Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

@Slaninar
Ti, sto kazes da su isti, imaju razlicito ordenje.
Pavelic od Hitlera,
a Draza od De Gola i Trumana. Od Trumana posthumno 1948. Crvena pamet koja tobom vlada je naknadna. ZA pobednike rata nije bio fasista, ali  kasnije je postao, da bi biljka bratstva i jedinstva bolje uspela, a kao sto smo videli i rodila je  i donela plod 1991. Da bi se ublazio ustaski fasizam nasilnom simetrijom je izmisljen i srpski.

Jos jedna razlika. Iako su,  kako mislis, Zagreb i Beograd bili saveznici fasista, ulazak u ta dva grada je bio razlicit.
Zagreb:
! No longer available
Beograd:
! No longer available


Slaninar

Beograd je bio bombardovan kao glavni grad. Protest su inaèe organizovali Englezi i komunisti.

Sam ulazak je bio sa poslu¹nima u ¹paliru i cveæem u oba grada.

Za dra¾u postoje pisani èetnièki i Nemaèki dokumenti o saradnji, snabdevanju municijom i oru¾jem. Naravno, to su sve izmislili i falsifikovali zli komunisti.  :)


Sranje je poèelo 1988. srpskim nacionalizmom i anektiranjem pokrajina, a kulminiralo 1991. op¹tim pièvajzom. Slièni se sliènima obradovali i udru¾ili. Dok su ©e¹elj i sliène budale bile tamo gde treba da budu, problema nije bilo.

P.S. Sve ¹to imamo u zemlji podignuto je za vreme te "crvene pameti", posle se samo krèmi i rasprodaje. Fabrike, elektrane, putevi, ¹kole, bolnice... od feudalne zemlje, bili smo napredna industrijska... sad smo opet u mulju. Ali znamo da su za sve krivi Hrvati!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

juga

Nsu za na¹u nesreæu krivi hrvati ili neki drugi, krivi smo sami, ali samo zato ¹to smo oprostili i zaboravili, kao ¹to je neko napomenuo, nigde na svetu nije bilo logora za ubijanje dece kao u ndh, mislim da je to dovoljno. Nemam problem sa nacionalnim razlikama, jedan od boljih mojih drugara je hrvat, usta¹e su ne¹to drugo

Slaninar

Citat: juga poslato 10 Maj, 2016, 18:32
Nsu za na¹u n sreæu krivi hrvati ili neki drugi, krivi smo sami, ali samo zato ¹to smo oprostili i zaboravili, kao ¹to je neko napomenuo, nigde na svetu nije bilo logora za ubijanje dece kao u ndh, mislim da je to dovoljno. Nemam problem sa nacionalnim razlikama, jeban od boljih mojih drugara je hrvat, usta¹e su ne¹to drugo

Zaboravili nismo, barem oni ¹to nisu be¾ali iz ¹kole. Uèilo se o tome i u osnovnoj i u srednjoj koliko se seæam.

Oprostili? Koliko znam, sve odgovorne koje su mogli uhvatiti su osudili. I usta¹e i èetnike.

Sad ¹to ima ljudi koji mogu da mrze ceo narod, to je druga prièa. Mi smo imali skoro tu Srebrenicu, a i Sarajevo kao sramotu. I dosta maltretiranja Albanaca na kosovu za vreme devedesetih, dok se kolo nije okrenulo. Ni jedan narod nije bez ru¾nih stvari u istoriji.


Najebali smo ¹to smo izabrali Milo¹eviæa umesto Ante Markoviæa, rat umesto dogovora, i dobrim smo delom sami krivi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

slaninar jebala te istorija iz skole znas :D nego sta rekla iveta za fuzastere? jel joj lakse sad da se vozi?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 10 Maj, 2016, 18:38
slaninar jebala te istorija iz skole znas :D nego sta rekla iveta za fuzastere? jel joj lakse sad da se vozi?

Hoh¹tapler ima slike na telefonu. Ka¾e da je puno bolje. Ali hoæe da se preradi i sedi¹te - da bude uvijeno malo kao sedlo, da ne klizi u napred, a i da se malko jo¹ podigne - ka¾e da je vetar svakako ubi i ovako i onako.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

e super, znaèi jos tebi da izvuèem usi da porastes jos malo i sve supeeer :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 10 Maj, 2016, 18:41
e super, znaèi jos tebi da izvuèem usi da porastes jos malo i sve supeeer :D :D :D

Ako bude dr¾ala "kontru" dok ti vuèe¹, biæe jo¹ sretnija! :)

Da porastem na obe strane! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ostoja

@Slaninar
Sranje je poèelo 1971 a ti to verovatno ne pamti¹.
Ja pamtim, ¾iveo sam u Srpskom okru¾enju, "moji su pobedili '45.", ¹to reèe onaj Hrvat pre par meseci...
I nemoj majke ti to o Slobi (koga btw ne mogu da smislim) i Srpskom nacionalizmu, nisi bio i nisi do¾iveo, izdaleka sve to izgleda bajno. Mogao bih o tome duuugo ali veruj nemam snage da ispravljam krivu Drinu. Lak¹e je da ka¾em da u pravu si ,Srbi i uvek Srbi su krivi za sve, ne postoji pogodniji univerzalni krivac za sva sranja na Balkanu...
Brateeeeee... [doh]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Slaninar

Citat: Ostoja poslato 10 Maj, 2016, 18:52
Sranje je poèelo 1971 a ti to verovatno ne pamti¹.

