Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

#17740
nisu oni postali americki,samo su jednostavno previse popustali,polako izgubili autoritet i polako...al polaaako otisli niz vodu.
vi meni ne verujete,a i ne mora...samo pogledajte Donbas i bice vam jasno stanje u rusiji,ko bi na zemaljskoj kugli vise pozele da ga Rus brani?niko!sem onih koji vise nemaju kud,a i oni jadnici ce biti ostavljeni na milost i nemilost.prodase sopstven narod a nece tudjine.
igraju na neku kartu postenja a ne umeju ni to da rade....Ruska vojska nije u siriji a specijalci na slikama u svakom kadru,Ruska tehnika nije u siriji a tehnike u svakom kadru,Rusija je unistila kurac,palac a na svakom snimku od 5 bombi jedna pogadja 50 metara najblize cilju,Rusiju nece pogadjati sankcije,otisla im ekonomija u kurac,Rusija nece dozvoliti nato na njenim granicama,a opkoljena je nato vojnicima,Rusija upozorava,zabole nekog kurac za njihovo upozorenje amer ide po planu,Rusija nece dozvolii americke raketne stitove u okolini,dobro moze ali ako obecate (eeeee,na obecanje stigli da dokazu svoj autoritet hahaha) da nije okrenut protiv Rusije (i onda ce obama sa grane i sa bananom u ruci da kaze "mr.putin,obecavam da ako bude bilo rata izmedju Rusije i amerike,amerika razmontirati prvo raketni stit pa tek posle mozemo poceti rat)  i na kraju....cuveno...lavrovo...."mi smo duboko zabrinuti" .....hahaha ministar zabrinutosti rusije!

taj gospodin,neznam ni da li smem da mu izgovorim ime,njegovo preosvestenstvo,Vladimir Vladimirovic Kilavi,pati za neuzvracenom ljubavlju zapada i amerike.....on bi hteo da kaze na tv-u "amerika je mali mis za Rusiju,oni ne mogu da se mere sa nama,mi smo svetska sila jaci od njih" aaaali da ga amerika voli i ceni i postuje...medjutim,sa amerima ne ide bas tako,pa mu cela snaga lezi u propagandi...da bas onoj propagandi iz Ruskih medija i sa tv-a kao i iz nasih usranih novina "putin je odrezao americi" "putin je jasno dao do znanja" "putin je jednim potezom porazio ceo svet" "putinova geopolitika" "putinov nokaut celom svetu" "lavrov izjavio duboku zabrinutost" (ups,pogresih ovu zadnju : ) )

evo je nuland sada kod nas....pre nas bila u ukrajini,gde je bio poutin kilavi?usrao se cim stigla ta ruzna baba?

i kao sto vidite a ne zelite da vidite,dosli smo do toga da je Rusija svoju snagu pokazala u ukrajini.....popustila i kapitulirala,cao.....a amerika i dalje tera svoj tempo,svoj plan i svoju politiku i pokazuje ko je gazda u geo politici NA MOJU VELIKU ZALOST!!!!

sad ce iovako vladati ukrajinskim,ugljem,metalurgijom,lukama,resursima a rusija nek sedi u siriji da vlada dimom i prasinom,i nek rade tamo americki posao i nek se trose na ono sto je amerika stvorila.....tapkace ih ameri po ledjima do poslednje rublje a onda ce ih pitati posto gace.....kao i kod nas!!!!!

OBECAJTE IM STA GOD ZELE,VESACEMO KASNIJE.

Citat: Laziæ poslato 13 Jul, 2016, 17:56
E ba¹ ste blesavi, aj da se kladimo da æe prvi sledeæi koji krene na Rusiju vojskom da proðe isto kao i svi do sada, Gorbaèov i Putin nisu postojali u vreme Napoleona a potpisujem da im je i tada vlast bila nikakva...

a kako su Lazicu prosli?

ajd izvuci podatak koliko je rusa poginulo u svojoj zemlji a koliko svaba....mislim.....ako je resenje da ginu 130 ljudi za jednog...onda svaka cast Rusiji....pokazali su da su veliki borci.....dva takva rata i Rusa vise nema na zemaljskoj kugli......koji je rat vodila rusija a da nema milionskih gubitaka? (da se malo i nasalimo)

ko ce bre uopste krenuti na Rusiju?na ameriku?na nemacku?francusku?.....o cemu mi pricamo uopste.......mozda se krene taliban na talibana i siita i isisovca i mozambe na talulu pleme.....za njih i jete rat osmisljen....danas je 21 vek,nema vise rata medju liderima,samo strahopostovanje i unistavanje ekonomije....


usput.....eto turcin im obori avion i? zabranio putin odmah uvoz curki i pilecih bataka iz turske.....eee,tiho da nas neko ne cuje,ali sa druge strane,jel me cujes?sa druge strane nastavili su turski tok...ko ga jebe...biznis je biznis,pilot je pilot....samo nek ostane medju nama..

,islim da su nase novine objavile da se erdogan izvinio.....


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

ne 12 nego 40 bih joj dao.

mali_zmaj

i  eclipse,po tebi,kome mi sad treba da se privucemo,Rusima,ili ovim supcima sto su nas bombardovali,sve nase vjecne neprijatelje isfinansirali i pomogli im da dobiju rat itd...?  I da kazem nisam rusofil, nisam nista,iskreno me interesuje tvoje misljenje,mi mali nikakvi i nemocni,ali kao ponosni kome da se uvucemo,sta je pametnije??????
jin-jang

Darko

zmaju , zaboravio si da napises odakle je poslato ...

[rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

@Pomraèenje:
Ukupno na kraju nije bilo 130 na jednog, nego 20 miliona Rusa naspram 6 miliona Nemaca, ali za to si u pravu... Svakako æemo saznati u bli¾oj ili daljoj buduænosti...

DebeliZmaj

Citat: Darko poslato 14 Jul, 2016, 00:07
zmaju , zaboravio si da napises odakle je poslato ...

[rofl] [rofl] [rofl]

poslato sa RU2/2K via mTK
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

pazi vidi napoleona kao i nemce je sjebala zima ...
od tada se promenilo mnogo toga ...
dakle rusiju da bi neko napao prvo mora da je unishti
iznutra, da obori cenu nafte gasa da ista ne moze da
tima finansira vojsku, zapravo pravi zalihu kesha i sirovina
za dugotrajan sukob ...
to koliko ko ima vojnika gledano stajacu vojsku i jeste
i nije bitno, nekad 200 specijalaca moze zavrshi posao umesto
1000 ili 5000 vojnika ... a opet nekad ti treba trupa na
terenu ...
poucheni u siriji rusi malo menjaju koncepciju sukoba i
prelaze na mobilnije ratovanje grupacija nivoa ojachana
ceta eventualno bataljona ( kao kod nas ) umesto da
sukob svaki bude na nivou brigade ... :)
pogotov ovi asimetrichni ratovi ...

zapada, pre svega amerikanci imaju taktiku brzog prodora
jedinica za posebne namene, rendzeri, delta, itd ... i one
kad naidju na otpor, ne upustaju se u sukob ako ne moraju
to propuste jedinicama koje dolaze ize .. oni idu na prodor
i bitne ciljeve ....

pogledajte evo ukrajina ... i jedna i druga strana gine ..
gadjaju se buk sistemima ... tamo i dalje postoji sukob
e sad rusi su se izuzeli iz direktnog sukoba donjeck itd..
videli su da relano mogu uzmu krim gde imaju 70-80
stanovnika jer su to vecinom vojna lica, bivsa vojna lica
i njihove porodice dakle proruski ... ovo ostalo gde god
je nekih 40 posto stanovnistva za neprijatelja tu je vec
frka .. tako i da ona ko bude kenuo na rusiju ce prvu
takve vatre pali da rus mora da angazuje trupe .. pa
onda ce bockati bockati ... e sad rusi imaju nuklearke
ok ali im je stanje sistema napada na neprijatelje
zastareo ... dal su obnovili ne znam .. mozda verovatno
ok imaju podmornice.. sjajno ali svaka od njih ima
po 12 valjda projektila ... sve to zajedno moze ali
i nemora da nanese fatalne gubitke americi i saveznicima
a ako pogledate oni svojim bazama i teatrima sukoba
lagano okruzuju ruse ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Mik

Citat: mali_zmaj poslato 13 Jul, 2016, 21:54
i  eclipse,po tebi,kome mi sad treba da se privucemo,Rusima,ili ovim supcima sto su nas bombardovali,sve nase vjecne neprijatelje isfinansirali i pomogli im da dobiju rat itd...?  I da kazem nisam rusofil, nisam nista,iskreno me interesuje tvoje misljenje,mi mali nikakvi i nemocni,ali kao ponosni kome da se uvucemo,sta je pametnije??????

Privucite se partizanima, iskoljite nas braco.


Lazic


PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 14 Jul, 2016, 13:09
6902  [facepalm]

prepravili i oznaku i model i broj rama  :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Pre æe biti da su novinari retardi po obièaju...


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m

Nikad Zlatibor, uvijek Tara!

eclipse4

Citat: mali_zmaj poslato 13 Jul, 2016, 21:54
i  eclipse,po tebi,kome mi sad treba da se privucemo,Rusima,ili ovim supcima sto su nas bombardovali,sve nase vjecne neprijatelje isfinansirali i pomogli im da dobiju rat itd...?  I da kazem nisam rusofil, nisam nista,iskreno me interesuje tvoje misljenje,mi mali nikakvi i nemocni,ali kao ponosni kome da se uvucemo,sta je pametnije??????

sa ovom politikom kremlja???
sa ovom evropskom unijom???

nikom! pravac po sredini ko sto se ljudi provlace motorima po beloj liniji..... :)

(inace bih opet pre Rusima nego jebenom zapadu) uvek ima nada da ce posle putina doci neki rodoljub koji ce sa nekim otvarati nove crkve po Rusiji,a ne dzamije sa bratom erdoganom,da ce neko stati u zastiti Ruskom narodu a ne ubice Ruske dece nazvati partnerima,prijateljima i najboljom sansom za ukrajinu.....i svakako,neko ko ume da lupa rukom u sto a ne da svako vece palamudi na tv "mi smo duboko zabrinuti"

[thumb_up]

Mik

Citat: eclipse4 poslato 15 Jul, 2016, 00:40
Citat: mali_zmaj poslato 13 Jul, 2016, 21:54
i  eclipse,po tebi,kome mi sad treba da se privucemo,Rusima,ili ovim supcima sto su nas bombardovali,sve nase vjecne neprijatelje isfinansirali i pomogli im da dobiju rat itd...?  I da kazem nisam rusofil, nisam nista,iskreno me interesuje tvoje misljenje,mi mali nikakvi i nemocni,ali kao ponosni kome da se uvucemo,sta je pametnije??????

sa ovom politikom kremlja???
sa ovom evropskom unijom???

nikom! pravac po sredini ko sto se ljudi provlace motorima po beloj liniji..... :)

(inace bih opet pre Rusima nego jebenom zapadu) uvek ima nada da ce posle putina doci neki rodoljub koji ce sa nekim otvarati nove crkve po Rusiji,a ne dzamije sa bratom erdoganom,da ce neko stati u zastiti Ruskom narodu a ne ubice Ruske dece nazvati partnerima,prijateljima i najboljom sansom za ukrajinu.....i svakako,neko ko ume da lupa rukom u sto a ne da svako vece palamudi na tv "mi smo duboko zabrinuti"

[thumb_up]

Pa koliko si u pravu, a toliko i nisi. Razmisli - gde to posoji nesto sto ima osecaja da je narod. Sta je narod?
(Jesam ja na tvojoj strani, al' brate, svet se izopacio. Ne pominji  prokleti rat.)

Lazic

Citat: Boban_m poslato 14 Jul, 2016, 23:04
Nikad Zlatibor, uvijek Tara!
Razumem i nije mi te¹ko... ;D :-*