Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

http://www.b92.net/biz/komentari.php?nav_id=1196935
Pazite samo kako se minusiraju komentari protiv pizdoustog, a 90% komentara je protiv njega , rade botovi u 3 smene jbt , providni su do jaja [doh]
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

a cek sto bi radili botovi ..
bre jbt b92 je privatni mediji
ode neko iz neke agencije i tipa
evo vam 500e po clanku, jeftinije nego armija botova
i namestite glasove... :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

http://www.blic.rs/vesti/hronika/14-godina-za-ubistvo-supruge-nozem-izbo-zenu-ispred-skole-pred-dacima/bxdrqjz

nisam ni znala za ovo, elem, poznavala sam i uèiteljicu i njenog muza, vodila sam je na rekreativnu nastavu...bas sam se iznenadila jebote...doduse muz joj je bio alkos i to se videlo odmah...e svasta
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

http://www.blic.rs/vesti/hronika/sacekusa-za-zestokog-momka-detalji-ubistva-jagodinca-sa-debelim-policijskim-dosijeom/z6t2drk


za ovo se veæ nisam iznenadila :D bila sam prisutna letos za prvu saèekusu :D :D :D jbg znala sam èoveka prema meni je bio super iako je bio farmaceut :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Garant Palma zna ko je...

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle


DebeliZmaj

nije to bash tako ...
odlaze oni sto valjaju ali odlazi i dosta onih
koji nisu ni za q, pa im je cool da negde preko
pere sudove za minimalac jer ce vishe zaradi ...
i to je ok skroz :)"
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 11 Novembar, 2016, 10:02
nije to bash tako ...
odlaze oni sto valjaju ali odlazi i dosta onih
koji nisu ni za q, pa im je cool da negde preko
pere sudove za minimalac jer ce vishe zaradi ...
i to je ok skroz :)"


Sa jednom bitnom razlikom. Dok je bilo normalno ovde, na jednu zgradu od 50 stanova si imao 5 vrhunskih, naprednih, 40 osrednjih i 5 ¹ljamova. Sistem je bio takav da su kvalitetni bili uva¾eni, ¾iveli dobro. Onda su se osrednji ugledali na te najbolje, te¾ili tome, pa vukli èak i ono dno na gore.

Onda su poèela sranja, pa je tih 5 najboljih pobeglo napolje, a do¹lo jo¹ 5 ¹ljamova, koji voze skupa kola i imaju vi¹e od ostalih. Na koga su onda klinci poèeli da se ugledaju i èemu te¾e - vidimo, svake godine sve vi¹e tonemo.

Tako da nije isto kad ode pet PRAVIH doktora i pet peraèa sudova. Osetan je gubitak.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Eto a ja kazem da studije mogu da budu besplatne ali da se Srbija vodi kao stipendista i da zavrseni studenti moraju da odrade cetri godine u zemlji ili da plate studije...moze i na rate u evropskoj valuti....
Svi hoce viskoko obrazovane migrante koji ih u startu nista ne kostaju a daju im manje plate nego svojima....bar dok se ovi ne snadju za neki bolje placen posao...
Mene vec godinama zovu da idem preko....ovako neobrazovanog i bez iskustva prosto ne smem da se odlucim....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Novembar, 2016, 15:55
da zavrseni studenti moraju da odrade cetri godine u zemlji

pa da mogu da dobiju taj posao, mo¾da bi i ostali.

DebeliZmaj

problem je ``odrade`` nista nemash od toga da ih boli kurac
4 godine negde i ond cao zdravo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Novembar, 2016, 15:55
Eto a ja kazem da studije mogu da budu besplatne ali da se Srbija vodi kao stipendista i da zavrseni studenti moraju da odrade cetri godine u zemlji ili da plate studije...moze i na rate u evropskoj valuti....
Svi hoce viskoko obrazovane migrante koji ih u startu nista ne kostaju a daju im manje plate nego svojima....bar dok se ovi ne snadju za neki bolje placen posao...
Mene vec godinama zovu da idem preko....ovako neobrazovanog i bez iskustva prosto ne smem da se odlucim....
Odvalio bi se od para ovde. Kakvi retardi drze servise ne mozes ni da pretpostavis.

Hattrick

Srbija je majka Mara za sve Crnacke i Arapske islamske dzamahirije, koje sebe nazivaju zapad, ukljucujucu USA. Posaljite devojku u mini suknji u ponoc do trafike po cigare, pa ce kompletan naredni sled dogadjaja da vam sve objasni. Usrani polovni auto za fejsbuk, nije kompenzacija za toliku razliku u kvalitetu zivota. Ali opet, ko voli da radi 16h na dan, da bi mogao jednom godisnje od 1. do 15. avgusta da pokaze komsiluku u otadzbini kako je uspeo u zivotu, mozda mu se svidi.  :)

Glava Dole


DaChaS

Mozes da das plus kad vidis malo adalje od SD- Cacak :D

Lazic

Pogledaj zmajevo mi¹ljenje a njemu je Èaèak dalji nego nekima Amerika... ;D



Citat: DebeliZmaj poslato 11 Novembar, 2016, 10:02
nije to bash tako ...
odlaze oni sto valjaju ali odlazi i dosta onih
koji nisu ni za q, pa im je cool da negde preko
pere sudove za minimalac jer ce vishe zaradi ...
i to je ok skroz :)"

Pada mi na pamet jedna osoba... ;D

Slaninar

#18558
Citat: Hattrick poslato 11 Novembar, 2016, 16:48
Srbija je majka Mara za sve Crnacke i Arapske islamske dzamahirije, koje sebe nazivaju zapad, ukljucujucu USA. Posaljite devojku u mini suknji u ponoc do trafike po cigare, pa ce kompletan naredni sled dogadjaja da vam sve objasni. Usrani polovni auto za fejsbuk, nije kompenzacija za toliku razliku u kvalitetu zivota. Ali opet, ko voli da radi 16h na dan, da bi mogao jednom godisnje od 1. do 15. avgusta da pokaze komsiluku u otadzbini kako je uspeo u zivotu, mozda mu se svidi.  :)

Æerka prijatelja otputovala tamo na razmenu studenata i re¹ila ostati.
Ovde je imala malih izgleda za posao, makar i za praksu, tamo kad su videli da zna i hoæe - posao, stalan, napredovanje, usavr¹avanje.

Zemlje sa boljom socijalnom za¹titom su sigurno humanije, USA je surova, ali to ¹to prièa¹ veoma zavisi od dela. Prostranstva su ogromna, ima delova gde se kuæe ne zakljuèavaju, ima gde ne sme¹ ni ulicom iæi.
Jedino ¹to nije blizu da ode¹ za kraæi praznik kuæi jeftino i brzo.


Ovde u NS, neki prosek plate je oko 40.000. Da li sa takvom platom mo¾e¹ da kupi¹ stan na kredit (ili u¹tedi¹ za isti), auto - da se kotrlja, pelene, ¹kolarina za fax deci da ne prièam... Te¹ko.
U USA, ako si zdrav i radi¹, mo¾e¹ da pre¾ivi¹. Nije bajno, ali se ipak plaæa - plaæa¹ i ti, ali je tako napravljeno da mo¾e¹ da plati¹ od svoje zarade.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 11 Novembar, 2016, 17:52
Pogledaj zmajevo mi¹ljenje a njemu je Èaèak dalji nego nekima Amerika... ;D



Citat: DebeliZmaj poslato 11 Novembar, 2016, 10:02
nije to bash tako ...
odlaze oni sto valjaju ali odlazi i dosta onih
koji nisu ni za q, pa im je cool da negde preko
pere sudove za minimalac jer ce vishe zaradi ...
i to je ok skroz :)"

Pada mi na pamet jedna osoba... ;D

slicnost nije slucajna ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell