Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: farbach poslato 23 Januar, 2017, 15:01
Citat: Slaninar poslato 23 Januar, 2017, 10:54
Sretan praznik svima koji slave.  :)

http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/154000/Danas-se-obelezava-75-godina-od-Novosadske-racije.html
U belom svetu, biti peder ili antifasista je stav. U Srbiji je to profesija. Kolicina mrznje u komentarima na 021.rs je fascinantna. Mislim da ni u Sirokom Brijegu ne mrze sa toliko strasti. E sad, konflikt u glavama liberala sa 021 nastaje kada oni kao deklarisani antifasisti, podrzavaju ubijanje Srba od strane madjarskih fasista, zato sto je srpski fasizam veci.

Koliko sam ispratio, komentari su puni botova i cenzuri¹u se.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Vesti su uglavnom neutralne. Bar tu pokusavaju, a komentare pisu sami. Njih 3 sa po 10 nikova.

Hattrick

Jes da smo svi debelo u crvenoj zoni, ali dobro, zao je coveku sto zajeb nije prosao :)

http://rs.n1info.com/a222880/Vesti/Vesti/Direktor-EPS-Zao-mi-je-sto-je-premijer-ljut.html

Glava Dole

A ja se cudim otkud mi u cacku 2590din racun kad je uvek bio 2300-2400, eventualno do 3000 kad bas dogrevam ili leti ne gasim uopste klimu... dal da kazem gazdarici da se zali il da ne pipam nista pa cekam sledeci racun i vidim da li ce biti manji(a trebalo bi da bude)...

Slaninar

Citat: farbach poslato 23 Januar, 2017, 18:57
Vesti su uglavnom neutralne. Bar tu pokusavaju, a komentare pisu sami. Njih 3 sa po 10 nikova.

Obrati pa¾nju na to koliko koja vest ostaje na naslovnoj strani (ako veæ nisi). Ista je prièa na blicu i mnogim drugim on-line izdanjima vesti. Na taj naèin se vr¹i cenzura na fin naèin. Tipa, ne mo¾e¹ reæi da nisu objavili, samo su se, eto, u roku od 20 minuta, pojavile va¾nije vesti za prvu stranu, Bo¾e moj... "nema cenzure"...   Tako da sve objave, ali praktièno ispada drugaèije.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

Citat: Milos96 poslato 23 Januar, 2017, 20:44
A ja se cudim otkud mi u cacku 2590din racun kad je uvek bio 2300-2400, eventualno do 3000 kad bas dogrevam ili leti ne gasim uopste klimu... dal da kazem gazdarici da se zali il da ne pipam nista pa cekam sledeci racun i vidim da li ce biti manji(a trebalo bi da bude)...

Ja dobio 22.000 za decembar, pa razumem da je ipak coveku pomalo zao  :)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mrle

Citat: mrle poslato 23 Januar, 2017, 10:43
Citat: bucko poslato 22 Januar, 2017, 14:01
Ima i ovih sto iznajmljuju prikolice , Povuci-potegni

a jaka je i Pepeljuga,ovi sto ciste zgrade. Kad vidis pepeljugu gankuci sa tri zuba ...

A Toka ¹to je imao market prodavnicu na Brdu   STR "Pamti dobro"

za one sa jeftinijim ulaznicama

STRpam ti dobro.

I posle se èudi ¹to mu nije niko od kom¹ija nije kupovao.
kasnije poène da se bavi izradom nekih komada name¹taja i dade ime firmi "©umadade".
To je bilo provaljivanje ¹ta je skriveno iza toga osim ¹to ¹uma daje. Zatvorio se Vox, a mi smo doèekali zoru raspravljajuæi se. Gleali smo i vizitkartu iz svih moguæih uglova.

Hurricane


Hurricane

gledam i ne verujem, da li je moguæe da se radi o cenzuri: na vukajliji nema vi¹e postera ?

http://vukajlija.com/

zna neko ne¹to, kad, za¹to, jel zbog lopata?

bucko

Citat: mrle poslato 24 Januar, 2017, 10:11
Citat: mrle poslato 23 Januar, 2017, 10:43
Citat: bucko poslato 22 Januar, 2017, 14:01
Ima i ovih sto iznajmljuju prikolice , Povuci-potegni

a jaka je i Pepeljuga,ovi sto ciste zgrade. Kad vidis pepeljugu gankuci sa tri zuba ...

A Toka ¹to je imao market prodavnicu na Brdu   STR "Pamti dobro"

za one sa jeftinijim ulaznicama

STRpam ti dobro.

I posle se èudi ¹to mu nije niko od kom¹ija nije kupovao.
kasnije poène da se bavi izradom nekih komada name¹taja i dade ime firmi "©umadade".
To je bilo provaljivanje ¹ta je skriveno iza toga osim ¹to ¹uma daje. Zatvorio se Vox, a mi smo doèekali zoru raspravljajuæi se. Gleali smo i vizitkartu iz svih moguæih uglova.

picupload

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

http://www.kurir.rs/crna-hronika/horor-u-smederevu-pomahnitali-pas-30-puta-ugrizao-decaka-15-clanak-2648645

Bas moja osnovna skola jbte... a inace direktor skole ih je obucavao za borbu... zivi u blizini, vidjali smo previjene pit-bulove vise puta kad smo se vracali kuci... ja ni za koga drugog ne znam u tom kraju...

"neko verovatno dosao ko zna odakle i pustio ga"... kako da ne...


PECA BMW

Citat: mkt poslato 24 Januar, 2017, 19:16
upropasti ga
http://rs.n1info.com/a223246/Vesti/Vesti/Misa-Vacic-na-N1-televiziji.html

ovaj kreten i jos ko zna koliko slicnih idijota na drzavnim jaslama , samo jedan je dosao pred kamere a kolko ih jos ima boga pitaj ...

EPS je ukinuo radno mesto " citac broila " a unajmio privatnu kompaniju za to . .. !@#$%^&*

A samo sam trazio nesto da slusam na radiju , tv ne gledam odavno ali vide ni radio ne smes da pustis da bi ostao mentalno zdrav i se se ne bi nervirao ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Citat: Biker-Boy poslato 25 Januar, 2017, 00:39
http://www.njuz.net/misa-vacic-okacio-oglas-za-posao-ispred-vlade-srbije/
Znaci ovo je nehumano kako tovare ovi iz Njuza  [rofl] [rofl] [rofl]

Ima onaj fazon kad Rambo postroji Bosance, pa povuèe liniju i ka¾e ko je preðe, ubiæe ga. Onda krene da im kara ¾ene iza linije, a oni se smeju sve vi¹e i vi¹e.
Na kraju popizdi, pa pita "¹ta je sme¹no?!" A oni æe "ee, dok ti ne gleda¹, a mi sve èepamo liniju, 'vako..."

Mogu da ga zajebavaju koliko hoæe. On nas jebe, pa nas jebe, i ne mo¾e¹ tu ni¹ta. I kad ode, nastaviæe gori...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

tog Mi¹u zam jo¹ iz KST-a kada je kao bio zajebani skins...

Lazic

Zajebani skinhed... [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]