Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

e pa sad ne znam vise nismo komsijeee :D :D ali mislim da je dobila pare :D a ova druga porodica je valjda tek dobila na sudu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mrle

Citat: mkt poslato 03 Februar, 2016, 14:25
sjajan tekst
http://www.vice.com/rs/read/obezbeenje-sa-vrata-akademije-30-godina-kasnije

eh, dok sam èitao, èega sam se svega setio...

Poslah lin ortacima koji su sada daleko, u Èileu i Australiji... nismo izbijali sa 'demije.

mkt

ja sam dosta mladji jbg moje vreme je bilo 96 -97 kad sam poceo da izlazim, ali i to su bila sjajna vremena i najbolja zezanja  [cheers]

mi¹ko_kolo

Ja se setio matorog Lubarde, èupav, bradat, k'o isposnik. Meni nikad nije bila preterano zanimljiva ali sam i¹ao sa ortacima koji su ne¹to sviruckali, pa su tamo imali koncerte.

ЯЭВОЛУТИОН

Furundzuja...druzio se sa zimmermanom...inace je vozio i imao dosta motora...nortona, harleya. bsa.....kawe...laverde...svasta...
@misko
prepostavljao sam da si bio disko tip.....akademija bila bre sveto mesto za generacije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Aleks Cross

Citat: mkt poslato 03 Februar, 2016, 14:25
sjajan tekst
http://www.vice.com/rs/read/obezbeenje-sa-vrata-akademije-30-godina-kasnije

Ajde vidim kod nekih nostalgicara probudio clanak neka secanja. Pocetkom 80-ih bilo izvikano mesto u koje nisam usao vise od tri puta. Ko to nije video kako izgleda preko dana taj je voleo da ide.
Gomila ljudi koji su tada studirali na akademiji i sa kojima se dan danas druzim nisu usli ni jednom. U to vreme je bilo drugih mesta gde je bilo mnogo tise i opustenije za zezanje kao onaj KPZ pored Mazestika gde je na vratima stajala baba od 100 godina pa nije mogao svako da udje. ;-)

Dukags

#16408
Sta tek ja da ka¾em, verovatno ima malo vas koji se seæate diskaæa na Ta¹u? Ili mo¾ zamisliti nas iz NS na Akademiji, uðe jedan pa ga ispeèatiraju a dok je peèat na ko¾i sve¾ lepi na druge koji smo èekali u Sne¾ani... A kad se zavr¹i do prvog busa za NS u merketu kod Nu¹iæeve nas tada¹nja milicija legitimi¹e 72 puta. Do¾ivljaj bio.
Posle SKC i ostalo... I mislim kako je onda moglo bez turbo folka?

Koja matoroæa a :-)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Februar, 2016, 18:48
Furundzuja...druzio se sa zimmermanom...inace je vozio i imao dosta motora...nortona, harleya. bsa.....kawe...laverde...svasta...
@misko
prepostavljao sam da si bio disko tip.....akademija bila bre sveto mesto za generacije....
Neæe¹ verovati, ali sam ja rastao uz BB Kinga i ostale legende bluza. Nikako mi se nije uklapala Akademija. A i dobre pièke su i¹le na neka druga mesta. :P Bol'o mene ðoka za Koju i ekipu.


Neos

http://www.blic.rs/vesti/srbija/osudjen-za-falsifikat-diplomirao-na-srukovnoj-skoli/tc7h7gv
Eto ¹ta èovek uradi kad radi na svoju ruki,da je prvo pitao Tomu i Neboj¹u kako se ovo radi ne bi mu se desio takav gaf

Lazic


Dukags

Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 Februar, 2016, 21:33

Neæe¹ verovati, ali sam ja rastao uz BB Kinga i ostale legende bluza. Nikako mi se nije uklapala Akademija. A i dobre pièke su i¹le na neka druga mesta. :P Bol'o mene ðoka za Koju i ekipu.
Odliène ¾enske su u moje vreme bile u Nani ali nas nisu tamo pu¹tali ili nismo imali love za istu, pa smo i¹li na kvantitet a ne na kvalitet
A tog Koju ili koga veæ nismo ni viðali jer su bili u nekom malom ¹alteru i nema¹ pametnije nego pamtiti ih.

Hurricane

Citat: Gvozden poslato 04 Februar, 2016, 00:08
Laki je malo nervozan   [flashing] [rofl]

http://www.kurir.rs/crna-hronika/demolirana-vozila-saobracajaca-u-kikindi-ciglama-razbijeni-prozori-na-tri-privatna-automobila-clanak-2121525


..jebeno jezivo stra¹no ali stvarno, ne ¹to je taj neko razvalio njima stakla, veæ to ¹to ovi kukaju da policajci moraju biti za¹tiæeni..

pa dobro esi mu dao pi¹tolj majku ti jebem i obuèio ga da se bori protiv najgorih i sad im treba za¹tita..

tolike pare iz na¹ih d¾epova na policiju odlazi i oni ne umeju sami da se brane nego æemo mi j¹ ponovo na regrutaciju pa u vojsku

da vojskom èuvamo policiju..

ko æe bre nas da èuva ako je policija neza¹tiæena....


more bre, mr¹ u pièku materinu ¹to bi narod reko...

Lazic


Slaninar

Citat: hurricane poslato 04 Februar, 2016, 10:31
..jebeno jezivo stra¹no ali stvarno, ne ¹to je taj neko razvalio njima stakla, veæ to ¹to ovi kukaju da policajci moraju biti za¹tiæeni..

pa dobro esi mu dao pi¹tolj majku ti jebem i obuèio ga da se bori protiv najgorih i sad im treba za¹tita..

tolike pare iz na¹ih d¾epova na policiju odlazi i oni ne umeju sami da se brane nego æemo mi j¹ ponovo na regrutaciju pa u vojsku

da vojskom èuvamo policiju..

ko æe bre nas da èuva ako je policija neza¹tiæena....


more bre, mr¹ u pièku materinu ¹to bi narod reko...

Po¹ten policajac je najmanje za¹tiæen. Znam èoveka koji je prilikom hap¹enja pucao u dilera, jer je ovaj izvukao pi¹tolj i uperio ka njemu. Prva stvar koju je tu¾ilac uradio je oduzimanje pi¹tolja tom policajcu. Znaèi uhapsi¹ gangstera, pa ti oduzmu oru¾je. I njega jo¹ pusti¹ da se brani sa slobode i milina.  :)

Pi¹tolj je i¹ao na ve¹taèenje, da li je ba¹ slu¾beni, ili privatni. Da je bio privatni - robija.
Isto tako je i pi¹tolj krimosa i¹ao na ve¹taèenje - da li je pravi i mo¾e li da opali. Da nije mogao opaliti, pisana bi bila krivièna, pa neka se pandur pravda, koliko god traje postupak - morao je da vidi da nije pravi pi¹tolj, obuèen je... vidovit.

Samo jedan od milion primera.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

Citat: hurricane poslato 04 Februar, 2016, 10:31
Citat: Gvozden poslato 04 Februar, 2016, 00:08
Laki je malo nervozan   [flashing] [rofl]

http://www.kurir.rs/crna-hronika/demolirana-vozila-saobracajaca-u-kikindi-ciglama-razbijeni-prozori-na-tri-privatna-automobila-clanak-2121525


..jebeno jezivo stra¹no ali stvarno, ne ¹to je taj neko razvalio njima stakla, veæ to ¹to ovi kukaju da policajci moraju biti za¹tiæeni..

pa dobro esi mu dao pi¹tolj majku ti jebem i obuèio ga da se bori protiv najgorih i sad im treba za¹tita..

tolike pare iz na¹ih d¾epova na policiju odlazi i oni ne umeju sami da se brane nego æemo mi j¹ ponovo na regrutaciju pa u vojsku

da vojskom èuvamo policiju..

ko æe bre nas da èuva ako je policija neza¹tiæena....


more bre, mr¹ u pièku materinu ¹to bi narod reko...

[rofl] istovremeno i smesno i tuzno... plus :)

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!