Na ¹ta taèno misli¹?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Slobo je kriv za sve. I Gadafi za Libiju, i Asad za Siriju, i Putin za Ukrajinu, i svaki drugi nesretnik gde se zavrteo cirkus obojene revolucije. Spontano kao pobacaj, i posle tog pobacaja sva dobra zlih zemalja postaju njihova. Pa nije moj sin nego Bajdenov postao gazda ukrajinskog naftovoda, i da ne nabrajam dalje ko je uzeo sta. Medjutim, vrhovni autoritet, drogirani Lukovic i suvopizde zdroplje sa Pescanika kazu - Slobo. E nek je Slobo sjebao tok meda i mleka. Imam 52 godine i odlicno pamtim titov med i mleko. Veci kreteni od onih su se tek sada pojavili/inkarnirali kroz SNS.

Slaninar

Lukoviæ je Vuèiæev èovek. Banovali me na njihovom portalu jer ne mislim kao oni.  :)

Sloba je meðu najkrivljim za sranje u SFRJ. Da.

Gadafi je ¾rtva Amerike.

Za Siriju i Ukrajinu nemam dovoljno informacija da komentari¹em.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

U sunce ti poljubim, pa ni ja cesto ne mislim kao ti.. mozda sam i ja njihov a da ne znam..
kuku, sad si me zabrinuo..

farbach

Lukovic je slina, vlasnistvo onog ko plati. trenutno je to Vucic, a do nedavno ga je cerecio po tim istim smrdljivim novinama vise nego Kusturicu.
Sloba je bio sluzbenik imperije kao i svi ostali onda, a  i sada. Windows pod kojim radi Vucic je isti pod kojim je radio i Tadic. Isti usporeni pokreti, odsutan pogled, nesuvislo trabunjanje i obavezno sake u trokut. Majstor programer ima problem, jer kada nadje nekog sa brzim procesorom, baguje na drugoj strani. Ovako je najbolje. Sporo ali dostizno. Inace Vucic nikada i nije bio radikal, nego spavac u radikalnoj stranci koji je cekao svoj red.

Slaninar

Citat: farbach poslato 10 Maj, 2016, 22:00
Lukovic je slina, vlasnistvo onog ko plati. trenutno je to Vucic, a do nedavno ga je cerecio po tim istim smrdljivim novinama vise nego Kusturicu.
Sloba je bio sluzbenik imperije kao i svi ostali onda, a  i sada. Windows pod kojim radi Vucic je isti pod kojim je radio i Tadic. Isti usporeni pokreti, odsutan pogled, nesuvislo trabunjanje i obavezno sake u trokut. Majstor programer ima problem, jer kada nadje nekog sa brzim procesorom, baguje na drugoj strani. Ovako je najbolje. Sporo ali dostizno. Inace Vucic nikada i nije bio radikal, nego spavac u radikalnoj stranci koji je cekao svoj red.

+1
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Citat: farbach poslato 10 Maj, 2016, 22:00
Lukovic je slina, vlasnistvo onog ko plati. trenutno je to Vucic, a do nedavno ga je cerecio po tim istim smrdljivim novinama vise nego Kusturicu.
Sloba je bio sluzbenik imperije kao i svi ostali onda, a  i sada. Windows pod kojim radi Vucic je isti pod kojim je radio i Tadic. Isti usporeni pokreti, odsutan pogled, nesuvislo trabunjanje i obavezno sake u trokut. Majstor programer ima problem, jer kada nadje nekog sa brzim procesorom, baguje na drugoj strani. Ovako je najbolje. Sporo ali dostizno. Inace Vucic nikada i nije bio radikal, nego spavac u radikalnoj stranci koji je cekao svoj red.

nemam pluseva vishe ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Ostoja

@Slaninar
na maspok, ako zna¹ ¹ta je to, bio sam klinac kad je to bilo ali se doooooobro seæam reakcija mojih roditelja i okoline... Ne verujem da bi shvatio o èemu prièam, ipak su Srbi krivi za raspad Jugoslavije, zar ne?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

a zurke u naci uniformam ? tamo 70 i nekih ...
i toga bilo kod susjeda ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell