Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Hoæe ljudi da plate, ali neeeema! Verovatn je u istom sefu kao i Neboj¹in doktorat, Tomin diplomski, ................
http://www.juznevesti.com/Politika/SPS-nudi-jos-1-000-evra-za-Bosketovu-fotografiju-iz-srednje-skole.sr.html
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

Ђоковић поклопио чипованог идиота са ЦНН телевизије: НИСТЕ НАС СЛОМИЛИ БОМБАРДОВАЊЕМ, СВЕТИМ СЕ ПЛАНЕТИ НА СВОЈ НАЧИН, ЗАТО САМ НАЈБОЉИ!

Новак Ђоковић шокирао је новинаре ЦНН-а у гостовању на тој телевизији, а водитељи емисије нису умели да одговоре на његово питање ни након неколико минута.

Наиме, Ђоковић је на питање америчког новинара, шта је то што га је мотивисало и гурало напред кроз каријеру, одговорио: "Знате свашта се мени дешавало. И народу генерално. Мали смо али пркосни и кроз историју тако.

Када је НАТО уништавао моју земљу без правног основа 1999. био сам дете. Зарекао сам се тада да ћу тај исти свет победити на свој начин. И ево ме данас. То уништавање ме није уништило, нити мој народ. Није нам сломљен дух, и даље смо радосни упркос проблемима. То је победа".
Ђоковић је након свог краћег излагања заћутао, док је водитељ Андерс Цоопер непријатно климао главом.

Lazic

©ta god mislio o Ðokoviæima, njegove reèi sa sobom nose te¾inu od par stotina miliona eura...

mali_zmaj

Ako je stvarno tako rekao,nek mu kita naraste jos par canti!! Et,pare mu ne trebaju,zdrav je,prav,pa nek mu malisa postane velisa!!
jin-jang

OKi

Citat: eclipse4 poslato 07 April, 2016, 19:28
Ђоковић поклопио чипованог идиота са ЦНН телевизије...
Krivo mi , ne mogu da nadjem snimak . Da li je neko gledao ???

eclipse4

stiglo mi na mail,veruj mi da nemam pojma da li je istina ili nije.

bucko

Probao i ja da nadjem i pogledam ali nema toga,izgleda da je fake.

Slaninar

Kako nas nisu slomili? Vuèiæ nam je premijer - po¹teno ga izglasala veæina, Kosovo izgubljeno, cela dr¾ava rasprodata, plate 200 evra, moral u kurcu - kraðe, zloupotrebe i korupcija gde god se okrene¹, populacija u padu, plus iseljavanje iz zemlje ko god mo¾e... ko je tu pobedio?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 08 April, 2016, 07:45
Kako nas nisu slomili? Vuèiæ nam je premijer - po¹teno ga izglasala veæina, Kosovo izgubljeno, cela dr¾ava rasprodata, plate 200 evra, moral u kurcu - kraðe, zloupotrebe i korupcija gde god se okrene¹, populacija u padu, plus iseljavanje iz zemlje ko god mo¾e... ko je tu pobedio?

jebem ti dr¾avu,
opet se sla¾em sa slaninicom....

slave74

Citat: bucko poslato 08 April, 2016, 01:50
Probao i ja da nadjem i pogledam ali nema toga,izgleda da je fake.



Pa, poodavno je Nole izjavio nesto slicno, jos dok nije bio broj 1. Mada ni blizu kao sto je pre par postova izjavio. On veoma pazi sta govori u javnosti, jer ga i ovako vec sa zapada pljuju, i cekaju svaku  njegovu  izjavu, pa vade iz tog kontesta ponesto..

Uglavnom koliko se secam, odgovorio je na pitanje sta misli o bombardovanju Srbije 99, tako sto je doslovce rekao da je njemu pomoglo, te da mu je bilo interesantno druziti se po podrumima i sklonistima za vreme udara.. Bukvalno je rekao, kako sam ja tada razumeo,  da je bombordovanje bilo dobro, jer nijednom recju ga nije osudio.. Uslihtao se amerima..

Mozda se sad okurazio, pa dao novu izjavu mada cisto sumnjam. Jer danas ima mnogo svetskih politicara, koji govore da je bombardovanje  Srbije bilo pogresno.. Sad ce to biti hit, pa ce i ameri da pricaju da su pogresili. Eto nema veze, mi im sve oprastamo, koliko su samo propatili za parama ,koje su spucali kroz rakete, koje su ubijale nase gradjane..

Mada se secam slike ane i jelene sa klintonom zagrljene, ali da ne ofujem vise.

Boban_m

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/auto/aktuelno.233.html:599527-Za-novi-model-Tesle-325000-narudzbina

Za prvih 24h je bilo primljeno preko 120.000 porudzbina mislim. Kakav posao. Da sam kupio akcije kad sam dosao u USA, a bila je prica o tome-naravno ne ozbiljna, sad bih imao 5x ulozeno.

Doduse pravili su veoma skupe betmobile. Ovaj sad je u rangu prosjecnog auta. Ali kako ide onaj S model...nisam mogao da vjerujem da tako ubrzava. Ja krenuo sa semafora i ubrzavam i on samo nestade ispred mene. Jbt sta je ovo pomislih, posle procitam da ubrzava 0-100 za 2.8 sec  ;D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mkt


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mrle

Moja ¾ena pogledala po¹tu, ne¹to joj bilo sumnjivo...

Dobili danas u sanduèiæu!


http://srbin.info/2014/12/11/sektaska-literatura-kao-pravoslavna-u-postanskom-sanducetu/

Hohštapler

komentari ispod su neprocenjivo blago...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


penzos

Novinari kretenèine! Poginuo je mladiæ koji je vozio Suzuki (beli sa crvenom maskom i crnim ¹arama na boènim plastikama, stariji model). Udario je u Citroen. Izgleda da je ba¹ brzo i¹ao. ®alosno.  :(
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Sad je nebitno, ali valjda je Citroen udario njega...

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 08 April, 2016, 07:45
Kako nas nisu slomili? Vuèiæ nam je premijer - po¹teno ga izglasala veæina, Kosovo izgubljeno, cela dr¾ava rasprodata, plate 200 evra, moral u kurcu - kraðe, zloupotrebe i korupcija gde god se okrene¹, populacija u padu, plus iseljavanje iz zemlje ko god mo¾e... ko je tu pobedio?

...èkode nije glup ko ¹to izgleda... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.