godina ,zarad utopije bradstava i jedinstva,ne pali... Uvjek se na kraju zavrsi sa ratom!!! 

A Hrvati,grcaju u besparici pa im ovi njihovi prosipaju mrznju,a oni se primaju gluperde...,a naravno da bi se gurnule u stranu stvarno stanje stvari..,velike razlike izmedju bogatih i siromasnih,kradje,unistavanje drzave...,klasika,ovi nasi to ovdje rade stalno.... Strancima to odgovara,tako nas sve drze pod kontrolom..,zavadi,osiromasi pa vladaj....
jin-jang

serbduck

 
  Svaki dan -
U osnovnoj skoli.
U drugom dnevniku.
U jutranjem programu.

Nas treba podsecati sta su nam radili.

  Ako mi ne zaboravimo - oni nece sigurno.

                      [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: serbduck poslato 07 Februar, 2017, 21:12
 
  Svaki dan -
U osnovnoj skoli.
U drugom dnevniku.
U jutranjem programu.

Nas treba podsecati sta su nam radili.

  Ako mi ne zaboravimo - oni nece sigurno.

                      [cheers]


Ali kod na vlasti se nalaze ljudi koji se izvinjavaju i ne da ne pominju, vac zataskavaju....trude se da nas natera da zaboravimo....Siptari i Hrvati ruse groblja da nam obrisu secanja,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

serbduck

Znam. Na zalost tako je u zadnjih 30 - tak godina... a do kada ce - ne znamo.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo


Lazic

Horor... Malo su se zajebali, ja uèim svoju decu svaèemu... Nadam se da nisam jedini...

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Ne treba svako ni da se razmno¾i...


Bojan

Citat: serbduck poslato 07 Februar, 2017, 21:50
Znam. Na zalost tako je u zadnjih 30 - tak godina... a do kada ce - ne znamo.

Malo si omanuo sa datumom, to je pocelo sa krajem II svetskog rata i Titom.

Boban_m

Citat: Hattrick poslato 31 Januar, 2017, 01:05
Citat: Boban_m poslato 30 Januar, 2017, 23:35
Ovde tvrde da se vise ne proizvodi, pa ako ga neko i ima na zalihama cijena je ludacka.
Ovo mi nije jasno. Ako oba pucaju sa single action u cemu je razlika u brzini, tj na sta se odnosi to da izbacuje manje metaka u minuti?

Pa ne bi me cudilo, proculo se, pa kad ga ima, sve to razgrabe brzo spotski korisnici, i onda ako nesto ostane, onda se izivljavaju, dizu cenu u nebesa.
Normalno se standardno vrti tu oko 700€, kada sam zadnji put gledao. Tako da ako naletis na jeftinije od toga, tu ne gubis na ceni nikad u zivotu na preprodaji. Pa mnogo je internih razlika, razlika u snazi potrebnoj za pokretanje okidaca, u samom ultra krakom hodu istog, u snazi potisnog federa koji cini da repetiras ultra-brzo, na stejdzu gde se prazni po 6-7 sarzera, velika se razlika stvori, pa razlika u kaljenu cevi, jer treba da izdrzi vise desetina hiljada ispaljenih metkaka, i tako te nijanse. Ima tu dosta konstrukcionih razlika, mada su to u prinipu samo detalji, tipa kao da uporedjujemo R1 i S1000RR, ni jedan nije sustinski los, samo je razlika sto je jedan smisljen specificno za streljanu/ipsc, a drugi kao tactical/policijski pistolj. Koji god da uzmes neces nesto radikalno da pogresis.

Upravo kupih online, samo je tungsten finis pa je tamniji.
http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/wm_6458178_zpsojo0see4.jpg

Lazic


Ivicat

http://slobodnimediji.com/crnahronika/3874-hitan-apel-delite-vest-mup-trazi-pomoc-nestala-devojcica-od-15-godina

Ja ne znam da li sam ja lud, da li su novinari stavili poglesnu sliku (desnu) ili smo otisli u out. Ova 'devojcica' izgleda kao da ima bar 25.