Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: petar357 poslato 29 Novembar, 2016, 13:07
Citat: Laziæ poslato 29 Novembar, 2016, 12:05
Ovaj Petar trip@sedam kao da je podeljena liènost, taman pomislim ma nije vuèiæoljubac, kad ono meðutim... ;D

Lazicu, jebes Vucica, ne mislis valjda da svoje misljenje treba formirati na osnovu toga da li odgovara ili ne odgovara Vucicu?

Vucic je dobio nekoliko prethodnih izbora I na osnovu vecine u Skupstini formirao vladu. U skladu sa Ustavom. Meni nije ni mnogo bolje ni mnogo gore nego ranije. Neke od sledecih izbora ce dobiti neko drugi i formirati svoju vladu.

Pri tome, mene bas zabole da svoje stavove o nekim dogadjajima formiram na osnovu toga da li idu u prilog trenutnoj vlasti ili trenutnoj opoziciji.

Slagao bih se sa tobom da je proleæe 2012-te i da nasedam na obeæanja opozicije... Realno meni je sad gore nego tada, a imam bolji posao i napredovao sam u vi¹e oblasti... Sve je skuplje sa tendencijom poskupljivanja, a onaj me jo¹ pravi ludim... E pa neæe da mo¾e... Inaèe, brat mi se sa svojih 45 godina opasno zaljubio u vuèiæapedera, muka ¾iva gledati ga... Izbegavam ga da ne bi morao satima da slu¹am o rebalansu bud¾eta...

mali_zmaj

jin-jang

petar357

Citat: Laziæ poslato 29 Novembar, 2016, 17:21
Citat: petar357 poslato 29 Novembar, 2016, 16:52
A u kom to periodu, poslednjih decenija, nismo bili poluprivatna banana drzava?
Pa je ovo sada izazvalo toliki sok i uzas?

Kad nije pièkousti prevrtao oèima i kr¹io ruke...

Pa ne znam bas...
Ili pickousti, ili pre njega onaj lepotan, ili jos pre onaj usporeni i neobavesteni... meni to sve isto...

Lazic

Ovaj je ubedljivo najgadniji i najnehumaniji i najvi¹e nas pravi ludima... Oni su bar znali da kradu i æute i ne karaju raju sa kaznama i haraèima i cenama... Jo¹ i pizdi ¹to mu se ne divimo...

nano

Prica svaba uz pivo onako, svi mu kukaju kako je Nemacka postena drzava itd.

Rece lik, i nasi politicari su lopovi i svi (koji hoce) to znaju, jedina razlika je u tome sto su nasi sposobni da naprave pa kada uzmu niko im ne kenja jer su napravili sistem gde i narod ima.

Nesto slicno kao SFRJ, valda...

Lazic

Ili ako ne zna¹ da napravi¹, bar ne otimaj svojim biraèima bezoèno... Pièkousti je doktorirao ceðenje suve drenovine...

DebeliZmaj

lazicu ne znam da li do tebe dolazi info da sad si u sranju delmicno sto je u
jugoslaviji bile vesele 60, vesele 70te a i 80te .. sve to sad dolazi na naplatu
ovako ili onako ...

jebe te takodje i to sto su okolnosti bile takve da se nisi prilagodio promenama
i obogatio kao neki tvoji vrshnjaci ... necu reci da si siromashan i da te to jebe,
jer nisi, imash da jedesh, pijesh, povremeom spalish dzoint, bude i za decu,
kera, imash stan nad glavom i tako to ...

kukash na burazera nekog ... jel to isti onaj o kom smo prichali koji ti je uvalio
situaciju sa caletom zbog koje si pizdeo pre god dve ? sto te cudi da taj mentalni
sklop je SNS fan ... ako si kloasar koji ceo zivot nije imao nishta imash 20 ili 30k
platu ..,. tebi je zapravo do jaja u odnosu na pre ... ali si u kurcu generalno :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Pa s obzirom koliko nas ona napredna fegetcina zaduzila (a i ekipa pre njega), sta li ce tek da nam bude kod ovo dodje na naplatu :violina:
Mo's da pljujes po komunjarama kolko hoces, kakvi god oni bili , ovi posle njih su 200x gori.....
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

da nismo bili pod sankcijama i sloba bi nas zaduzio ...
kad dodje na naplatu to sve zajedno ... qq
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

#18789
Privreda SFRJ je bila sposobna da otplaæuje sva dugovanja, i jo¹ bi bilo preko vi¹e nego dovoljno... Oh Wait...



Citat: DebeliZmaj poslato 30 Novembar, 2016, 03:29
lazicu ne znam da li do tebe dolazi info da sad si u sranju delmicno sto je u
jugoslaviji bile vesele 60, vesele 70te a i 80te .. sve to sad dolazi na naplatu
ovako ili onako ...

jebe te takodje i to sto su okolnosti bile takve da se nisi prilagodio promenama
i obogatio kao neki tvoji vrshnjaci ... necu reci da si siromashan i da te to jebe,
jer nisi, imash da jedesh, pijesh, povremeom spalish dzoint, bude i za decu,
kera, imash stan nad glavom i tako to ...

kukash na burazera nekog ... jel to isti onaj o kom smo prichali koji ti je uvalio
situaciju sa caletom zbog koje si pizdeo pre god dve ? sto te cudi da taj mentalni
sklop je SNS fan ... ako si kloasar koji ceo zivot nije imao nishta imash 20 ili 30k
platu ..,. tebi je zapravo do jaja u odnosu na pre ... ali si u kurcu generalno :)


Zaboravio si i maèku koja uop¹te nije jeftina za odr¾avanje i relativno dobar auto i motor i pametne telefone i kompjutere za svakog... Daleko od toga da je meni lo¹e, ali opet nema zimovanja ni letovanja od plate, a da ima¹ ¹ta da jede¹ do kraja meseca i registracije i name¹taj na èekove... A svaki dan gledam kako ¾ive oni sa malo manje sreæe...

DebeliZmaj

zimovanje i letovanje je luksuz ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

petar357

Citat: Slaninar poslato 30 Novembar, 2016, 13:39
Za ove ¹to brane Savamalu:

http://www.ombudsman.rs/attachments/article/4847/savamala.pdf

Ja sam uvek postovao autoritete, takav je red....
Pa ako je ovo vidjenje dogadjaja obnarodovao buduci nam predsednik, nema tu vise sta da se prica, ko sam ja da sumnjam u lik, delo i objasnjenja predsednika...?

Samo, kako se nije setio da nagrdi policiju kada mu je jos davnih godina retroaktivno izdala dozvolu za pistolj iz kojeg je, pod tada zataskanim okolnostima, smrtno pogodjen njegov prijatelj?


mareskin

Citat: petar357 poslato 30 Novembar, 2016, 15:00
Citat: Slaninar poslato 30 Novembar, 2016, 13:39
Za ove ¹to brane Savamalu:

http://www.ombudsman.rs/attachments/article/4847/savamala.pdf

Ja sam uvek postovao autoritete, takav je red....
Pa ako je ovo vidjenje dogadjaja obnarodovao buduci nam predsednik, nema tu vise sta da se prica, ko sam ja da sumnjam u lik, delo i objasnjenja predsednika...?

Samo, kako se nije setio da nagrdi policiju kada mu je jos davnih godina retroaktivno izdala dozvolu za pistolj iz kojeg je, pod tada zataskanim okolnostima, smrtno pogodjen njegov prijatelj?



Meni to ¹to ti pi¹e¹ lièi na sledeæi primer:
©etam ulicom i naiðem na govno. Ka¾em: ovo je pseæe govno, a ti ka¾e¹ nije pseæe nego kravlje. Mo¾da si i u pravu, ali je u su¹tini to i dalje govno. Tako je i sa ru¹enjem u Savamaloj. Mo¾emo prièati o finesama, ali je su¹tina i dalje u tome da je deo grada ru¹en u sred noæi od strane nepoznatih poèinilaca. A policija nije reagovala na pozive graðana.
Da li su imali crne fantomke ili nisu, da li su kola imala tablice ili nisu, da li je kidnapovano vi¹e ljudi ili jedan, da li je ru¹io bager ili buldo¾er... ne menja su¹tinu.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: petar357 poslato 30 Novembar, 2016, 15:00
Citat: Slaninar poslato 30 Novembar, 2016, 13:39
Za ove ¹to brane Savamalu:

http://www.ombudsman.rs/attachments/article/4847/savamala.pdf

Ja sam uvek postovao autoritete, takav je red....
Pa ako je ovo vidjenje dogadjaja obnarodovao buduci nam predsednik, nema tu vise sta da se prica, ko sam ja da sumnjam u lik, delo i objasnjenja predsednika...?

Samo, kako se nije setio da nagrdi policiju kada mu je jos davnih godina retroaktivno izdala dozvolu za pistolj iz kojeg je, pod tada zataskanim okolnostima, smrtno pogodjen njegov prijatelj?



Ako ti nisi bot, onda sam ja maslina.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Sad bar znamo ko minusira antidrzavne postove...
Smrt SVIMA!!!!

petar357

#18797
Citat: Slaninar poslato 30 Novembar, 2016, 15:15
Citat: petar357 poslato 30 Novembar, 2016, 15:00
Citat: Slaninar poslato 30 Novembar, 2016, 13:39
Za ove ¹to brane Savamalu:

http://www.ombudsman.rs/attachments/article/4847/savamala.pdf

Ja sam uvek postovao autoritete, takav je red....
Pa ako je ovo vidjenje dogadjaja obnarodovao buduci nam predsednik, nema tu vise sta da se prica, ko sam ja da sumnjam u lik, delo i objasnjenja predsednika...?

Samo, kako se nije setio da nagrdi policiju kada mu je jos davnih godina retroaktivno izdala dozvolu za pistolj iz kojeg je, pod tada zataskanim okolnostima, smrtno pogodjen njegov prijatelj?



Ako ti nisi bot, onda sam ja maslina.   :)

A zasto ti mislis da je bot (ma sta ko pod tim podrazumevao) svako cije se misljenje o nekim stvarima ne podudara sa tvojim, ili sa misljenjenjem vecine?

Meni uopste ne smeta sto ti o necemu razmisljas razlicito od mene, i ni malo to ne dozivljavam kroz licni animozitet prema tebi, pri cemu nisam siguran da vazi i obrnuto, ali dozvoljavam i mogucnost i nadam se da gresim u toj proceni...

Odrastao si covek i valjda si do sada naucio da niko nema ekskluzivno pravo na ispravno misljenje, posebno ne o stvarima gde sve cinjenice i prethodna dogadjanja nisu jos dostupna javnosti.



Hurricane

..jbte, sad smo ga najebali, ima Pera sve da nas preobrati..


petar357

Citat: hurricane poslato 30 Novembar, 2016, 16:55
..jbte, sad smo ga najebali, ima Pera sve da nas preobrati..


Svet bi bio dosadno mesto, kada bi svi mislili isto.
Kada bih ja preobratio vas, ili vi mene, sta bi punilo stranice ovog foruma?
Nesto slicno, mislim na preobracivanje u pravoverne, je vec vidjeno na jednom drugom moto forumu.
Moje je misljenje, da je jedan takav forum sasvim dovoljan.