Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

hurrrr:
seljani i saljaci nije isto ...
seljaci su radni vredni ljudi ... prave klopu :)0
saljani je karakterna osobina, slusaju narodnu muziku, zvezdice pinka i slichno... glasaju za SNS
ili josh najgore izadju na izbore pa ponishte sebi listic ... e to su seljani ...

p.357:
kakav im je takav im je izborni sistem, uveden da ne bi prevagnulo glasanje po tome kako koja obala,
gde je bilo ljudi tada kad je uvedeno zapravo odredjuje nego da bude ``balansirano`` .. e sad sto
nisu menjali sistem to je njihov problem i da to im je izborna volja jer su birali elektore a oni su izabrali
predsednika ...
bljuc mi je uopste pokushaj pritiska na elektore .. e kao ja sam hilari i sad jako sam pogodjena time sto
sam izgubila i sad cu vrsim pritisak na elektore da ne glasaju onako kako su ih izabrali nego kako bi ja
volela .. e pa ne :) ... nece moci ... :")
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: petar357 poslato 20 Decembar, 2016, 10:02
Licno mi je draze sto je pobedio Tramp, kad je vec morao neko od njih dvoje.


Zbog èeka?
Koji su razlozi zbog kojih Tramp pre nego Hilari?

Ni¹ta ne sporim, samo me zanima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Zato sto je Hilari zena koju je jebao Bil Klinton a on nas je bombardovao. Mislim da je to svima razlog. Da nije Klintonova zena, vrv bi svi u Srbiji bili za nju.

mali_zmaj

Ona je i bila jedan od glavnih zagovornika bombardovanja,sankcija itd.... Ma bacit je nekom crnèugi u zatvoru,da je malo spusti...,jebo je on nedojebanu...,kad je Bil nije odraðivao kad je trebao!!!
jin-jang

Lone Wolf

Ba¹!
I ¹to æe Tramp i amerima da razvali guzicu, i ¹to je konaèno neko drukèiji, i ¹to je Hilaretina zlo na nogama.
Не може рај на земљи.

DebeliZmaj

mozda sto ce tramp ameriku okrenuti sebi
te se na ovim prostorima konano dogoditi
finalno resenje nekih problema ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nano


farbach

Tramp i Hilari  su stetocine. Samo sto ce Tramp da steti Americi, a Killary bi da steti nama. Mora da odradi pare koje je sa muzem dobila od repatih siptara.. Kome treba prevod - otislo bi do Nisa. Kolega Slaninar - ipak nje isto.

farbach

A da i dno ima svoje dno, killari je shvatila kada se probudila dan nakon izbora i shvatila da je ljudi mrze vise i od Trampa. Jer tamo nije pobedio onaj koga vise vole, nego koga manje mrze.

Slaninar

Citat: farbach poslato 20 Decembar, 2016, 20:27
Tramp i Hilari  su stetocine. Samo sto ce Tramp da steti Americi, a Killary bi da steti nama. Mora da odradi pare koje je sa muzem dobila od repatih siptara.. Kome treba prevod - otislo bi do Nisa. Kolega Slaninar - ipak nje isto.

Ne tvrdim da je isto, samo me zanima koja je razlika po kolegi èiji se stavovi poklapaju sa saop¹tenjima mladunca canisa lupusa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Misli¹ canis lupu¹æiæ...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 21 Decembar, 2016, 00:02
Misli¹ canis lupu¹æiæ...

Mislim mladunac canis lupusa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

petar357

#19032
Citat: Slaninar poslato 20 Decembar, 2016, 22:09
Citat: farbach poslato 20 Decembar, 2016, 20:27
Tramp i Hilari  su stetocine. Samo sto ce Tramp da steti Americi, a Killary bi da steti nama. Mora da odradi pare koje je sa muzem dobila od repatih siptara.. Kome treba prevod - otislo bi do Nisa. Kolega Slaninar - ipak nje isto.

Ne tvrdim da je isto, samo me zanima koja je razlika po kolegi èiji se stavovi poklapaju sa saop¹tenjima mladunca canisa lupusa.

Evo da odvovorim mladuncu Titos Brozusa ciji se stavovi cesto podudadaju sa stavovima najgore komunisticke fukare koja je posle II sv.rata masovno ubijala neduzne ljude, rusila i otimala tudje, i abolirala ustaske zlocine podvodeci ustaske krvoloke pod zbirni pojam domacih izdajnika.

U vezi pitanja.... i pobede Trampa...
Bice mi zanimljivo da vidim da li ce covek koji je bio potpuno van politickog establismenta i kombinacija koje uz to idu, a pri tome izuzetno bogat, biti nateran da udje u utvrdjenu kolotecinu (na ovaj ili onaj nacin...), ili ce uspeti da menja neke stvari koje je navodio u kampanji, a koje nikako nisu u skladu sa interesima politicke i ekomomske elite Zapada, tj. formalnih i neformalnih centara moci.




Lazic

Krajnje je politièki nekorektan... :)  To i mene zanima...



Nego, jutros na fb Tibor Jona...


CitatZanimljiva paralela: Her¹el Grinspan, nemaèki Jevrejin i èovek koji je 1938. godne u nacistièkoj ambasadi u Parizu upucao konzula Ernst von Rata, bio je direktno motivisan velikom izbeglièkom krizom tog vremena, odnosno èinjenicom da su nacisti proterali, a Poljaci odbili da prime nekoliko hiljada Jevreja koji su onda danima èamili na nièijoj zemlji.

Jedna od porodica zarobljena na ovaj naèin bila je i Grinspanova. Inaèe, ubistvo Ernsta von Rata poslu¾ilo je nacistima kao izgovor da organizuju Kristalnu noæ.

Podsetilo me apropo atentata na ruskog ambasadora u Turskoj, a èiji je ubica navodno to uèinio zbog Alepa. Sad jo¹ da vidimo kakva æe Kristalna noæ krenuti iz ovog sluèaja...


Interesantno...

Slaninar

sta mislis (ili bi voleo) da ce tramp promeniti?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 21 Decembar, 2016, 09:39
Krajnje je politièki nekorektan... :) 

[rofl]

A, trudi se, mukica. Jeste malo proma¹io temu, ali va¾no je da se trudi.   [thumb_up]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

petar357

Citat: Slaninar poslato 21 Decembar, 2016, 10:06
sta mislis (ili bi voleo) da ce tramp promeniti?

Ne znam jel se pitanje odnosi na mene...
Ne radi se o tome sta bih ja voleo da on promeni, bas me briga u krajnjoj liniji, vec me interesuje da li ce uraditi ista od onoga sto je pricao u kampanji a sto se nije svidjalo globalnim mocnicima, ili ce ga sistem ukalupiti.


Slaninar

Citat: petar357 poslato 21 Decembar, 2016, 10:15
Citat: Slaninar poslato 21 Decembar, 2016, 10:06
sta mislis (ili bi voleo) da ce tramp promeniti?

Ne znam jel se pitanje odnosi na mene...
Ne radi se o tome sta bih ja voleo da on promeni, bas me briga u krajnjoj liniji, vec me interesuje da li ce uraditi ista od onoga sto je pricao u kampanji a sto se nije svidjalo globalnim mocnicima, ili ce ga sistem ukalupiti.



Pa to me zanima. ©ta je to ¹to "je prièao u kampanji", odnosno za¹to je po tebi bolji izbor od Hilari?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


mali_zmaj

Ni¹ta Tramp neæe da uradi.....,da li æe uop¹te da poku¹a vidjet æemo..,tamo rijeè vode industrijalisti,kapitalisti i ostali koji dr¾e novac.....
jin-jang