Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

TEEfqd

Citat: PECA BMW poslato 06 Mart, 2016, 04:32
ta divna americka demokratija

http://webtribune.rs/covek-uhapsen-zato-sto-je-prikupljao-kisnicu-na-svom-posedu/#

aj budi realan malo i pogledaj koje su ovo novine, ovo je na naslovnoj


PROTRLJAJTE OÈI I POGLEDAJTE: Japanac kontroli¹e ¾ivotinje uz pomoæ èi energije

ova stampa nije ni za brisanje bulje i sumnjam da je bilo sta sto je tu napisano istinito


balavurda

Citat: redshadow poslato 06 Mart, 2016, 05:51
Citat: PECA BMW poslato 06 Mart, 2016, 04:32
ta divna americka demokratija

http://webtribune.rs/covek-uhapsen-zato-sto-je-prikupljao-kisnicu-na-svom-posedu/#

aj budi realan malo i pogledaj koje su ovo novine, ovo je na naslovnoj


PROTRLJAJTE OÈI I POGLEDAJTE: Japanac kontroli¹e ¾ivotinje uz pomoæ èi energije

ova stampa nije ni za brisanje bulje i sumnjam da je bilo sta sto je tu napisano istinito

https://www.washingtonpost.com/blogs/govbeat/wp/2015/03/24/it-is-actually-illegal-in-colorado-to-collect-the-rain-that-falls-on-your-home/

Doduse, pise da se zakon retko primenjuje, ali opet, retko != nikad...

ЯЭВОЛУТИОН

retko jednako proliv....za svaki zakon....ili se primenjuje ili ne....sto zavisi od onih koji vode pravosudje a ne od smisla....zapravo zavisi od njihovog smisla....Sudija ima jednoatavan ali tezak zadatak, da primenom zakona i prava dovede do pravde...jer pravda mora biti ista za sve...za nju kazu da je slepa....za zakon kazu da je obavezan za one koji nemaju da plate...
uskoro ce nekoga osuditi na 30 dana zatvora jer je skupljao svoju mokracu....to je 99% voda a ona je u vlasnistvu drzave.,...ma ja bi im svaki dan isporucivao pravo u drzavnu upravu svu mokracu koju prikupim....ne bih da budu na steti....ali da mi plate minerale i suvu materiju.....to je ipak moje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


El Jefe

Овде су стравични само новинари, дотичног гласила оупиране Србије.
Друштво за заштиту од животиња

mkt

pa realno jeziv je snimak

idanijel


bigbad86

MA ovima iz blica sve jezivo. Saobracajka i nije strasna uopste, gore je to sto je debil seo za volan sa 2.9.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


balcan girl

I jedini komentar ispod price o zenama na motorima je da su lezbejke :) :) :) kako volim da maltretiram takve likove :) :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 07 Mart, 2016, 15:34
I jedini komentar ispod price o zenama na motorima je da su lezbejke :) :) :) kako volim da maltretiram takve likove :) :)
ko jos komentarise obucene devojke....nek se lepo skinu pa ces videti komentara....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


bigbad86

Text je iz 2011 godine, oni su ovo do sad resili drugim aktima...