Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


PECA BMW

Ja se izvinjavam , nisam dopunio misao ...

Dobro jutro Srbijo !    - gde god da si -
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Lazic

I po¹to se zna da je Hrvat, prosto da se èovek zapita...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Boban_m

Da bog da da je poslednja provokacija u vezi sa referendumom u RS.


Glava Dole


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


mali_zmaj

Uuuuu,macke sunce ti zarko...,to su bas fino dresirani pitovi kad je nisu u dve sekunde poderali kao carapu..,ili su imali brnjicu..?
jin-jang

Blade

Kupite cveæe voljenoj ¾eni, ali ne zaboravite i na vlastitu.

Lazic

Odmah se setim balkanskog ¹pijuna...

monsterbnt

Citat: mali_zmaj poslato 24 Avgust, 2016, 10:54
Uuuuu,macke sunce ti zarko...,to su bas fino dresirani pitovi kad je nisu u dve sekunde poderali kao carapu..,ili su imali brnjicu..?
ili ih je saletela iz zasede. utom momentu su psi u panici i totalno nemaju ppojma sta da rade...zele samo da pobegnu od te ostre i besne stvari...
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

За Блиц, Треће око су озбиљне новине.
Друштво за заштиту од животиња

penzos

Psi su dobrice u su¹tini. Genetika im je da slu¹aju i slu¾e. Maèke - skroz druga prièa. Ni jedan pametan pas se neæe kaèiti sa maèkom, osim ako nije ba¹, ono, iskusan i zajeban lik. Moje monstrumèe (jjaaaaaooooooooo ¹to je slaaaaatka!) je sjebalo par kerova, samo zato ¹to su joj prolazili ispred njenog prozora i zgrade gde se ona sunèa! Kom¹ijin maltezer od onda èim vidi maèku be¾i u panici. Zato vi¹e nema izlaska pred zgradu bez mene!  [ludak]


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic