Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mi¹ko_kolo

Citat: Zeljkamp poslato 25 Januar, 2016, 10:06
Nije tajna, zasto bi bila ? Po defaultu sam opozicionar i to sam pisao u jednoj temi, Misko kolo zna. :)

Èekaj, onda to znaèi da si ti opozicija bio i onima ¹to su i danas u vlasti (Daèiæ, Ru¾iæ, Ljajiæ, Vuèela...) a i onima koji su bili tada (Tadiæ &Co) a bili su i onda i sada u upravi tvog voljenog i nikad pre¾aljenog tima?! Pokoj mu du¹i, mislim timu, jer ovo sada (za ¹ta navija¹) ne lièi na tim. Ni u fudbalu, a Boga mi, ni u ko¹arci. :P

ЯЭВОЛУТИОН

Ti si sigurno glasao za vlast....i onu  i sadasnju..i to kad pobedi....vi deset godina niste licili na tim u fudbalu, a bogami ni u kosarci....i sta sad.....hoces da te podsetim

http://opusteno.rs/poster/2012/09/partizan-prodje-zvezda-2350/partizan-prodje-zvezda.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Citat: Ivicat poslato 25 Januar, 2016, 11:52
Citat: El Jefe poslato 25 Januar, 2016, 11:41
www.standard.rs/kultura/33714-ратови-звезда-или-буђење-социјалног-инжењеринга

Jedan od komentara:
Citat
Izmaklo se kontroli. Povratka po svoj prilici vi¹e nema...

Ako stvorite i rodite jedno dijete i ako mu date sobu danas -imaæete kretena.
Ako stvorite i rodite dvoje djece i date im dvije odvojene sobe - dobiæete dva kretena...

Nekada, do nedavno, to je nekako i moglo. Dijete u tim sobama i stanovima brzo je sve izvoljilo, i¹lo je da tra¾i drugu djecu da se igra. Danas u svojoj zatvorskoj sobi igre ima dok ne ostari i neæe potra¾iti drugu djecu...

Takvo dijete-kreten nije sposobno niza¹to. Za brak ili porodicu? Iskljuèeno. Ono ne podnosi nikoga oko sebe, osim virtualnog i nestvarnog ¾ivota, ako je to ¾ivot uop¹te.

Ovima na Zapadu vi¹e pomoæi nema, ne vjerujem da im i¹ta mo¾e pomoæi. Gotovo, sagorjelo i dogorjeva...

Morate imati troje ili èetvoro djece i strpati ih u jednu sobu, da se svaki dan svadjaju, tuku i igraju. Ili, ako u jednoj porodici to nije moguæe, iz bilo kojih razloga, onda spajati vi¹e porodica i vi¹e djece, taman kako te¹ko bilo, ali da se igraju, smetaju jedno drugom, zafrkavaju i zadirkuju, psuju i kereèe se - samo da ne bi ostali kreteni...

Nisam socijolog, djeèiji pogotovo. Ali ako u ovom zapadnom svijetu ima socijologa - onda jebem im mater svima. Pa zar ne vide ¹ta su uradili?

Dolazi era promjene svijeta. Bogat i moderan zapadni èovjek izumire i na njegovo mjesto dolaze neki drugi ljudi iz Afrike, Bliskog Istoka i drugih siroma¹tina. Njih ¹to vi¹e kose i sasijecaju - oni sve br¾e, gu¹æe i zdravije rastu.

Vi mladji, do èetrdesetak i kusur godina, gledajte ¹ta vam je èiniti...

Komentar je masu bolji od samog teksta...  ;D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

viper

Da je Senna ¾iv umro bi od smeha.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

zVuk

...kako su krenuli, za par godina ce da se trkaju u simulatorima, jer je tako bezbednije.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Citat: monsterbnt poslato 25 Januar, 2016, 15:51
Citat: zVuk poslato 25 Januar, 2016, 14:53
http://vesti.mojauto.rs/Istrazujemo/609551/Vozaci-F1-zele-zatvorene-kokpite-do-2017

A nekada su trazili vise konja.... Koje su pickice postali...

Odavno F1 nije vrh tehnièkog razvoja i vrhunac onoga ¹to se danas mo¾e napraviti...
A od kad su uveli lounch control, TC i ostalu elektroniku, poprilièno je dosadno gledati ih.
Ja sam veæ napisao u temi za Formulu E, odgledajte bar jednu trku, proklizavanja, blokade toèkova, udaranje u zidove, 10x zanimljivije od ovih preplaæenih pozera.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Citat: zVuk poslato 25 Januar, 2016, 16:44
...kako su krenuli, za par godina ce da se trkaju u simulatorima, jer je tako bezbednije.....

[rofl]
Samo da se doseti neki "safety first"  klown pa ce i toga biti.  [rofl]

monsterbnt

Samo sto ovde nije rec o bolidima nego o vozacima...
Smrt SVIMA!!!!

farbach

Moj omiljeni lala - Sabahudin Dinko Gruhonjic i njegovi drugari nemaju mira. Moraju da odrade ulozene pare. Ode Vojvodina, samo jos uvek, ni mi oni ne znamo kako. Kako znam? Pa vidim kome je stalo da ode i  vidim ko je brani. Kao i u svim sukobima od devedesetih, oni ne krecu dok nemaju obe strane sukoba u rukama. Laznu vlast i laznu opoziciju, lazne komuniste i lazne nacionaliste. Neki Ceda i Canak ce napadati, a neki drugi Ceda i Canak ce braniti. Interesuje me samo da li taj stomak koji guta ljude i drzave ima dna. Da li ce jednom reci: Sit sam, dosta mi je nafte, droge i krvi. A da ce Vojvodjanima, kao i Libijcima i Sirijcima i ostalim posle oslobodjenja biti bolje, ne sumnjam.
Da zavrsim Markesovim recima: Gospodo misteri, ne budite blentave pizde. Ovde nema druge kuge osim vas.

http://facebookreporter.org/2016/01/25/рокфелерове-бригаде-против-руско-срп/

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: farbach poslato 25 Januar, 2016, 21:22
Moj omiljeni lala - Sabahudin Dinko Gruhonjic i njegovi drugari nemaju mira. Moraju da odrade ulozene pare. Ode Vojvodina, samo jos uvek, ni mi oni ne znamo kako. Kako znam? Pa vidim kome je stalo da ode i  vidim ko je brani. Kao i u svim sukobima od devedesetih, oni ne krecu dok nemaju obe strane sukoba u rukama. Laznu vlast i laznu opoziciju, lazne komuniste i lazne nacionaliste. Neki Ceda i Canak ce napadati, a neki drugi Ceda i Canak ce braniti. Interesuje me samo da li taj stomak koji guta ljude i drzave ima dna. Da li ce jednom reci: Sit sam, dosta mi je nafte, droge i krvi. A da ce Vojvodjanima, kao i Libijcima i Sirijcima i ostalim posle oslobodjenja biti bolje, ne sumnjam.
Da zavrsim Markesovim recima: Gospodo misteri, ne budite blentave pizde. Ovde nema druge kuge osim vas.

http://facebookreporter.org/2016/01/25/рокфелерове-бригаде-против-руско-срп/

treba ovde oszbiljan puc....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick


Lazic

Volim pijane ¾ene... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2016, 11:17
Volim pijane ¾ene... ;D
lake padaju brze, a pijane padaju brze na ledja sa rasiranim nogama....njutn nema pojma.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Mislim da je bio gej... ;D


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

E pun mi kurac tih sto se bore za ''ljudska prava'''... Dok smo se sad klali sa drzavom koja je pokusala da nam ukine pravo da naplacujemo svoj rad, kontaktirali smo i te kojekakve ''borce''... Vecina nije UOPSTE odgovorila, jedni su rekli da im je jako zao al da to nije njihov sektor i da nemaju budzete za takve ''projekte''... kao trebalo je da se javimo ranije da nas ubace u ''program''... Pa mater vam jebem neotesanu...
Smrt SVIMA!!!!