Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

ladno ima obozavalaca lika i dela lazanjskog cim ti lupi minus...

elem.... glupost je neunistiva al cesto ne ostavlja mogucnost razmnozavanja...

http://now88news.com/2016/03/30/ms-13-gang-member-died-trying-gold-plate-genitals/
Smrt SVIMA!!!!




El Jefe

Ко их јебе.
Друштво за заштиту од животиња

juga

To je najbolji moguæi komentar: ko ih jebe!


Ostoja

Oni tamo su opsednuti Srbima i Srbijom, imaj neeeeviðen kompleks Srba (a ne znaju nesretni da nas ovde ¾ivo zabole i za njih i za lijepu njihovu NDH)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

pa ti putuj u Umag ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: Ostoja poslato 09 Maj, 2016, 00:36
Oni tamo su opsednuti Srbima i Srbijom, imaj neeeeviðen kompleks Srba (a ne znaju nesretni da nas ovde ¾ivo zabole i za njih i za lijepu njihovu NDH)

Ovi s kojima sam imao kontakte su opsednuti poslom, svojom decom, raèunima. Poneki i motociklima. Ove budale - ima i kod nas pun kurac takvih.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ostoja

Normalni ljudi su normalni ljudi, ali tamo je VLAST opsednuta Srbijom, sve probleme dru¹tva zaba¹uruju tako ¹to se gleda kom¹iji preko plota.  Veruj mi, znam i ja ba¹ bað mnogo ljudi  tamo, ne prièam bez veze.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Slaninar

Citat: Ostoja poslato 09 Maj, 2016, 08:40
Normalni ljudi su normalni ljudi, ali tamo je VLAST opsednuta Srbijom, sve probleme dru¹tva zaba¹uruju tako ¹to se gleda kom¹iji preko plota.  Veruj mi, znam i ja ba¹ bað mnogo ljudi  tamo, ne prièam bez veze.

A na¹a vlast ba¹ fina neka. Mali od zaVðaVe kafike, Slobin mali debeli i ekipa. Sve primeri tolerancije & ljubavi prema susedima.



montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Vlast,tj politicari imaju fantasticne fazone,i to je vec klasika..,kad god ti je narod gladan i bez para,ti umjesto da ubacis koricu hljeba ili dinar u ruku covjeku,ti mu ubacis bubu da mu prijeti opasnost od npr. Srba,kad su Rvati u pitanju,i narod prost i neuk naravno hoce da se bije odma,a zaboravi da je gladan i svorc...,to oni rade..A da su srbofobicni..,to je opste poznato,i to zadnjih... hiljadu godina otp. Ko ih jebe,kad su glupi,umjesto da se okrenu sebi kad su vec usli u EU,oni se sa nama bakcu. A sto bi neko gore napisao nama se jebe za njih i njihovu drzavu... Ja samo hocu da uronim dupe,u Jadran,vozim se,pijem kafu i pivu... Eto prosjecni Hrvat kad god hoce moze doci u BL i potrositi svu platu,koje nema,ja se necu buniti!!
jin-jang

mi¹ko_kolo

Citat: mali_zmaj poslato 09 Maj, 2016, 09:41
A da su srbofobicni..,to je opste poznato,i to zadnjih... hiljadu godina otp.

Malko ti pogre¹an podatak. Mo¾da nekih 150, pa neka bude i 200 godina. Ali 'iljadu -  [nono] Pogledaj samo francuske, austrijske, ugarske i italijanske popisne knjige i biæe ti jasno koliko i gde je bilo Rvata u osamnaestom veku.  ;)

mali_zmaj

Ma kenjam..tj. karikiram,tih njihovih 150 ti dodje kao hiljadu u normalna covjeka!!
jin-jang

mi¹ko_kolo


monsterbnt

Btw... u kosovskoj bici je na srpskoj strani ucestvovalo i oko 200 hrvatskih vitezova hospitalera koje je poslao tadasnji hrvatski ban Ivan Palizna... Nije mogao vise jer je u tom trenutku bio u ratu sa austrougarskom... I skoro svi su izginuli sa tadasnjom bracom srbima.... Zlu krv izmedju srba i hrvata su posejali austrougari kako bi sacuvali svoju monarhiju... I posejali su je odlicno kao sto se moglo videti u zadnjih 100 tinak godina...
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

Da sa Starcevicem i jos par budala na celu..,ali ajd shvatit ce mozda jednom,da je tanka granica izmedju nas kao naroda,zabluda i sljepilo je cudo. Mada zbog njihove zaludjenosti mi moramo da budemo uvjek na oprezu i vjecno budni... Mozda zvuci poetski ali je tako,nazalost mene licno to smara,i mislim da ako ih ova Evropa ne dovede u red,nece niko... Trenutno im je dala vjetar u ledja,nadam se da ce ih ustrojit!! Znaci sad je gore nego prije deset godina..,zalosno..,tako je i u B i H.  Pojma nemam sta ce biti bude li se moralo ratovati sa budalama opet..,mislim jebat cemo im kevu opet,al nije to sustina niti bit ovoga svega..
jin-jang

stilgar

Citat: mali_zmaj poslato 09 Maj, 2016, 09:41
Vlast,tj politicari imaju fantasticne fazone,i to je vec klasika..,kad god ti je narod gladan i bez para,ti umjesto da ubacis koricu hljeba ili dinar u ruku covjeku,ti mu ubacis bubu da mu prijeti opasnost od npr. Srba,kad su Rvati u pitanju,i narod prost i neuk naravno hoce da se bije odma,a zaboravi da je gladan i svorc...,to oni rade..A da su srbofobicni..,to je opste poznato,i to zadnjih... hiljadu godina otp. Ko ih jebe,kad su glupi,umjesto da se okrenu sebi kad su vec usli u EU,oni se sa nama bakcu. A sto bi neko gore napisao nama se jebe za njih i njihovu drzavu... Ja samo hocu da uronim dupe,u Jadran,vozim se,pijem kafu i pivu... Eto prosjecni Hrvat kad god hoce moze doci u BL i potrositi svu platu,koje nema,ja se necu buniti!!

mogo bi ti trajektom na italijansku stranu da uronis dupe u jadran a ne da zlotvorima dajes pare :)