Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: bigbad86 poslato 15 Decembar, 2016, 00:36
Nmg da verujem da su ga pustili odmah, ja razumem da ne odgovara zato sto je maloletnik, al jbt samo da ga puste da izadje a zapalio coveka zivog...
Treba mu suditi kao odraslom, ma bre ja bi izbrisao tu granicu iz zakona, zlocin je zlocin, ucinio ga maloletnik ili odrasla osoba.
I feel the need..... the need for speed !!!

nano

De je onaj bot sada? lel

Nego, to je "dobra" poruka za ostale klince...

Treba kaznjavati samo zato sto je dete od 12g na ulici u 4 ujutro! Ja kad sam bio dete nisam imao mob al sam znao kad padne mrak - ciku, evenutalno ako pitam jos pola sata al u krugu od 100m od kuce...

DebeliZmaj

Citat: bigbad86 poslato 15 Decembar, 2016, 00:44
Sto ne zapali Vucica majke mu ga :P

a pa on je branjeno lice,
e njega ako pokusha ugrozi
imaju pravo da ga ubiju ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 15 Decembar, 2016, 00:38
Citat: Milos96 poslato 15 Decembar, 2016, 00:19
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/hronika/2561647/decak-zapalio-beskucnika-u-novom-sadu.html

citao sam nekoliko clanaka na tu temu ...
i sta sad... ispod granice odgovornosti ..
nista bash nishta ... dakle moze udje u stanicu
policije sa kantom benzina i da ih zapali i ne odgovara ...



Ko god je od trojice klinaca bio kolovoða je sigurno psihijatrijski sluèaj. Da li genetski, ili zbog bolida roditelja (ovo drugo je sigurno jer su u 3 ujutru radnim danom napolju s 12 godina).
Verujem da je poèeo s maltretiranjem ¾ivotinja, drugih klinaca u ¹koli i slièno.
Sasvim mi je moguæe da on nije lièno zapalio, pa æe najmanje biti u problemu. Ostala dvojica, ako su iole normalni, do¾ivotne traume. Pogotovo uz roditelje bolide.

Biæe toga sve vi¹e - bolesno smo dru¹tvo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 15 Decembar, 2016, 08:20
Citat: DebeliZmaj poslato 15 Decembar, 2016, 00:38
Citat: Milos96 poslato 15 Decembar, 2016, 00:19
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/hronika/2561647/decak-zapalio-beskucnika-u-novom-sadu.html

citao sam nekoliko clanaka na tu temu ...
i sta sad... ispod granice odgovornosti ..
nista bash nishta ... dakle moze udje u stanicu
policije sa kantom benzina i da ih zapali i ne odgovara ...



Ko god je od trojice klinaca bio kolovoða je sigurno psihijatrijski sluèaj. Da li genetski, ili zbog bolida roditelja (ovo drugo je sigurno jer su u 3 ujutru radnim danom napolju s 12 godina).
Verujem da je poèeo s maltretiranjem ¾ivotinja, drugih klinaca u ¹koli i slièno.
Sasvim mi je moguæe da on nije lièno zapalio, pa æe najmanje biti u problemu. Ostala dvojica, ako su iole normalni, do¾ivotne traume. Pogotovo uz roditelje bolide.

Biæe toga sve vi¹e - bolesno smo dru¹tvo.

Da li uop¹te imaju roditelje?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

viper

Imaju, ali roditelji moraju da rade 24h da bi pre¾iveli, deca se sama vaspitavaju preko nakaradnog tv programa i sl.
©to reèe Slaninar biæe toga sve vi¹e, na¾alost.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Блиц је немачко таблоидно ђубре.  Блиц нас убеђује да Немцима дупе мирише на руже, а да смо ми болесно друштво где је сасвим нормално да се бескућници спаљују по угловима. Ко разуме схватиће.
Друштво за заштиту од животиња

nano

*Bljuc - nekad su to bile novine...


Jedan od ta tri klinca je iz decijeg sela, dakle vaspitaci treba da odgovaraju i da obrazloze zato je dete napolju u 4ujutro.

Slaninar

Citat: nano poslato 15 Decembar, 2016, 13:24
*Bljuc - nekad su to bile novine...


Jedan od ta tri klinca je iz decijeg sela, dakle vaspitaci treba da odgovaraju i da obrazloze zato je dete napolju u 4ujutro.

Ne mo¾e¹ dete udariti, profesor ne sme da izbaci sa èasa  - niko ne mo¾e ni¹ta.  Namerno prave idiote. Verovatno æe i napraviti tako da odgovara na kraju vaspitaè i roditelj. Za roditelje jo¹ razumem, ali za vaspitaèe, profesore - to ako se dozvoli, taj posao neæe niko iole normalan i pristojan hteti da radi. Ko god naðe ne¹to bolje.

Druga stvar, kad je sve naopako, ne mo¾e se jednom merom, na jednom mestu i¹ta re¹iti.

Za klinca koji tako ne¹to uradi je najverovatnije kasno. Trebalo je ranije skontati da ima problem. Sad ni kazna kao takva nema previ¹e smisla, po meni. Eventualno da se napravi sistem kao u americi - gde ne leèe bolesnike, nego èekaju da naprave krivièno delo, pa ih trpaju na 30 do 50 godina robije.


©to se beskuænika tièe - ja u ulici imam dvoje koji svaku noæ pijani urlaju, prave ¹ou, i ne mo¾e¹ im ni¹ta za to. Dru¹tvo, sistem, neæe/ne mogu da re¹e taj problem. Sinoæ su, na sred ulice, pod reflektorom, obijali kola, èekali da ih uhapse, verovatno da prezime u toplom zatvoru sa tri obroka.

