Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

juga

Citat: Laziæ poslato 26 Avgust, 2016, 09:16
Da te deda èuje sad bi rekao, ¹ta lupa ovaj, ja æu da jurim ¹tetoèine ovako mator... ;D
Eeeeee al sti¾e drugi terijer 11meseci ... kenzoooo prc!!!


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

#18104
CitatU Zrenjaninu je ¹tampana majica s njegovim likom na kojoj je pisalo „Gari, pazi leða”. O njemu su pisale novine.

Zato Vojvoðani svakoga zovu Gari... Setih se pokojnog D¾igija, stalno je to govorio...




Citat: El Jefe poslato 28 Avgust, 2016, 13:43
https://facebookreporter.org/2016/08/25/romen-louis-реаговање-да-ли-је-вест-о-рушењу-спо/
Ovo je genijalno...

penzos

Ne Laziæu, D¾igi te je zvao Gari jer je to ¹atrovaèki od drugar, mi "mladi" smo dosta koristili te izraze svojevremeno. E, koji je on lik bio!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Slaninar

Zju, snimi onog garija s kosom!
- Preterano!
Kad smo veæ kod toga, bio jutros neki gari sa zelenom kosom, pitao za tebe.
- Zelena, du¾a? To je moj dobar gari. Iz osnovne.


U poslednje vreme se èe¹æe koristi "matori", "torima", "brate".


! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle


Lazic

Jaooo, kad doðe red na ove, a doæi æe, ima da leti perje na sve strane...

Poruka za sve vuèiæoljupce, jeb'o vas on, pizda vam materina glupa.

mi¹ko_kolo

Ja veæ neko vreme prièam da æe on biti prvi posle svog imenjaka koji æe leteti sa terase.

Biker-Boy

Citat: mi¹ko_kolo poslato 02 Septembar, 2016, 18:57
Ja veæ neko vreme prièam da æe on biti prvi posle svog imenjaka koji æe leteti sa terase.

;D
! No longer available
I feel the need..... the need for speed !!!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2016, 17:09
Jaooo, kad doðe red na ove, a doæi æe, ima da leti perje na sve strane...

Poruka za sve vuèiæoljupce, jeb'o vas on, pizda vam materina glupa.

pokazali smo sada na izborima ko smo!!!
a posle rata svi smo heroji....i mi cemo da se kitimo tudjim perijem....jer eto...prstom nismo mrdnuli protiv njega!

ЯЭВОЛУТИОН

@sexclipse

mras shvatiti da kad od ukupnog broja stanovnistava odbijes sve drzavne sluzbenike, one koji rade u JP ili zavise od njih...odbijes one koji ne glasaju....ostaje naje od 30 posto glasaca protiv njega.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

@rezolucijo

nisam nikog odvajao ni po poslu ni po sluzbi....pisao sam uopsteno....a posle ce ti isti koji su glasali za pickoustu nakazu da izadju rasirenih ruku na tv-u sa porukom "GOTOV JE"

a taj vucicoljubac nek poljubi i mene...bas tamo....

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

i posle se popovi pitaju zbog ceg kazem da sam vernik ali ne verujem im u crkvu i drzavu.....postojanje svevisnjeg ne osporavam ali ovo je u nadleznosti njegovih zemaljskih prestavnika....hoce li sada vucucupedeu ili patrijarhupedofilu da pretresu svoje podredjene....da vide ko je zakazao....da bi se nesto poklonilo primalac mora da bude saglasan da primi ....a crkva i drzava kad primaju poklon moraju da utvrde od koga primaju, kako je steceno i da li neko drugi ima pravo na to.....a socijalne sluzbe se bave onim manjinama.....a vecinu ko jebe....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 02 Septembar, 2016, 22:07
Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2016, 17:09
Jaooo, kad doðe red na ove, a doæi æe, ima da leti perje na sve strane...

Poruka za sve vuèiæoljupce, jeb'o vas on, pizda vam materina glupa.

pokazali smo sada na izborima ko smo!!!
a posle rata svi smo heroji....i mi cemo da se kitimo tudjim perijem....jer eto...prstom nismo mrdnuli protiv njega!
Ja se izvinjavam, za razliku od tebe, nisam glasao za pedera... :P






Citat: monsterbnt poslato 03 Septembar, 2016, 13:57
I spc kao i obicno pomaze u nevolji...
Oh...Wait...

http://www.danas.rs/dijalog/kolumnisti.1079.html?news_id=326861&title=Samoubistvo%20mladi%C4%87a%20S.%20S
I jo¹ neki pop kad su ga pitali za taj sluèaj ka¾e, nije crkva humanitarna organizacija... Jel...

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

eclipse4


Citat: eclipse4 poslato 02 Septembar, 2016, 22:07
Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2016, 17:09
Jaooo, kad doðe red na ove, a doæi æe, ima da leti perje na sve strane...

Poruka za sve vuèiæoljupce, jeb'o vas on, pizda vam materina glupa.

pokazali smo sada na izborima ko smo!!!
a posle rata svi smo heroji....i mi cemo da se kitimo tudjim perijem....jer eto...prstom nismo mrdnuli protiv njega!

CitatJa se izvinjavam, za razliku od tebe, nisam glasao za pedera... :P








ne bi im ja vise davao glas pa makar mi ruke odsekli!!!!

a da sam im prvi put dao jesam i to ne krijem...progutao sam jednom zvaku ali drugi put necu...zanimljivi mi oni koji je ponovo gutaju i kunu se u njega...