Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: mareskin poslato 19 Februar, 2016, 11:41
Taèno. Samo ove na¹e bi mogli i da smenimo ili sudimo, a za njihove "oru¾ane snage" malo morgen. Plus nam "poma¾u" da se re¹imo vi¹ka naoru¾anja, a vi¹ak je onoliko koliko oni ka¾u.

Sve se sla¾em, sem za suðenje - po zakonu isto sme¹ i njima i na¹ima da sudi¹. U praksi ti isti kurac.

Toliko povike kako æe moæi neka¾njeno da ubijaju, a nigde u sporazumu ne pi¹e tako, upravo suprotno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

 To sto ja postavim neki link u temi "sta stampa stampa"..Ne znaci da se slazem sa time sto pise u linku, mozda se iscudjavam....
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Citat: freepartyman poslato 19 Februar, 2016, 12:21
To sto ja postavim neki link u temi "sta stampa stampa"..Ne znaci da se slazem sa time sto pise u linku, mozda se iscudjavam....

Pretpostavio sam - minus nije od mene.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 19 Februar, 2016, 11:42
Divcev kantrimen, Pinkov sincic, rts-ova voditeljka koja se jebe sa glavonjama.... Cak nemoras ni da budes u vlasti samo da si dobar sa njima...

@mareskin Visak je ono sto nisu oni proizveli.... Ko pozemljama istocnog bloka... Prvo ti narede da unistis sve ono sto nisu oni pravili a onda ti po sumanutim cenama prodaju njihovo...

Jasno mi je ¹ta je vi¹ak. Problem je i to ¹to ti prodaju nije dovoljno da bi se ozbiljno branio. Ako uop¹te ima¹ pare da kupi¹, a ako uðe¹ u Nato oni te teraju da kupi¹ po svaku cenu da bi ispo¹tovao odreðene norme.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Slaninar poslato 19 Februar, 2016, 12:01
Citat: mareskin poslato 19 Februar, 2016, 11:41
Taèno. Samo ove na¹e bi mogli i da smenimo ili sudimo, a za njihove "oru¾ane snage" malo morgen. Plus nam "poma¾u" da se re¹imo vi¹ka naoru¾anja, a vi¹ak je onoliko koliko oni ka¾u.

Sve se sla¾em, sem za suðenje - po zakonu isto sme¹ i njima i na¹ima da sudi¹. U praksi ti isti kurac.

Toliko povike kako æe moæi neka¾njeno da ubijaju, a nigde u sporazumu ne pi¹e tako, upravo suprotno.

U praksi i jeste problem. Prihvata¹ okupaciju. Daje¹ vuku koji ti je pojeo ovce, da èuva ono ¹to je ostalo od stada itd.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 19 Februar, 2016, 12:40
U praksi i jeste problem. Prihvata¹ okupaciju. Daje¹ vuku koji ti je pojeo ovce, da èuva ono ¹to je ostalo od stada itd.

U praksi smo sami sebi najveæi zlotvori. Sve ostalo je boranija.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 19 Februar, 2016, 12:44
Citat: mareskin poslato 19 Februar, 2016, 12:40
U praksi i jeste problem. Prihvata¹ okupaciju. Daje¹ vuku koji ti je pojeo ovce, da èuva ono ¹to je ostalo od stada itd.

U praksi smo sami sebi najveæi zlotvori. Sve ostalo je boranija.

Taèno. Da nije onih na vlasti koji rade protiv svoje zemlje bilo bi bar ne¹to bolje. I da nije onih koji zbog nezaslu¾enih privilegija pogaze sve ¹to je vredno.
Svi su krivi.

Samo ¹to u ovom sluèaju prièamo o stranoj vojsci koja nas je bombardovala i otela nam deo teritorije. Jednom bi trebalo preseæi stvari i nazvati ih pravim imenom. Svi ovi koji potpisuju æe sutra otiæi u penziju sa pokradenim silnim parama i boleæe ih ona stvar za buduænost zemlje i ljudi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dukags

#16627
Niste hteli silom naæi æemo onda kako æete milom...


balcan girl

to sto si ti slaninar proèitao nije sporazum koji æe srbija da potpise :D :D :D :D to sto si ti proèitao je za nato zemlje tipa austrija, nemaèka itd. za nas je sporazum drugaèiji :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

balcan girl

steta sto neko njega nije nalupao èisto da vidi kako to izgleda :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


balcan girl

ko da ih veæ nemajuuu :D :D to bre prièe za malu decu :D :D :D :D ne postoji telefon sa koga oni veæ ne mogu da dobiju sta zele :D :D :D :D jedino ako zele da mazu oèi sirokim narodnim masama pa kao trazeee nestoo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 19 Februar, 2016, 14:28
to sto si ti slaninar proèitao nije sporazum koji æe srbija da potpise :D :D :D :D to sto si ti proèitao je za nato zemlje tipa austrija, nemaèka itd. za nas je sporazum drugaèiji :D

Kako zna¹?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

pa raspitala sam se :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

gosn grobar je upravo potpisao sporazum.....i upravo nas sve djuture sahranio......
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Aussweis

Citat: penzos poslato 19 Februar, 2016, 15:34
[facepalm] verovatno se iznervirao jer je nepravedno osuðen?
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:591677-Posle-presude-pretukao-zenu-u-Palati-pravde

Kurvu u oganj!

Imam snazan osecaj da je lik tek posle presude ozbiljno popizdeo na nepravdu! [bejzbolka]

Sto nije otisla kad joj ne odgovara??

A da, zato sto nema gde verovatno...i zato sto nema posao...u tom slucaju oganj ili nek postane ekonomski izbeglica pa nek se emancipuje dalje u ``Evropi`` i tamo nek trazi prava a ne gologuza u brak da srlja  [nono]
Sve ima cenu ili čast!

balcan girl

nepravda???? aussweis ne nerviraj meeee.....:D :D :D :D dobiti kod nas tri godine zatvora za nasilje u porodici mora da je debeloooo tukao i zenu i eventualno decu, ne dobija se tri godine za dva samara ili tome slièno, èak ni za slomljen nos se ne dobija vise od 6 meseci :D èak ni ako je povratnik u delima se ne dobija tri godineeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!