Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

pa to onda bash i nije otisli smo na selo
nego smo otisli u manju sredinu da se
KURCHIMO jerbo preko neta zaradimo
1000e sto njih 3x iz kraja ne mogu ni
kicmu da slome ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

E da si ti ¾iv i zdrav, oni tamo manje zaraðuju od seljaka, u kom bre ti svetu ¾ivi¹...? [facepalm] Inaèe, Filip tu ima dosta ari i sva¹ta ne¹to jo¹ gaji, alli amaterski, jer fakat ne ¾ivi samo od zemlje...

DebeliZmaj

ako ti je trip budesh seljak
i da shljakas fizicki rad :)
ma super .. evo lazicu platicu
ti kartu u jednom pravcu
ka takvom zivotu ... :*
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=07&dd=11&nav_category=16&nav_id=1153706
NS: Psi pobegli iz dvori¹ta i rastrgli kom¹iju

Dva psa, rase pit bul, pobegla su rano jutros iz dvori¹ta svog vlasnika na Petrovaradinu i zaklala kom¹iju.
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

penzos

http://www.satplus.rs/ekskluzivno-otkrivamo-kako-rade-i-sta-mogu-novi-presretaci-odzvonilo-gradskim-trkacima/#
Po Ni¹u veæ par dana kru¾i ©koda Superb i urni¹e vozaèe. Uglavnom za banalne prekr¹aje. Sada se vratio iz Novog Sada. Po auto putu stranci prave haos, voze 160 i vi¹e, pretovareni, sjebani, prave sranja,... jutros stradalo dvoje omladinaca pre Novog Sada, zakucali se u TAMiæ na auto putu Audijem  :(   usput izletanja, isecanja, prevrtanja,.... Nigde policije, a kamoli presretaèa! Pa vi vidite  [facepalm]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

i u cacku dve nove glanc superbe... 3.6 4x4 [yahoo]


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ne bi pajseri bili toliko odu¹evljeni da znaju da se u pro¹lom ratu od 6000 usta¹a poslatih na istoèni front vratilo njih 17... [facepalm]

bigbad86

Da bog da ih ruje sve pobile kad se toliko raduju da im idu na granicu. Sad sam igrao sa nekim Rusima DOTU, da vidis kako se nerviraju zbog obicne igrice. Ne bih im ja isao na kucni prag...

eclipse4

kad bi malo vise usli u srz danasnje Rusije shvatili bi da nema vise ni go kurac od njih....vratio ih put-in u ledeno doba....al ovde cim se pise protiv rusije odmah je to za minusiranje i drzavni udar....ja kao jedan teeeeezak rusofil na zalost moram ovo da napisem.
ali ocigledno je svima lepse da zivimo u bajkama.....pogledajte Donbas i to vam je slika jakog putina i savrsene Rusije.

na zalost niko ih ne jebe ni 5% vise a oni svojim postupcima opravdavaju sve to.....mislim uzaludno je pisati kad sve volite naucnu fantastiku,ono tipa,sad ce putin da pritisne crveno dygme itd....jedino sto ce svima njima (ne samo rusiji) da zasvetli crveno je lampica na bojleru!
proslo je vreme atomskih bombi.....to je ostala samo kao masta i pretnja,populaciju nece niko unistiti.

mrle


Lazic

Mogla bi kuma da uleti sa nekim milionèetom... ;D

mrle

sestru sam sreo pre mo¾da pola godine. Slao sam Andreja na burek u ZR.

Hohštapler

Citat: mrle poslato 12 Jul, 2016, 15:32
sestru sam sreo pre mo¾da pola godine. Slao sam Andreja na burek u ZR.

Trenirao sam plivanje sa Minjom jako dugo.... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko


Lazic

I to je taèno, kad uporedi¹ njegovu kuæu na strmom terenu, u borovoj ¹umi, sa ogromnom terasom i jo¹ veæim prozorima, a koja se uop¹te ne vidi sa puta(a izgleda bolesno dobro), su¹ta suprotnost lokalnom ¾ivlju i njihovim labudovi lavovi, da ih svi vide iz daljine, kuæama... Bode oèi... ;D

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 12 Jul, 2016, 14:54
kad bi malo vise usli u srz danasnje Rusije shvatili bi da nema vise ni go kurac od njih....vratio ih put-in u ledeno doba....al ovde cim se pise protiv rusije odmah je to za minusiranje i drzavni udar....ja kao jedan teeeeezak rusofil na zalost moram ovo da napisem.
ali ocigledno je svima lepse da zivimo u bajkama.....pogledajte Donbas i to vam je slika jakog putina i savrsene Rusije.

na zalost niko ih ne jebe ni 5% vise a oni svojim postupcima opravdavaju sve to.....mislim uzaludno je pisati kad sve volite naucnu fantastiku,ono tipa,sad ce putin da pritisne crveno dygme itd....jedino sto ce svima njima (ne samo rusiji) da zasvetli crveno je lampica na bojleru!
proslo je vreme atomskih bombi.....to je ostala samo kao masta i pretnja,populaciju nece niko unistiti.

Mislim da su, jo¹ od Gorbaèova, Rusi postali amerièki.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

E ba¹ ste blesavi, aj da se kladimo da æe prvi sledeæi koji krene na Rusiju vojskom da proðe isto kao i svi do sada, Gorbaèov i Putin nisu postojali u vreme Napoleona a potpisujem da im je i tada vlast bila nikakva...