Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Svaka mu èast!

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

DebeliZmaj

ne davimo beograd
uzivo : https://www.facebook.com/nedavimobeograd/videos/687306014780240/

poslato sa wc sholje, uz pomoc guz papira...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Vucicu lopove na sav glas... tako jee :)

Biker-Boy

Citat: Milos96 poslato 29 Septembar, 2016, 21:20
Vucicu lopove na sav glas... tako jee :)
Zar nije bilo "vucicu pederu" na sav glas :)
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: petar357 poslato 29 Septembar, 2016, 14:12
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Septembar, 2016, 21:20
ah da o ravnogorskom pokretu......put do pakla popolocan je naboljim namerama.....a njihova borba protiv neprijatelja je bila dilema ili trilema.....da li su vec zlo nemci ili komunisti....sta jesti a sta jebati....jedine cetnike koje priznajem su oni popa Djujica

Koliko si upoznat sa cetnickim pokretom popa Djujica?
Da li si znao da je njegov pokret otvoreno podrzavao italijansku okupaciju zaledja Dalmacije, o cemu postoje pisana dokumenta.
I da su jedine borbe koje su vodili bile pdotiv komunista.
I da je njihovom propustanjem Italijana iz Knina kroz Golubic, Strmicu u i B.Grahovo, omogucen pad slobodne teritorije na podrucju Drvara....


Deda mi je bio partizanski komesar.....ubili ga partizani na kraju rata jer im nije dao da kradu i otimaju....a Djujic nije ubijao Srbe po Lici i Dalmaciji.....ali je mlatio Ustase i smatrao je da su italijani najmanje zlo....tamo gde su Italijani uglavnom nema Ustasa a to znaci ni streljanja silovanja i logora.....strada po koje jaje i kokica....
Vidis moga Cukundedu ubili Austrougari...imao jednog sina koga su ubile Ustase, a imao je cetri cerke i sina...e pa dedu su ubili partizani.....to sa caletove strane....sa kevine pobili Cetnici po Pozezi i okolini.....Italijani nisu meni nikoga ubili.....glasam za njih...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

E vidi¹, zato ljude delim na dobre i lo¹e, il' si èovek ili govno, sve ostalo nije va¾no...

Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 29 Septembar, 2016, 23:17
E vidi¹, zato ljude delim na dobre i lo¹e, il' si èovek ili govno, sve ostalo nije va¾no...
u svakoj skupini je bilo idiota-ekstremista, koji su radili sranja
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Ratovi najbolje poka¾u.

bokilic

brmmmm

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Dok ne vidim na papiru, ne verujem ni rec, ima neka zackoljica 100%,  iz jedne rupe izvade, a u drugu gurnu, jebu ne vade....
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2016&mm=09&dd=29&nav_id=1182344
:D


Citat: Biker-Boy poslato 29 Septembar, 2016, 23:55
Dok ne vidim na papiru, ne verujem ni rec, ima neka zackoljica 100%,  iz jedne rupe izvade, a u drugu gurnu, jebu ne vade....
Pa i rekao je ministar, ostaæe ukupno poresko optereæenje... ©to æe reæi oglobiæe bogate na raèun siroma¹nih... Robin Hud bre...
U zemlji gde se zakoni donose da bi se bogatima olak¹ao ¾ivot i da bi se namestili zapadu da nas jo¹ bolje guzi...

petar357

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Septembar, 2016, 22:28
Citat: petar357 poslato 29 Septembar, 2016, 14:12
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Septembar, 2016, 21:20
ah da o ravnogorskom pokretu......put do pakla popolocan je naboljim namerama.....a njihova borba protiv neprijatelja je bila dilema ili trilema.....da li su vec zlo nemci ili komunisti....sta jesti a sta jebati....jedine cetnike koje priznajem su oni popa Djujica

Koliko si upoznat sa cetnickim pokretom popa Djujica?
Da li si znao da je njegov pokret otvoreno podrzavao italijansku okupaciju zaledja Dalmacije, o cemu postoje pisana dokumenta.
I da su jedine borbe koje su vodili bile pdotiv komunista.
I da je njihovom propustanjem Italijana iz Knina kroz Golubic, Strmicu u i B.Grahovo, omogucen pad slobodne teritorije na podrucju Drvara....


