Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Nekad pomislim da namjerno rarde te gluposti..,ovi ce sad da udare da  ih gaze,a ovi ce da glume zrtve,i da pederi Ameri onda glume oslobodioce...,igre velikih se lome preko sirotinje...,mame im ga jebem....
jin-jang

balcan girl

hm, kako je ovo ubistvo ambasadora èudno....nikad nisam videla ambasadora bez obezbedjenja....i plus ovaj kevæe li kevæe :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Pa atentator je bio obezbedjenje.

monsterbnt

Turski pandur.... Navodno 1994 godiste... Znaci napaljeni klinac kog su nalozili.... Nesto mi se vise cini da rusi imaju koristi od ovoga nego ameri
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

I meni smrdi na tako nesto!!
jin-jang

Lazic

Bobane, ¹ta ka¾u elektori? Danas èuh na radiju da nikad nisu dobili toliko pretnji smræu ako glasaju za koga "moraju"...
Ispade Hilari siled¾ija koji ne zna da izgubi... Ili su to njeni ¹efovi...?

Boban_m

Elektori su stranacki igraci, dakle rade sta im se kaze. Nece biti nista.

bigbad86

Da ali znam da ima mnogo republikanaca koji ne vole Trampa, jel moguce da glasaju protiv njega?

DebeliZmaj

Citat: monsterbnt poslato 19 Decembar, 2016, 21:04
Mislim da nece vise biti primirja sa pobunjenicima...

gresis ... ovo ce samo biti opravdanje u turcima i rusima da onima koje nece
da mirno predaju oruzije jebu majku majcinu ...

Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2016, 22:29
Bobane, ¹ta ka¾u elektori? Danas èuh na radiju da nikad nisu dobili toliko pretnji smræu ako glasaju za koga "moraju"...
Ispade Hilari siled¾ija koji ne zna da izgubi... Ili su to njeni ¹efovi...?

prekrajanje izborne volje ... 
inache svi znaju da bi to bio lagano upliv u gradjanski rat ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Citat: bigbad86 poslato 19 Decembar, 2016, 22:37
Da ali znam da ima mnogo republikanaca koji ne vole Trampa, jel moguce da glasaju protiv njega?
Bilo je mnogo koji su lajali na Trampa u izbornoj kampanji a sad se guraju da udju u kabinet.


Lazic

Citat: Boban_m poslato 19 Decembar, 2016, 22:35
Elektori su stranacki igraci, dakle rade sta im se kaze. Nece biti nista.
Jasno je to, ali do sada nije bilo pretnji smræu da glasaju protiv stranke... Stalo mi je do Trampa isto koliko do Hilari ili bilo kog amera(Bosance ne raèunam u amere, jo¹), ali njihov sistem, njihovi rezultati, tu ne¹to opako smrdi, nekome jako ne odgovara Tramp, ¹to ga odmah stavlja na "pozitivnu" listu u mojim oèima... ;D

monsterbnt

Citat: DebeliZmaj poslato 19 Decembar, 2016, 22:38
Citat: monsterbnt poslato 19 Decembar, 2016, 21:04
Mislim da nece vise biti primirja sa pobunjenicima...

gresis ... ovo ce samo biti opravdanje u turcima i rusima da onima koje nece
da mirno predaju oruzije jebu majku majcinu ...


Pa to sam i mislio. Svi pobunjenici koji se ne povinuju bezuslovno bice obrisani.
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Dobro su se setili...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

petar357

Citat: DebeliZmaj poslato 19 Decembar, 2016, 22:38

Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2016, 22:29
Bobane, ¹ta ka¾u elektori? Danas èuh na radiju da nikad nisu dobili toliko pretnji smræu ako glasaju za koga "moraju"...
Ispade Hilari siled¾ija koji ne zna da izgubi... Ili su to njeni ¹efovi...?

prekrajanje izborne volje ...  
inache svi znaju da bi to bio lagano upliv u gradjanski rat ...

Licno mi je draze sto je pobedio Tramp, kad je vec morao neko od njih dvoje.
A sta je tu bila izborna volja gradjana, veliko je pitanje. Tj. da je bilo po volji gradjana, Tramp ne bi pobedio.
Po poslednjim podacima objavljeno je da je Hilari dobila 2,8 miliona glasova vise. Ali, takav je taj njihov izborni sistem.

Lazic

Zato mi i nisu jasni ¹to pizde... Takav im je sistem veæ 200+godina... I meni je dra¾e ¹to je Tramp pobedio, mada mislim da po obièaju nama ni iz d¾epa ni u d¾ep... Tj, svakako iz d¾epa...

Hurricane

Citat: petar357 poslato 20 Decembar, 2016, 10:02
Citat: DebeliZmaj poslato 19 Decembar, 2016, 22:38

Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2016, 22:29
Bobane, ¹ta ka¾u elektori? Danas èuh na radiju da nikad nisu dobili toliko pretnji smræu ako glasaju za koga "moraju"...
Ispade Hilari siled¾ija koji ne zna da izgubi... Ili su to njeni ¹efovi...?

prekrajanje izborne volje ...  
inache svi znaju da bi to bio lagano upliv u gradjanski rat ...

Licno mi je draze sto je pobedio Tramp, kad je vec morao neko od njih dvoje.
A sta je tu bila izborna volja gradjana, veliko je pitanje. Tj. da je bilo po volji gradjana, Tramp ne bi pobedio.
Po poslednjim podacima objavljeno je da je Hilari dobila 2,8 miliona glasova vise. Ali, takav je taj njihov izborni sistem.



tako isto i kod nas, da je bilo po volji graðana on i njegova slaba taèka nikad ne bi do¹li na vlast, ovako kad je po volji seljana (ne mislim na ljude sa sela)...

Ivicat

CitatГрађанин, не у смислу „становник града“, већ схваћен као сталеж и као политичка количина, у доба наших живота, највећи је непријатељ свега што је култура у Европи створила уназад хиљаду година.
https://milanmilenkovic.com/2016/02/07/gradjanin/

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња