Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Novembar, 2016, 11:20
Najadnije je sto je covek platio, jer nije hteo da se maltretira....a oni upravo idu na to....znajuci nase sudstvo idu na to da ljudi ne zele da se drkaju po sudovima i gube vreme....1000 takvih naplata pa i ako se jedan pobuni oni su dobri...
Stigla i meni neka kazna za parkiranje od pre dve godine....a siguran sam da sam platio sms....sad cu im se krvi napiti....
APP... Takva nam je i skup¹tina i vlada i sudstvo i policija i spoljna politika...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 15 Novembar, 2016, 12:26
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Novembar, 2016, 11:20
Najadnije je sto je covek platio, jer nije hteo da se maltretira....a oni upravo idu na to....znajuci nase sudstvo idu na to da ljudi ne zele da se drkaju po sudovima i gube vreme....1000 takvih naplata pa i ako se jedan pobuni oni su dobri...
Stigla i meni neka kazna za parkiranje od pre dve godine....a siguran sam da sam platio sms....sad cu im se krvi napiti....
APP... Takva nam je i skup¹tina i vlada i sudstvo i policija i spoljna politika...

Problem je ¹to iako nisi kriv da bi se sudio mora¹ debelo da plati¹ i izgubi¹ silno vreme da bi isterao pravdu.
Ko sve to mo¾e sebi da priu¹ti?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ili kao neki jednostavno ignori¹e¹ dok ne zastari...

mrle


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mareskin poslato 15 Novembar, 2016, 12:32
Citat: Laziæ poslato 15 Novembar, 2016, 12:26
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Novembar, 2016, 11:20
Najadnije je sto je covek platio, jer nije hteo da se maltretira....a oni upravo idu na to....znajuci nase sudstvo idu na to da ljudi ne zele da se drkaju po sudovima i gube vreme....1000 takvih naplata pa i ako se jedan pobuni oni su dobri...
Stigla i meni neka kazna za parkiranje od pre dve godine....a siguran sam da sam platio sms....sad cu im se krvi napiti....
APP... Takva nam je i skup¹tina i vlada i sudstvo i policija i spoljna politika...

Problem je ¹to iako nisi kriv da bi se sudio mora¹ debelo da plati¹ i izgubi¹ silno vreme da bi isterao pravdu.
Ko sve to mo¾e sebi da priu¹ti?

kad bi se svi sudili sa njima njima bi ilo neisplativo da pokrecu takve parnice.....posto je svima maltretiranje onda je ovako kako je....dok se ne seti neki advokat da zivi dooobro od toga....potpise ugovor o zastupanju i naplacuje od njih troskove....voila...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Novembar, 2016, 15:40
Citat: mareskin poslato 15 Novembar, 2016, 12:32
Citat: Laziæ poslato 15 Novembar, 2016, 12:26
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Novembar, 2016, 11:20
Najadnije je sto je covek platio, jer nije hteo da se maltretira....a oni upravo idu na to....znajuci nase sudstvo idu na to da ljudi ne zele da se drkaju po sudovima i gube vreme....1000 takvih naplata pa i ako se jedan pobuni oni su dobri...
Stigla i meni neka kazna za parkiranje od pre dve godine....a siguran sam da sam platio sms....sad cu im se krvi napiti....
APP... Takva nam je i skup¹tina i vlada i sudstvo i policija i spoljna politika...

Problem je ¹to iako nisi kriv da bi se sudio mora¹ debelo da plati¹ i izgubi¹ silno vreme da bi isterao pravdu.
Ko sve to mo¾e sebi da priu¹ti?

kad bi se svi sudili sa njima njima bi ilo neisplativo da pokrecu takve parnice.....posto je svima maltretiranje onda je ovako kako je....dok se ne seti neki advokat da zivi dooobro od toga....potpise ugovor o zastupanju i naplacuje od njih troskove....voila...

Tako bi jedino i moglo da funkcioni¹e. Ovako 99% ljudi ne ume niti mo¾e sebi da priu¹ti pravdu.

Evo primer od pre pola sata. Èoveku do¹lo da plati 50000 poreza za pi¹tolj sa kamatom. Problem je ¹to on pi¹tolj nema. U stvari on je pi¹tolj vratio policiji i pi¹tolj je nestao iz stanice. To je saznao tek sada po¹to je dobio re¹enje da plati. Predatog pi¹tolja nema, ali poreza i obaveze ima. On sada poku¹ava bar da se oslobodi kamate, ako veæ mora da plati porez na oru¾je koje nema.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Ako je predao stanici, trebalo bi da ima neki pisani dokaz o tome. Sa time u poresko pa nek' se oni bakæu sa kerovima.

mareskin

Citat: mi¹ko_kolo poslato 15 Novembar, 2016, 17:16
Ako je predao stanici, trebalo bi da ima neki pisani dokaz o tome. Sa time u poresko pa nek' se oni bakæu sa kerovima.

Njemu su iz poreske rekli da mora da plati, a onda su mu predlo¾ili da tra¾i otpis kamate. Njih pi¹tolj ne zanima.
Otprilike prvo da plati, a onda da se dalje utvrðuje. On je veæ bio u stanici i tamo saznao da pi¹tolja nema.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Нема разлога да плати ако има потврду да је пиштољ предао. Потврде се због оваквих случајева и чувају. То што је пиштољ нестао у станици то њега не занима. И да је изгубио потврду добар адвокат би то решио.
Друштво за заштиту од животиња

Boban_m

Osim ako se porez ne odnosi na period prije nego sto je pistolj predao.

El Jefe

И осим ако не мисли са га плаћа и убудуће.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin


Ono ¹to znam je da je pi¹tolj jo¹ davno predat policiji. Nije oèekivao porez na oru¾je po¹to oru¾je vi¹e nema. Kada je stiglo obave¹tenje sa obraèunatim porezom i kamatom oti¹ao je u policiju da proveri ¹ta se desilo i utvrðeno je da oru¾ja nema. U poreskoj su mu rekli da njih interesuje samo porez i dali mu predlog da tra¾i otpis kamate. ©ta je sa papirima od policije nemam info. Pitaæu ga.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu



Glava Dole

Ja znaci imam vise srece nego pameti al definitvno ako je ovo tacno, u poslednjem momentu maltene... malo pre mi bas prolazi kroz glavu dok citam onu temu o prvoj pomoci da bez nje zezaju za registraciju i pomislim jbg svakako od marta vise necu moci da ga registrujem nego krecem da se krijem i strepim pa me zabole za tehnicki i sad ova vest :D Nadam se iskreno da je tacna, bicu onda legalan i sledece sezone  [yahoo]

Lazic


mrle

http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/udar-na-vozace-pusace-i-kafopije-evo-sta-ce-sve-poskupeti-od-1-januara/bvz114r


i deo teksta



"Putari veæ dugo insistiraju na rastu cena, a do toga æe doæi i zbog zahteva EU da se vi¹e ula¾e u infrastrukturu."


"Ukoliko se budemo dosledno dr¾ali uputstava Brisela, da¾bine za domaæu rakiju i viski morale bi da budu iste, odnosno na¹a ¾estina moraæe da poskupi za 192 dinara po litru. Ovakva korekcija cena plod je upozorenja Evropske komisije, koja smatra da akcizna politika u sektoru ¾estokih alkoholnih piæa favorizuje domaæa alkoholna piæa, ¹to nije u skladu sa principima Brisela."




NIJE U SKLADU SA PRINCIPPIMA BRISELA!!!

LJUDI, OKUPACIJA!!! KOLONIZACIJA!!!

DebeliZmaj

eto manje ce da se pije ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell