Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

E i tata bi sine,ali nema se s cim!!!!  Recimo da neki bajkeri koje znam iz B.Luke ce ove godine ici u Bugarsku,i obici sve zivo uz put..,i ja bih sa njima al nemam love...a znas kako, ne idem ja toliko u Umag radi moto skupa,vec sam jednom bio,nego imam besplatni kamp,vidjet ce se i motora,malo cemo se djirat po Istri nadam se... Nece me ispasti puno love,najvise ce se na gorivo potrositi,ostalo je sica.. Ne bi vjerovao,da se oporavim kad se spustim na more,barem na dva dana!!! e sad sto pare ostavljam hrvatima,sta da se radi... Ali napravit ce se finih kilometara.. Na kraju mi je to najjeftinija opcija,sa dobrim putevima,a na moru. Ja sam rodjen u Puli,Istri,i uvjek me vuce da odem tamo. I dan danas mi nedostaje,jbg. Banja Luku tolerisem,zivim ovdje,ne mrzim je,ali mi ne budi nikakve emocije.... Mislim lijep je grad,sve ok. ali koliko god sam se prilagodio ovdje,jedan mali iritantni dio bas i nije,i uvjek me cacka,zato sam svake godine obavezno na moto skupu u Puli krajema augusta!!  Mislim trenutna slika prosjecnog Srpskog bajkera je nazalost losa. Balans izmedju obaveza,porodice i nedostatka sredstava i motora sa druge strane,je u nekim momentima zajebana matematika,i onda spajas ugodno sa korisnim sa sto manje para..,ja recimo znam,da kad budem mjenjao motor,da cu tad kad ga kupim,biti pola godine svorc i voznja ce se svesti na lokal,dok se financijski oporavim. Volio bih ja da imam da sprzim sad u Spaniju..,al to mi je nedostizan san..,volio bih do Grcke i Albanije..,ajd to mi je malo izglednije..,ali prvo moram da uzmem motor,puno mladji od ovoga,u koji sam siguran sto odsto,koji je udobniji..itd. Za sada mi je zephyr dovoljan,kad mi porastu apetiti za putovanje,znaci da sam i zamjenio motor,i da sam se oporavio sa parama.. Mislim sad sam krenuo od Kulina bana,al sta raditi u pon. ujutro no drobiti na MM.

jin-jang

DebeliZmaj

ti ustvari idesh grebatorski ...
a pa to je druga stvar :)
idi i nemoj placas kamp ...
:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 09 Maj, 2016, 10:32
Da sa Starcevicem i jos par budala na celu..,ali ajd shvatit ce mozda jednom,da je tanka granica izmedju nas kao naroda,zabluda i sljepilo je cudo. Mada zbog njihove zaludjenosti mi moramo da budemo uvjek na oprezu i vjecno budni... Mozda zvuci poetski ali je tako,nazalost mene licno to smara,i mislim da ako ih ova Evropa ne dovede u red,nece niko... Trenutno im je dala vjetar u ledja,nadam se da ce ih ustrojit!! Znaci sad je gore nego prije deset godina..,zalosno..,tako je i u B i H.  Pojma nemam sta ce biti bude li se moralo ratovati sa budalama opet..,mislim jebat cemo im kevu opet,al nije to sustina niti bit ovoga svega..

Meni bi bilo logièno da EU mo¾e da ih uvede u red to bi se desilo do vremena kada su primljeni. Oni su se samo primirili dok nisu dobili "peèat". Sad rade ¹ta hoæe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Izgleda da je tako!! To jest tako je!! Nazalost!!!
jin-jang

DebeliZmaj

pa o tome Vam cenjena gospodo ja i kuckam ...
oni nas mrze, dakle duboka prikrivena mrznja ...
i finalna bitka za zivotni prostor nam tek predstoji ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Zmaju,nadam se da nisi u pravu..,al nazalost nisam optimista,koliko god mrzio tvoje zakljucke,nekad si u pravu..,da li ce nas sjebati ratom uz pomoc amera ili svaba,ili ekonomski..,tek treba da vidimo..,na nama je da se odupremo,al sa ovim nasim politicarima..,nek nam je bog,krisna,buda,i luc skajwoker na pomoci!!

odjavljujem se odoh na kafu sa familijom,poslije na motor malo voznje i pripreme za put!!!
jin-jang

eclipse4

jugoslavija je bila divna tvorevina...pokazali smo svetu ko smo i sta smo....pokazali smo da nista hrvati nisu vece ustase no sto smo mi cetnici da nista bosanci nisu gluplji nego sto su slovenci pametni da nista crnogorci nisu lenji no sto su makedonci (bugarcici) vredni....do kurca,ovo zadnje i ne moze bas da se poredi....al ajd idemo dalje....

sve je to funkcionisalo idealno dok nazalost didca sta stapom u ruke nije umro ...onda je krenuo raspad sistema.....sva mrznja je isplivala na povrsinu i evo i dan danas je tako.

to sto je tada radio deda,to sad pokusava ovaj magarac aleksandar pickousti peder vucic samo on nije ni svestan da je deda pred smrt izgledao lepse nego ovaj u svojoj mladosti.....dok je dada branio zemlju,po legendi,puskom u ruke u rovu ova kreatura drzi hemijsku olovku mmfa u desnoj ruci i bezuslovno prodaje i izdaje narod.........ma sta li pa ja radim,poredim neuporedivo sa poredivim....poredim med i govna....

da smo krenuli majmunskim putem shvatio sam u tadasnjem sou veliki brat kada je musliman edin ili kako li se zove pljunuo Srbina marka u lice,u sred Srbije pred svim tv ekranima i da se sve na to zavrsilo...bolestan um Srba je pocelo glasanje da taj mudza ostane u kuci velikog brata,kako bi sou bio jos zanimljiviji.....

da se to desilo u bosni,hrvatskoj,kod siptara,da je Srbin pljunuo mudzu......ja smislim da bi tu kucu velikog kretena srusili za pola sata a Srbina koji bi pljunuo njihovog abdulaha razmazali po asfaltu za primer.
sto se turaju hrvati,bosanci i ostali po srpskim soovima?jel ima neki sou hrvatski ili muslimanski da ucestvuje Srbin? (zajsta neznam i iskreno pitam) ali pretpostavljam da nema.....mi se pokazujemo eu ubicama da smo samaricani i dobre komsije svima...vi nas jebite,psuje,tucite,ubite nam decu,koljite nas....ali mi cemo pokazati da put nasilja nigde ne vodi i sve cemo to istrpeti samo da bi nas opet vi primili u vase drustvo i tada nam pokazati vasu ljubav.....jer kad se predje ta granica eu....onda vasa beskompromisna ljubav prema nama pocinje da se vidi...tj da je vidimo.

i znate sta,cak i ne mora niko da odgovara za sve zlocine,ljuvanje i klanja....mi cemo se izvinuti jer je to jedini put koji nas vodi u vas zagrljaj.

u sta smo se mi pretvorili....

da samo dodam,nisam ja neki ljudomrzac da ne nabrajam nacije....zakolju se dva srba,dva nemca il amerikanca.....a kamoli ljudi druge nacije ili vere....to je normalna stvar (mislim nije normalno,al se tako kaze) ali ne bih bas dozvolio da me niko jebe u zdrav mozak.

to bi bilo kao kad bi usao u kafanu i za stolom sede neki majmuni koji me mrze,psuju me,jebu mi majku,tuku me bacaju flase na mene a pritom i privatno me maltretiraju svi.....a ja kazem konobaru "neka ih,nemoj da zoves policiju valjda ce do kraja veceri da me puste za njihov sto da popijem pivo sa njima" a kad sednem za sto sa njima jednom,pocece da me vole i da mi placaju pivo i ne samo da mi placaju pivo vec ce mi dati pare i kuci da ponesem.

Ostoja

@Eclipse4
Potro¹io sam sve pluseve a ti si zaslu¾io jedan k'o vrata...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mi¹ko_kolo

Citat: eclipse4 poslato 09 Maj, 2016, 13:22
pokazali smo da nista hrvati nisu vece ustase no sto smo mi cetnici

Za razliku od usta¹a, èetnici nisu imali logore za nesrpski ¾ivalj, nisu imali krematorijume, organizovana gubili¹ta... Ne bih ja to stavljao u isti ko¹.

balcan girl

ja bi samo da kazem jedno jos nismo u ratu kad budemo prièaæemo :D sad oæu da uzivam :D :D :D manite me i partizana i nemaca i sumara i kaubojaca i indijanaca itd itd ...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

E Balcan cetnike i partizane pljuj kolko oces,al djedaje ni u ludilu!!  ;)
jin-jang

balcan girl

mali zmaju ne pljujem ja nikog al ove lekcije iz istorije ne mogu bre vise :D ionako sam ja fanatik za istoriju al nisam uvek u fazonu kad otvorim forum to prvo da vidim :D dajte bre neke sise neka gola dupeta manite me ovoga :D dajte slike sa voznji i tako to kad vec nemam motor da gledam :D kad krenemo da ratujemo onda cemo da vidimo koga cemo prvog da koljemo do tadaaaaa samo smileeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Ma zajebavam se,naravno da treba da se manemo i rata i politike,guzice i sise su pozeljne,al takva je tema jebga!!
jin-jang

balcan girl

tema je pisalo u novinama :D i na tarabi pise pièka pa nijeee :D al uvek ima budale koje ce da zapnu pa da polome kurac :D :D :D ne budi budalaaaa :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

.... za tebe kazu da
dobro deres patku :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

znas, za mene kazu svasta :D :D al ono jebe mi se :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 09 Maj, 2016, 16:48
.... za tebe kazu da
dobro deres patku :)


Citat: balcan girl poslato 09 Maj, 2016, 16:49
znas, za mene kazu svasta :D :D al ono jebe mi se :D :D :D :P

To ti je i reko :D :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

al ono nisam ja crveni krs' :D :D :D :P ili sto kaze moj drug nije moj kurac geometarski kolac da moram da ga pobijam gde stignem :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Citat: balcan girl poslato 09 Maj, 2016, 16:49
... al ono jebe mi se :D :D :D :P

da pa to i ja kazem ...
maco ..rrr
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

proèitaj post iznad :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!