Deda mi je bio partizanski komesar.....ubili ga partizani na kraju rata jer im nije dao da kradu i otimaju....a Djujic nije ubijao Srbe po Lici i Dalmaciji.....ali je mlatio Ustase i smatrao je da su italijani najmanje zlo....tamo gde su Italijani uglavnom nema Ustasa a to znaci ni streljanja silovanja i logora.....strada po koje jaje i kokica....
Vidis moga Cukundedu ubili Austrougari...imao jednog sina koga su ubile Ustase, a imao je cetri cerke i sina...e pa dedu su ubili partizani.....to sa caletove strane....sa kevine pobili Cetnici po Pozezi i okolini.....Italijani nisu meni nikoga ubili.....glasam za njih...

Stradalo je dosta i mojih predaka u tom periodu, od strane raznih vojski i pokreta, pa ipak ne isticem to u svakom postu.
Ubijao je Djujicev pokret Srbe, i te kako - doduse ogranicavao se na komuniste koji su ipak bili uglavnom Srbi.
Sukoba za ustasama je bilo samo u prvoj polovini 1941, jer su ubrzo na tom podrucju administrativnu vlast preuzeli Italijani, a Djujic nije pravio izlete van te teritorije.

Za Italijane se potpuno slazem sa tobom. Srbi na sirem podrucju Tromedje kao i u Dalmaciji koji nisu stradali u pocetnim ustaskim pogromima, su preziveli jedino zahvaljujuci italijanskoj okupaciji I i II a kasnije i III tzv. demilitarizovane zone.


mali_zmaj

Da ali ste zaboravili i podatke da su po dalmatinkom zaleðu pokolje radili èetnici i usta¹e ZAJEDNO pod komandom talijana,imaju fotografije,èak mislim da ih je neko i postavljao na forum...,ne mogu da tvrdim koji je pokret èetnièki bio....  A tu su najebala i hrvatska i srpska sela za koje se sumnjalo da porzavaju partizanski pokret...,i zato nas neki Hrvati ne mogu smisliti...,tako da je kod nas sve u sivoj zoni....,ni¹ta nije crno-belo,i ja iskreno neæu da se smaram puno..

A da naglasim da bez obzira na sve ne gotivim èetnike previ¹e,pa dr¾ali su mi bajonetu pokojnoj babi pod grlom,dok je dojila ujaka, tra¾eæi ðeda,koji je netom pobjegao iz istih,po¹to je shvatio da oni samo jedu,piju,pljaèkaju selo kad popiju i pojedu sve,i baba je pre¾ivjela tako ¹to se pravila blesava,kao nema pojma...,ah da i jedan interesantan podatak,taj isti èetnik nam je bio nekakav kum!!! Nabijem ga na.....

Na kraju su ðeda pokupili partizani,gdje je doèekao kraj rata .. 
jin-jang

Lazic


DebeliZmaj

meni rekli neki ljudi, a ganjali su i ustase i talijane i cetnike a i odmetnute partizane ...
da je na svim stranama bilo odmetnutih jedinica, koje su radile za svoje ili tudj interes,
za pare pre svega ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Ma apsolutno vise nema smisla traziti istinu u proslosti,jer se covjek samo razocara..,cujes i spoznajes stvari za koje nisi ni sanjao da bi mogle biti istinite...,definitivno moramo poceti razmisljati o buducnosti,a iz proslosti izvuci samo dobra i pozitivna iskustva...,ne trebamo zaboraviti,nikako,ali se moramo okrenuti buducnosti....
jin-jang

Lazic


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

DebeliZmaj

zar politika nije privatno vlasnistvo ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell