Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Neki ljudi definitivno imaju gresku u mentalnom sklopu, nisu sposobni da osecaju, ne znaju sta je empatija, samo gledaju svoje dupe i jebe im se za bilo koga drugog, tipican predstavnik svog copora, stada, bande...
I feel the need..... the need for speed !!!

Ivicat

Ovde sve neke sudije, moralisti i dobrocinitelji.

Onaj koji je gladan nema nista od toga sto ti saosecas sa njim. Pomazes li nekoj staroj osobi, kupujes li hranu nekome ko nema a gladan je, doniras li nesto Crvenom krstu, volontiras li u nekom domu za nezbrinutu decu ili stare osobe? Ili bar onim gadurama u crnom. :D

Salu na stranu, vecina nas samo prica a nista ne radi.

mrle

Hajdemo:


Pomoæ za Bokiliæa:

- Banka Intesa

- tekuæi raèun broj : 160-5100102855046-97

- naziv                   :  Dejan Dobriæ

- svrha uplate        :  pomoæ za Borisa


viper

Stra¹no, sreæom ne koristim plin  :o
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Koliko struènjaka za plin...

bigbad86

10000 puta veca sansa da me zgaze kola na pesackom nego da mi eksplodira plinska boca. Inace mom burazeru je stvarno ekplodirala plinska boca od 5Kg u sred kuhinje i stvarno je od svog namestaja u sobi napravila iverje. Al je pukla njihovom greskom, stajala na nekom starom sporetu koji je bio poklopljen onim ukrasnim poklopcem od sporeta i boca na njemu za kuvanje kafe (suturen) Dete se nesto igralo i valjda okrene ringlu na 3 a boca tacno iznad. Ko zna kolko je to tako stojalo, al uglavnom puklo bas dobro :D Sreca bas niko nije bio kuci.

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 02 Februar, 2017, 00:08
Citat: El Jefe poslato 01 Februar, 2017, 16:03
host image



nijedne novine to nisu objavile niti æe :D ima samo intervju na tv mag i na youtubu i to je nazvano incident :D :D eeee neko pokusa da ti odme dete u kolicima i to je jbg mali incident :D :D

©ta æe migrantima, u situaciji u kakvoj su, tuðe dete?
Svaka prièa ima dve strane, mislim da je ovo samo senzacionalistièki naslov. Ko zna ¹ta se i za¹to stvarno desilo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: Slaninar poslato 03 Februar, 2017, 06:24



©ta æe migrantima, u situaciji u kakvoj su, tuðe dete?


...za trgovinu...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hattrick

Sa malom bebom se azil, papiri, i Nemacka socijala dobija, dok si rekao allah akbar  :)

balcan girl

dogadjaj je istinit :D od sad migranti u obrenovcu izlaze pod policijskom pratnjom i do 22h moraju da se vrate u kasarnu.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Ono ¹to sam proèitao u novinama - natezali se, pa pustili i oti¹li kad je sluèajni prolaznik podviknuo?!? Meni zvuèi neverovatno za poku¹aj otmice. Jedino ako su totalni bolidi (¹to nije iskljuèeno, dobro).
I sad su svi migranti obele¾eni?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Bilo je dosta manjih incidenata sa njima, kradja spopadanja zena i slicno. Da ne racunam medjusobne svadje i ubadanja nozevima... Odavno ih je trebalo staviti pod strogu kontrolu. U presevu si pod takvom kontrolom od samog starta i nije bilo nijednog incidenta...

Evo kako to resava OMON

! No longer available
Smrt SVIMA!!!!

Hurricane


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Biker-Boy

Sto rece jedan u komentarima, nema zamena tablica sve dok ne prodju izbori, a posle vas opet deremo... nazalost covek je u pravu.
I feel the need..... the need for speed !!!

viper

Bolna istina u srbolendu, sete se ne¹to pametno da urade pre izbora da bi odmah posle istih pogazili sve reèeno i uraðeno.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mi¹ko_kolo

Citat: Biker-Boy poslato 03 Februar, 2017, 16:05
Sto rece jedan u komentarima, nema zamena tablica sve dok ne prodju izbori, a posle vas opet deremo... nazalost covek je u pravu.

Dao ti plus za poni¹taj sendviè minusa.

Ostoja

Jo¹ jedan da utvrdimo gradivo, ja stvarno volim sendvièe al' jedna odreðena vrsta mi se, onako... ba¹ ba¹ gadi...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...