Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

greota!!! odrasli smo na njegovim filmovima...
jin-jang


juga

Nije zajebancija, evo sad gledao na cnn-u, poèinju povlaèenje!

monsterbnt

Naoruzali su dobro sirijce, nastavice po potrebi da cepaju krstarecim raketama, drzace avio bazu i luku, koji ce kurac njihovi vojnici u siriji?
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Ocekujemn se da jos neka drzava pozove u pomoc Ruse, jer rusi kad zavrse posao odu...jedino sto moraju to da plate kao sto je Asad platio....ne bi me iznenadilo da jos neke arapske zemlje pozovu Ruse da im pomognu protiv ISISA....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hurricane


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Jagodinka...sve su take  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ni ovde svaðe, pih... :D

eclipse4

Citat: Hattrick poslato 14 Mart, 2016, 22:05
Kakva je bre ovo zajebancija ?  :wtf:

http://www.kurir.rs/komentari/putin-naredio-povlacenje-vojske-iz-sirije-ispunili-smo-svoj-zadatak-clanak-2173491

to je putin....o tome pricam vec 2 godine...covek jednostavno nema ni plan ni strategiju...i ne zna ni sam sta hoce al sve sto uradi obije se opet rusima o glavu ......majmun klasican.


Citat: monsterbnt poslato 15 Mart, 2016, 11:33
Naoruzali su dobro sirijce, nastavice po potrebi da cepaju krstarecim raketama, drzace avio bazu i luku, koji ce kurac njihovi vojnici u siriji?

jesu sigurno,naoruzali ih do zuba ,jos ako im dali one rakete jos iz vremena pre SSSR-a sto padaju na 5 km dalje od cilja (ismejase im se i amerikanci i dzihadisti) [rofl] [rofl] tesko da ce sad cela zemaljska kugla protiv sirijaca ,krstarecim raketama ce cepati opet mozda za putinov rodjendan ako ostane na vlasti,bese nisu ih vise koristili?tako?samo za imperatorov rodjendan......ali tad ce samo jednu da puste,nema si vise para  [rofl] a nema se zato sto je para na zapadu a ne u rusiji...

to sam se i ja pitao od samog pocetka,gori im vrata drzave (Donbas) a oni otisli u siriju....strategija nema sta  [rofl] [rofl] imaju vojnu bazu i luku.....snabdevace se vockama sa turske pijace kad im erdogan zatvori bosfor....

naravno sve ce ovo biti objavljeno pompejno kao jos jedan putinov lukavi plan i kao jos jedna pobeda rusije  [rofl] [rofl]

kao tezak rusofil...mene najvise boli....ali istina je istina....ovog putina treba navuci na neomascen kolac!!!

a evo i malo poruka od njegovih kako ih on naziva partnera.....od cije neuzvracene ljubavi on pati danonocno  i place kao malo dete ...volite me o ameri...volite me o evropljani,sve bih dao da se vrati ona ljubav iz 2012-2013...[rofl]

http://www.rbc.ru/politics/14/03/2016/56e6e3ce9a794701d25eb414




Juèe je EU jednoglasno donela 5. principa koji defini¹u odnose sa Rusijom u budućnosti:

1.Tra¾i se puno ispunjavanje Minskog sporazuma i vraćanje Krima Ukrajini.Bez ispunjavanja tih zahteva od bilo kakvih promena odnosa nema ni¹ta.
2.EU će uèvr¹ćivati odnose sa zemljama istoènog partnerstva i zemljama Centralne Azije, koje Rusija smatra svojom zonom interesa bez obzira na mi¹ljenje Rusije.
3.Povećanje energetske bezbednosti uz odstranjeivanje zavisnsoti od ruskih energenata i zajednièko suprotstavljanje ruskoj propagandi.
4.Saradnja sa Rusijom je moguća samo na odreðenim pravcima i samo u sluèaju ako odsustvo takve saradnje nosi ¹tetu strategijskim interesima EU
5.Evropa ostavlja za sobom pravo da preduzima sve napore za uspostavljanje graðanskog dru¹tva u Rusiji.


sunce malo nase istrosi se sve u siriji za dzabe.....dok ne skine gace javno pred tv da ga amerika guzi a on sam sebi da pusi i pojede sve sto je zasrao,nema skidanja sankcija......isti scenario kao kod nas srba (sto je najgore s ovolka usta (ne mogu rukama da vam docaram) ) putin izlazi na tv i kaze "ovo je vec vidjen scenario iz Srbije" pa sto ne uradi majmune nesto ako ti je poznat scenario!!!

skinite milosevica pa razgovaramo...skinut
e ima jos nesto ajd sad da osudimo ove vase generale i ostale da bi  ste vi bili krivi....ajde sudiii
e ima jos nesto,dajte prava pederima.....dali smooo
znate sta,ipak....ajde polako da okrenete i ledja rusiji....okrecemooo
super...ali,mogli bi ste sada i kosovo da priznate.....priznacemo....


e prc...popunjeno je svako mesto u evropskoj uniji ostajete na cekanju,taman dok resite i poglavlje 8793421197854

ajmo sad: "ave,putini ti bozje olicenje u coveku,bezgresna duso i mocni vladaru sveta" aplaudiramo ti svi  (sem ovog iz Radujevca ) na tvom znanju i mudrosti,svaki tvoj cin je bezgresan i zapad i ameriku baca na kolena.......

monsterbnt

Jebe im se sta su im dali... Uzeli su pare, obezbedili sebi bazi i gotov posao....
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

koje pare uzeli?
jel znas koliko kosta rusiju 1 ne dva vec samo jedan dan u siriji???
kakva vojna baza,brate.....o cemu pricas....to ce jednom petardom da im uniste.....sta ce ti baza i luka kad si odsecen od snabdevanja???reko ti vec...mogu samo u tursku na pijac po paradajz i krastavce ako im brat erdogan sto otvara dzamije po rusiji i skida im avine,zatvori bosfor....

mastajte vi samo.....lepo je mastati,istina je daleko od onoga sto pisete....

monsterbnt

Eclipse, znas da se u mnogim stvarima slazem sa tobom. Al mislim da smo vec raspravili da se politika pogotovo globalna ne oslanja nikako na nas ljudski razum, moral, a po najmanje na neku pravdu. Globalna politika se oslanja iskljucivo na cifre, i mnoge od njih mi obicni smrtnici ne znamo niti cemo ikada znati... Cista matematika.... Za mene i tebe su u pitanju mrtva deca, za globalnu politiku su to brojke koje odgovaraju da bi se dobilu neke druge brojke... Koje, mi to nikad necemo znati... Ovi su uradili sta su uradili (verovatno mnogo vise nego sto mi znamo) i izvukli se... Za pocetak nisu se zaglavili ko ameri u iraku ili nato u avganistanu....
Smrt SVIMA!!!!

stilgar

De si naso Srbinu da pricas da se ne razume u globalnu politiku :)

eclipse4

#16936
Citat: monsterbnt poslato 15 Mart, 2016, 23:42
Eclipse, znas da se u mnogim stvarima slazem sa tobom. Al mislim da smo vec raspravili da se politika pogotovo globalna ne oslanja nikako na nas ljudski razum, moral, a po najmanje na neku pravdu. Globalna politika se oslanja iskljucivo na cifre, i mnoge od njih mi obicni smrtnici ne znamo niti cemo ikada znati... Cista matematika.... Za mene i tebe su u pitanju mrtva deca, za globalnu politiku su to brojke koje odgovaraju da bi se dobilu neke druge brojke... Koje, mi to nikad necemo znati... Ovi su uradili sta su uradili (verovatno mnogo vise nego sto mi znamo) i izvukli se... Za pocetak nisu se zaglavili ko ameri u iraku ili nato u avganistanu....
naravno drug,ni jedno slovo u mojim postovima nije upereno,da se glupo izrazim,protiv tebe,znam da kapiras sta hocu vec da kazem.
nisam ja ni sasafilipovic ni onaj operater iz mtsa....

opet ti kazem,u ovoj globalnoj politici putinova politika je ko kad bi neko isao vezanih ociju po polju gde su milion grabulja bacenih po zemlji....kako putin osmisli korak tako ga drska grabulje olupi po lice...ali na zalost ne olupi samo njega vec ceo ruski narod!celo vreme pocevsi od Donbasa,jedino sto radi je da ljubi patos i nista vise....nista nije izborio ni politicki ni strateski,vec je samo izgubio a svoju zemlju je zabio u jos vece blato i minus.

sta su oni uradil?sta je postignuto time sto su oni usli u siriji?radili opet americki posao?uspeo amer da im pored sankcija i smanjenja cene nafte i unistavanja ekonomije (da ne nabrajam da su ruske pare zamrznute u inostranstvu (sta ce ruske pare u inostranstvu???)) navuce i muslimane koji se sami aktiviraju po metroima i bioskopima?
pocinje polako da ih izjeda i iznutra....jer ih je spolja skoro pa ogradio.....i sta sad,sad ce putinovci da kazu (kao sto sam i ja nekad) "more nemoj da putin ispali nuklearke"...u jaka muda...samo ih on ima.....

ja sam ti rekao,nasa stampa slavi putina vise nego ruska....ako je putin prdnuo nasi ce pisati da je pustio goluba mira....koliko je amo gresaka (namernih ili slucajnih) u prevodu...koliko samo neistine pisu nasi....zato me i ne cudi sto smo svi gledali na njega ko na coveka koji jase medveda.....
sad nakon toliko vremena i sati pracenja svega i svacega od ruske,americke,nemacke i ukrajinske stampe....mogu javno da kazem da je putin jedno govno od coveka.
nije znao kako da se umili partnerima iz evrope i amerike za taj krim...ali jos jedna grabulja u lice...video si link iznad sta se dogovorili partneri....mosa sine...

najgore je sto sad ispada na kraju (a citaj datum kada sam bio pisao jos DA CE ISPASTI tako) da su se svi jadnici na Donbasu zapravo borili da bi se  mirno integrisali u ukrajinu....  [ludak] [ludak]

ali kad se kaze da je putin postigao nesto....daj argumente da vidimo i mikoji pratimo ovo sta je postigao?jer ja vidim samo jedan ogroman minus u budzetu rusije,politici,poverenju....ma da ne nabrajam.....

mkt

Zapadni mediji razmatraju i razmere povlaèenja snaga iz Sirije. Kako navode novinari, Rusija će saèuvati vojno prisustvo u Siriji, gde je poslednjih meseci stvorena vojna infrastruktura. Moskvi će ostati avio-baza Hmejmim i luka Tartus. Osim toga, malo je verovatno da će Moskva povući svoje nove PVO sisteme.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=03&dd=15&nav_category=78&nav_id=1107814

eclipse4

ali kao sto rekoh,ako krene neki rat i turci im zatvore "kanal" mogu i te tenkove i pvo samo peskom da pune...posto sirija nema naftu ni za sebe.
a rusi da se uvate u rat sa turcima u siriji....koliko god nekima smesno zvucalo,potrsili bi ih turci za dva dana...a to bi bio prelazak u rat sa nato-m...a amer bi to samo i cekao,ali da se vratimo u realnost jer od toga nema nista...tako da im ta baza i ta luka za nedaj boze neki rat (pogotovu svetski) znacilo puno,ko piletu leva sisa...dzaba ti oruzje ako nema municija,dzaba baza ako nemas put snabdevanja.....sve to vuce jedno za drugim....da je hteo nesto pametno da uradi trebao je da uradi u ukrajini,jos dok je janukovic bio na vlasti....

a u nasoj stampi ne smnjam da ovo nije neki istorijski podvig putina koji je spasao po peti put sve od svetskog rata.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња