Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ho¹tapler poslato 14 April, 2016, 09:21
Citat: Slaninar poslato 08 April, 2016, 07:45
Kako nas nisu slomili? Vuèiæ nam je premijer - po¹teno ga izglasala veæina, Kosovo izgubljeno, cela dr¾ava rasprodata, plate 200 evra, moral u kurcu - kraðe, zloupotrebe i korupcija gde god se okrene¹, populacija u padu, plus iseljavanje iz zemlje ko god mo¾e... ko je tu pobedio?

...èkode nije glup ko ¹to izgleda... ;)
Ali nazalost nema pojma...
Kosovo je izgubljeno onog dana kada e prvi Srbin za debele pare prodako imanje Siptaru
Cela drzava je rasprodata odavno....samo su pare dobijali na rate
Plate su dvesta evra ili 400 maraka uglavnom od rata....uz manji skok tokom osamdesetih...iako ce mnogi pricati o platama od 1000 maraka
Ovde je moral u kurcu od nastanka planete zemlje
Populacija je u padu uvek iz nekog razloga....u prvom svetskom cetvrtina otisla....u drugom skoro petina...
iseljavanja je bilo od uvek

lako je okriviti nekoga ili mu dati sve zasluge.....
Jel misls da je cudno sto su retki ovde ostali dugo na vlesti i poziveli do starosti.....ovde svinjari dolaze na vlast i tretiraju narod kao svinje.....a na kraju skice ko svinje kad odlaze na onaj svet.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Dukags


juga


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

retardirano su vozili ulicama i turirali ... dosao do mojih i mLo dremnem na trosedi kad krenulo turiranje ... jbt koja gomila retarda ... ko da je bilo ono ajd dodjemo iz tripickovaca vidimo centar pa malo da pravimo buku
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Lazic


mrle




Boban_m


juga



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen