Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

i sta sad? sutra protest, novi 5.oktobar, ili 27. mart, ili vidovdan, ili........spremte se, spremte....ja sutra idem u austriju na tri meseca nadam se da cu imati gde da se vratim :D :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Aussweis

#16641
Citat: balcan girl poslato 19 Februar, 2016, 18:19
nepravda???? aussweis ne nerviraj meeee.....:D :D :D :D dobiti kod nas tri godine zatvora za nasilje u porodici mora da je debeloooo tukao i zenu i eventualno decu, ne dobija se tri godine za dva samara ili tome slièno, èak ni za slomljen nos se ne dobija vise od 6 meseci :D èak ni ako je povratnik u delima se ne dobija tri godineeee :D :D :D

Balcan, postujem tvoj stav i tebe, ali ovde u Beogradu ima raznih tuznih prica, i to je cinjenica, ali da ima parazita koji se pozivaju na prava, emancipaciju i jednakost, i to je cinjenica...

...samo sto je broj takvih zena odavno prevazisao broj onih koje su realno maltretirane od strane ``muza ludaka``

Ma pusti tu pricu, ja znam nebrojano mnogo prica gde se zene samo okoriste i zive kao paraziti, sve hoce da im bude dozvoljeno!  [nono]

Nece da moze  [nono] mnogi popizde pa jebu mater kao i ovaj lik...a sto se tice pravosudja, tu je sve relativno i korumpirano, sve moze da se rastegne ili pritegne, kako za koga  ;)
Sve ima cenu ili čast!

balcan girl

iskreno i ja sam protiv takvih parazita ima zena kojima bi ja lièno polomila vilicu, ali dobiti iskreno tri godine je nemoguce, veruj meni znam iz iskustva i sa vezama i parama i sve, tu ima neèega...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Aussweis


A to za tri godine je verovatno zato sto je morao da napravi recidiv  ;D tj, morao je vise puta da objasni jednu istu stvar pa je usput malo slomio ponesto  ;D i tako kad nagomilas vise optuzbi, po vise tacaka,

onda je tek morao da izgori lik  [ljutko] pa kad ce vec da robija, izasao covek ispred da potvrdi, da zna za sta robija, posto je puko ocigledno od pravde i pravosudja  [ludak]
Sve ima cenu ili čast!

balcan girl

aussweis :D ti si nesto debelo besan na zene :D :D :D moraæemo da se vidimo kad se vratim da popijemo koje pivo da vidimo u èemu je problem :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

nadam se sutra velikoooom protestuuuuu :D :D pazite na sebe ko ideee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

  http://www.kurir.rs/region/bosna-i-hercegovina/ovako-su-branili-sarajevo-cekao-sam-u-redu-da-silujem-devojcicu-12-ali-ona-je-umrla-clanak-2138789

dodatni podataka,optuzenih za ratne zlocine u B i H ima oko 200 otp,od toga 183 Srbina,oko 8 ili 9 Hrvata i samo 3 Bosnjaka,sa naglaskom da su bili pripadnici HVO a ne Armije B i H...  Sto nas dovodi do zakljucka da su  Srbi sami sebe  ubijali,silovali svoje kceri,zene i babe,i nekako uspjevali sami sebe ubijati i sjeci si glave u zarobljenistvu!!!
jin-jang

Nika

Citat: Slaninar poslato 19 Februar, 2016, 12:01
Citat: mareskin poslato 19 Februar, 2016, 11:41
Taèno. Samo ove na¹e bi mogli i da smenimo ili sudimo, a za njihove "oru¾ane snage" malo morgen. Plus nam "poma¾u" da se re¹imo vi¹ka naoru¾anja, a vi¹ak je onoliko koliko oni ka¾u.

Sve se sla¾em, sem za suðenje - po zakonu isto sme¹ i njima i na¹ima da sudi¹. U praksi ti isti kurac.

Toliko povike kako æe moæi neka¾njeno da ubijaju, a nigde u sporazumu ne pi¹e tako, upravo suprotno.

Аха. Кратка ти је памет...Јел давно беше када је млади Американац избо ножем на Калишу младог Србина, покушао да побегне па га ухватили на аеродрому. Суђено му, покушај убиства, није него наношење тешких телесних повреда, није него наношење лаких телесних повреда, није него деца се мало играла па нека се ето млади Амер извини младом Србину.
"Хоћу али да се прво он извини мени" - заборавио си или ниси ни чуо...?

То је било суђење младом цивилу Амеру. Шта мислиш, на шта ли би личило суђење америчком војнику - завршило би се као у вицу са Перицом који не слуша у школи а учитељица га послала код директора.
Судија би рекао адвокату "попушите господину молим вас, док се ја скинем и намажем вазелин..."
(могу да испричам цео виц ако га неко случајно не зна.

Шалим се - наравно. Не би било као у вицу.
Не би му ни судили.

Citat: Slaninar poslato 19 Februar, 2016, 12:44
Citat: mareskin poslato 19 Februar, 2016, 12:40
U praksi i jeste problem. Prihvata¹ okupaciju. Daje¹ vuku koji ti je pojeo ovce, da èuva ono ¹to je ostalo od stada itd.

U praksi smo sami sebi najveæi zlotvori. Sve ostalo je boranija.

Тако је. Или можда није? Дођи сутра да докажеш да није тако.

Nika

А шта ћеш ти од судије да добијеш ако нпр избодеш лопова који ти је ушао у кућу и успут насрнуо на твоју жену или ћерку а ти га нападнеш ножем да одбраниш своју породицу, а судија закључи да си применио прекомерну силу?
(пу пу пу далеко било)
У закон се кажеш уздаш?

Slaninar

Citat: Nika poslato 19 Februar, 2016, 22:27
Аха. Кратка ти је памет...Јел давно беше када је млади Американац избо ножем на Калишу младог Србина, покушао да побегне па га ухватили на аеродрому.

Na¹ je uspeo pobeæi kad je premlatio Amera, uz pomoæ na¹e ambasade.  

Citat: Nika poslato 19 Februar, 2016, 22:27
Суђено му, покушај убиства, није него наношење тешких телесних повреда, није него наношење лаких телесних повреда, није него деца се мало играла па нека се ето млади Амер извини младом Србину.
"Хоћу али да се прво он извини мени" - заборавио си или ниси ни чуо...?

Nisam zaboravio, samo ne znam ni¹ta vi¹e od onoga ¹to pi¹e u novinama - a to je veoma, veoma èesto la¾, manipulacija, poluistina, kako god hoæe¹ to nazvati.

Uz to, ima dosta sluèajeva i kod nas da no¾, ili pucanje proðu kao nano¹enje povreda... i obratno, da samoodbrana proðe kao poku¹aj ubistva.

Sudovi i zakon su nam sve dalje od pravde. Suðenja gde barabe budu osloboðene kod nas ima koliko hoæe¹ - samo sirotinja najebe.


Nego, je li glavni problem ¹to strana vojska dolazi ovamo, ili to ¹to æe se bla¾e provuæi za parkiranje na zelenoj povr¹ini? Prvo da to razjasnimo. Jer vidim da se vuku te dve prièe, paralelno. I ¹ta onda, ako dobijemo garancije da æe biti javno streljani za svaki prekr¹aj, je li onda OK da doðu?!  

Zna li iko kakav je stvarno ugovor potpisan? Kolika je cena odbijanja i ¹ta je sve u igri?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Nika

Citat: Slaninar poslato 19 Februar, 2016, 23:04
Citat: Nika poslato 19 Februar, 2016, 22:27
Аха. Кратка ти је памет...Јел давно беше када је млади Американац избо ножем на Калишу младог Србина, покушао да побегне па га ухватили на аеродрому.

Na¹ je uspeo pobeæi kad je premlatio Amera, uz pomoæ na¹e ambasade. 

Стварно?
И шта је онда било?
Мислим - мало касније? Јел му се извинио или је тражио да се прво Амер извинио њему, па тек онда наш? Или смо морали да га испоручимо Америма да му се суди и да га осуде, а ми смо као земља беше неку смешну свотицу (за Американце, наравно - за нас к'о кућа) морали да исплатимо на име обештећења...?

Citat

Nego, je li glavni problem ¹to strana vojska dolazi ovamo, ili to ¹to æe se bla¾e provuæi za parkiranje na zelenoj povr¹ini? Prvo da to razjasnimo. Jer vidim da se vuku te dve prièe, paralelno. I ¹ta onda, ako dobijemo garancije da æe biti javno streljani za svaki prekr¹aj, je li onda OK da doðu?! 

Zna li iko kakav je stvarno ugovor potpisan? Kolika je cena odbijanja i ¹ta je sve u igri?
Главни је проблем то што су на тебе и мене поред осталих бацали бомбе са осиромашеним уранијумом и сада ће да дођу да се шетају овде. Ако те мрзи да читаш даље - прочитај последња 3 пасуса - то је у суштини мој одговор на твоја питања. Ово између - то су само нека глупа размишљања наглас...

Требали су од 99те на овамо сви који су учествовали у НАТО бомбардовању Југославије да буду ухапшени по ступању на земљу Србије. Да им се паспише потерница, да им се уцене главе. Па да их кримоси лове као дивљач свуда по свету.
Која је цена таквих потеза?
О томе не вреди овако расправљати... Ја бих те питао да ли су ти отац, деда, прадеда, чукундеда, стричеви... Да ли ти је неко погинуо у претходним ратовима? Знаш ли зашто су ишли у рат? Зато што им је било досадно код куће?
Јел ти није макар малкице жао што су изгинули:
Млади, који никада нису стигли да се ожене и гледају децу како расту.
Мало старији - који нису могли да уче и науче своју децу.
Старци, који нису стигли да се поиграју са унучићима (пре ће бити праунучићима у оно време).
Деца, која нису стигла да схвате шта им се десило...
Жене, старице, труднице...

ПОмислиш ли икада - што изгину тај народ? А могао је лепо да седи код куће, потпише им влада капитулацију и нико их не би дирао...

Да ли стварно не би?

Или би им се све то исто дешавало, само што би се ти сада (макар потајно) стидео онога што су ти оставили у амнет, као на пример Бугари? (Видим, ето њих у ЕУ и у НАТО, и њима сада одлично иде. Цвта земља, само што не престигне Швицу).

Погледаш ли понекад децу своју (ако их имаш), насмејану, уплакану, успавану, крезубу, ошишану као јаре, жгољаву, пуначку, смотану, спретну...
Видиш ли их по некад за пар година како леже у болници, како лекари покушавају да их излече од неког од облика рака, а ти немоћан стојиш поред њих и не знаш шта да им кажеш, помислиш "шта сам то Богу згрешио, шта сам то могао да урадим?" А онда се стресеш и кажеш "пу пу пу - далеко било - шта ми уопште ово пада на памет"?
Видиш ли око себе немоћне, све више - комшије, сапутнике, случајне пролазнике, помислиш ли шта ли су они, шта ли смо ми Богу згрешили да нам се ово дешава? Која је то невидљива сила која нам ово ради? Да ли је овако морало, или неко то плански ради?
Ухватиш ли себе како се загледаш у неку особу и видиш је у униформи. Овом не би стајала. А можда би је ипак поносно носио. Можда је баш овај неки будући Србски јунак о коме ће генерације причати и песме певати? А овог видим мртвог у рову. МОжда сам му баш ја спасао живот - која је шанса да му се то стварно деси - па нисам Тарабић...

Или си срећан када уђеш у кухињу, извадиш сланиницу из фрижидера, отвориш пивце, пустиш Парове, па се после пола сата згрозиш како то ико може да гледа, пребациш на фарму, гледаш и не верујеш како такве глупости уопште неко може да снима, онда пустиш великог брата и после 2 сата уз дремање се смориш и одеш у кревет са закључком да је у овој Србији стварно без везе ТВ програм, а онда док не заспиш размишљаш шта ли ће сутра бити у та 3 омражена серијала...

Јебем ли га.

Ја знам да потписивање овог уговора није био циљ. Ово је само био корак. Још један од. И да смо спремни за следећи. Па следећи. Па следећи...

Потписали смо резолуцију 1244 која није била лоша. а види докле смо стигли. И - ово је само једна станица, овај воз и даље путује...

Ето ти. Из једног даха. Из душе.

И немој да се правиш да не разумеш. Читам те ја између редова. То што би пред комшијама да се правиш да си велики аутономаш остави за њих. Стало је теби до Србије више него неким "Србијанцима". Само те нервира и боли што много тога није како би требало да буде. Скоро ништа. Ти би правно уређену државу. И тата би сине.
Али лако је дићи сидро и отићи. Ти си, видим, још увек ту...

balcan girl

nika srce koliko imas godina?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

aaa sta bilo na protestu?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

pa gde ovog debila jbt pa ja ne verujem
znam ovog magarca od ranije dok je bio potrcko smrdljivi aaaaaaaaaaaaaaaaa govna
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=02&dd=20&nav_category=11&nav_id=1098777

OKi

Citat: mkt poslato 20 Februar, 2016, 17:41
pa gde ovog debila jbt ...
Nemoj tako  ;) , ima èovek adekvatnu ¹kolu >>Meðunarodno bankarstvo i finansije<<  :P [zena]


balcan girl

koliko je odprilike bilo ljudi?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!