®ao mi i njih i deteta koje sa 12 godina zapali èoveka - koji je to horor u glavi?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 15 Decembar, 2016, 17:30
Nema tu popravke...

Ako ne moze da se popravi moze jedan reset  (hidrogenom)  :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

di su sad ovi silni humanda prime to nesrecno
dete u svoj topli dom i izvedu ga na pravi put ....

oh wait  ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

pre jedno par nedelja par klinaca doslo u klub gde ja izlazim nemaju vise od 15 ili 16 godina mrtvi pijani i krecu da prozivaju jednog mog drugara on ih kulira, ja na kraju ustanem i pitam kakav problem imaju oni kazu moj drugar je previse sladak :D ja poènem da im se smejem u facu i kazem da su bolidi i vratim se da sednem, kad jedan od njih op i seda za moj sto, ja kazem ustani odatle kad mali sedi i æuti i ostatak njegovih klinaca kreæe da glumi drvene advokate i jedan pridje s ledja mom drugu i uhvati ga za vrat i kao pièkooo, ja ustanem uhvatim ih za revere i izbacim napolje i kazem slusaj mali ako te kuci nisu vaspitali nemam nikakav problem da te vaspitam ja :D nikad vise nisu kroèili u ovaj klub, elem, veæina likova se sklonila u fazonu æuti bre imaju nozeve, sto se mene tièe mogu bre da imaju bazuke, nijedan nema vise od 50kg ima da ih naslazem na gomilu i da me boli kurac :D ionako imam dva dobraaaa advokataaaa a i ja sam zensko kad treba :D tj. kad treba da kevæem kod sudije :D :D najveæi problem je do vaspitanja i do urusavanja sistema obrazovanja.. sta koj kurac ne mozes mu nista, mozes bre nego neces, mene majka olupa ispred radnje kao preventivu da ne kukam po radnji i da ne trazim nesto, sad su svi kao u fazonu deca se ne tukuuuu, jes kurac se ne tuku, tuku se bre, batina iz raja izasla, kad ga dva puta olupas kako treba sledeæi put æe da se opameti pre nego sto napravi istu glupost..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Citat: balcan girl poslato 16 Decembar, 2016, 04:16
mene majka olupa ispred radnje kao preventivu da ne kukam po radnji i da ne trazim nesto
I ja sam dobijao batine za svasta ali ovaj nivo mastovitosti nisam sreo [rofl]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Ja se znaci, prilikom onog neprimerenog ispada, izvukao bukvalno za dlaku... tj bar se nadam da sam se izvukao ;D

Nego, je l' sam ti ja pricao da mi keva rekla da se samo s tobom druzim? ;D :-*

Hurricane

Citat: balcan girl poslato 16 Decembar, 2016, 04:16
pre jedno par nedelja par klinaca doslo u klub gde ja izlazim nemaju vise od 15 ili 16 godina mrtvi pijani i krecu da prozivaju jednog mog drugara on ih kulira, ja na kraju ustanem i pitam kakav problem imaju oni kazu moj drugar je previse sladak :D ja poènem da im se smejem u facu i kazem da su bolidi i vratim se da sednem, kad jedan od njih op i seda za moj sto, ja kazem ustani odatle kad mali sedi i æuti i ostatak njegovih klinaca kreæe da glumi drvene advokate i jedan pridje s ledja mom drugu i uhvati ga za vrat i kao pièkooo, ja ustanem uhvatim ih za revere i izbacim napolje i kazem slusaj mali ako te kuci nisu vaspitali nemam nikakav problem da te vaspitam ja :D nikad vise nisu kroèili u ovaj klub, elem, veæina likova se sklonila u fazonu æuti bre imaju nozeve, sto se mene tièe mogu bre da imaju bazuke, nijedan nema vise od 50kg ima da ih naslazem na gomilu i da me boli kurac :D ionako imam dva dobraaaa advokataaaa a i ja sam zensko kad treba :D tj. kad treba da kevæem kod sudije :D :D najveæi problem je do vaspitanja i do urusavanja sistema obrazovanja.. sta koj kurac ne mozes mu nista, mozes bre nego neces, mene majka olupa ispred radnje kao preventivu da ne kukam po radnji i da ne trazim nesto, sad su svi kao u fazonu deca se ne tukuuuu, jes kurac se ne tuku, tuku se bre, batina iz raja izasla, kad ga dva puta olupas kako treba sledeæi put æe da se opameti pre nego sto napravi istu glupost..

..zato ja mom ocu ljubim ruke kad ga vidim, bio je i kad treba i kad ja mislim da ne treba...
Svakakvih me je to sve sranja spaslo kasnije u ¾ivotu...

Mislim, da neko ne shvati pogre¹no, ima i fine dece..

Dukags

Po ostalima slobodno i bez suzdr¾avanja?

Lazic

Citat: Boban_m poslato 16 Decembar, 2016, 04:33
Citat: balcan girl poslato 16 Decembar, 2016, 04:16
mene majka olupa ispred radnje kao preventivu da ne kukam po radnji i da ne trazim nesto
I ja sam dobijao batine za svasta ali ovaj nivo mastovitosti nisam sreo [rofl]
Oplakah... [rofl][rofl][rofl]





@Duka:
Manje vi¹e podjednako me zabole za sve stanovnike planete, ali oni mukice su toliko optereæeni nama, zamisli ¹ta im je u glavama, jo¹ ih i papa jebe...

edit:
Auuu, zamislio sam av kao premijera Hrvatske... :o [rofl]