Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ja o zenama imam dobro misljenje.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

@Balcan
Ja tablicu sa  tim natpisom dr¾ao na radnom stolu u ofisu tri godine, sva sreæa ¹to su okolo bili stranci..
Obeæala mi ¾ena majicu sa natpisom "Meni GOOGLE ne treba, moja ¾ena sve zna"...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

PECA BMW

E vidite nismo naj gori ! ja sam cuo da su brojke i mnogo vece za ovih 12 sati ..

"Prijavljeno je oko 1.000 saobraæajnih nesreæa, a oko 800 vozila ostalo je blokirano na putevima u Vird¾iniji iako su vlasti upozoravale vozaèe da ne kreæu na put."

http://mondo.rs/a868595/Info/Svet/SAD-Sneg-i-nevreme-ugrozeni-Njujork-i-Vasington.html

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

a prije neki dan velim dabogda ih zatrpalo,i vidi sta im se desi...
jin-jang

viper

Tako sam se potresao, sad neæu moæi da spavam
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

p0peye

Citat: Slaninar poslato 23 Januar, 2016, 20:49
Citat: Zeljkamp poslato 23 Januar, 2016, 14:23
@ Slaninar

Kod Dveri mi se svidja to sto su novi i sto su jedni od retkih koji konstantno argumentovano pljuju po aktuelnoj vlasti i imaju neke programe koji mi se svidjaju. Recimo, povratak obaveznog vojnog roka mi se svidja. Ne pratim nesto puno politiku, niti planiram, ali su mi oni jedna od opcija koje bih mogao da zaokruzim. Kao sto rekoh, Radulovic mi je prva opcija a svi ostali su druga, odnosno treca.

Meni Dveri deluju kao ultranacionalisti, a od toga se je¾im. To ni¹ta dobro nije donelo zemlji. Pljuvati je lako, ali ¹ta konta¹ da bi oni popravili?

©to se vojnog roka tièe, dozvolio bih pravo glasa samo mu¹karcima koji su slu¾ili vojsku - nikom vi¹e (neka me sa popljuju koleginice).
Теби делују као ултранационалисти?
Јел можеш да и наведеш један пример из њиховог програма због кога имаш такво мишљење?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

farbach

Koriste cirilicu, a sta je to ako ne ultranacionalizam. To ako je ateista. Ako je pravoslavac, onda je fasista.
Evo Borka Pavicevic to zna:
! No longer available
-Ima li svako pravo na svoje misljenje?
-Nema (Zapravo ima pravo, dok je kao Borkino i sponzorsko)
Ko nema svoje misljenje neka ode na Pescanik da ga pokupi, ceka ga tamo 5 dana, pa posle prebacuju na E-novine.
Inace sa sponzorima se dopisuje dimnim signalima, engleski zna malo bolje od Radasina i Zmaja od Sipova.

Slaninar

Pa... nemaju program. Gde si ti proèitao njihov program?

Znam samo da su jako kivni na pedere i ateiste. To im je glavni "program".
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt

Evo zbog èega ne treba pu¹tati automobil zimi da radi u leru kako bi se zagrijao - See more at: http://vijesti.in.rs/node/2126#sthash.hzxXAslj.dpuf
http://vijesti.in.rs/node/2126     

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: farbach poslato 24 Januar, 2016, 18:12
Koriste cirilicu, a sta je to ako ne ultranacionalizam. To ako je ateista. Ako je pravoslavac, onda je fasista.
Evo Borka Pavicevic to zna:
! No longer available
-Ima li svako pravo na svoje misljenje?
-Nema (Zapravo ima pravo, dok je kao Borkino i sponzorsko)
Ko nema svoje misljenje neka ode na Pescanik da ga pokupi, ceka ga tamo 5 dana, pa posle prebacuju na E-novine.
Inace sa sponzorima se dopisuje dimnim signalima, engleski zna malo bolje od Radasina i Zmaja od Sipova.
da li moguce da ova drzava nema nekoga optuzenog za delo za koje sleduje dozivotna, pa da zgazi ovu konjosinu, da mu se racuna u olaksavajuce okolnosti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Citat: Slaninar poslato 23 Januar, 2016, 20:49
Citat: Zeljkamp poslato 23 Januar, 2016, 14:23
@ Slaninar

Kod Dveri mi se svidja to sto su novi i sto su jedni od retkih koji konstantno argumentovano pljuju po aktuelnoj vlasti i imaju neke programe koji mi se svidjaju. Recimo, povratak obaveznog vojnog roka mi se svidja. Ne pratim nesto puno politiku, niti planiram, ali su mi oni jedna od opcija koje bih mogao da zaokruzim. Kao sto rekoh, Radulovic mi je prva opcija a svi ostali su druga, odnosno treca.

Meni Dveri deluju kao ultranacionalisti, a od toga se je¾im. To ni¹ta dobro nije donelo zemlji. Pljuvati je lako, ali ¹ta konta¹ da bi oni popravili?

©to se vojnog roka tièe, dozvolio bih pravo glasa samo mu¹karcima koji su slu¾ili vojsku - nikom vi¹e (neka me sa popljuju koleginice).
Sto se mene tice, Dveri nisu ultranacionalisti. Po meni su samo stranka koja u svom programu propagira prave vrednosti i stavlja SRBE ispred svih ostalih jer zivimo u SRBIJI. Apsolutno ih podrzavam zbog toga sto bi se porodica stavljala ispred pedera, sto bi se, u svim oblicima, obnovila saradnja sa Rusijom a prekinula sa Amerikom i NATO paktom, kao i sa njihovim satelitima, sto bi se domacoj privredi davala prednost u odnosu na druge, sto bi se vojska rehabilitovala itd.
TwinZ Auto & Moto

monsterbnt

Ti zaista verujes u to?
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: Zeljkamp poslato 25 Januar, 2016, 01:08
Citat: Slaninar poslato 23 Januar, 2016, 20:49
Citat: Zeljkamp poslato 23 Januar, 2016, 14:23
@ Slaninar

Kod Dveri mi se svidja to sto su novi i sto su jedni od retkih koji konstantno argumentovano pljuju po aktuelnoj vlasti i imaju neke programe koji mi se svidjaju. Recimo, povratak obaveznog vojnog roka mi se svidja. Ne pratim nesto puno politiku, niti planiram, ali su mi oni jedna od opcija koje bih mogao da zaokruzim. Kao sto rekoh, Radulovic mi je prva opcija a svi ostali su druga, odnosno treca.

Meni Dveri deluju kao ultranacionalisti, a od toga se je¾im. To ni¹ta dobro nije donelo zemlji. Pljuvati je lako, ali ¹ta konta¹ da bi oni popravili?

©to se vojnog roka tièe, dozvolio bih pravo glasa samo mu¹karcima koji su slu¾ili vojsku - nikom vi¹e (neka me sa popljuju koleginice).
Sto se mene tice, Dveri nisu ultranacionalisti. Po meni su samo stranka koja u svom programu propagira prave vrednosti i stavlja SRBE ispred svih ostalih jer zivimo u SRBIJI. Apsolutno ih podrzavam zbog toga sto bi se porodica stavljala ispred pedera, sto bi se, u svim oblicima, obnovila saradnja sa Rusijom a prekinula sa Amerikom i NATO paktom, kao i sa njihovim satelitima, sto bi se domacoj privredi davala prednost u odnosu na druge, sto bi se vojska rehabilitovala itd.


Ako nije tajna, za koga si glasao na prethodnim izborima. I onima pre njih. I onima 2000? Radoznao sam.

Ja sam glasao uvek za opozicionu stranku/koaliciju za koju sam cenio da ima najvi¹e ¹anse uzeti najvi¹e glasova. Poslednji put za DOS 2000. Posle sam shvatio da sam ovca i da su sve to strani igraèi koji rade isto, da nemam ¹ta birati na izborima. Puno mi je trebalo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: Zeljkamp poslato 25 Januar, 2016, 01:08

, sto bi se, u svim oblicima, obnovila saradnja sa Rusijom a prekinula sa Amerikom i NATO paktom, kao i sa njihovim satelitima, sto bi se domacoj privredi davala prednost u odnosu na druge, sto bi se vojska rehabilitovala itd.



sto volim ove rusofilicare........saradnja sa zemljom gde su mito, korupcija i siromastvo minimum deset puta veci nego u Srbiji....i odande ljudi beze glavom bez obzira cim se domognu diplome.....koji ce nam to kurac...?? .....

......ovde ljudi toliko vole tu rusiju, a idu da rade u nemacku.....a ako neko i ode u rusiju da radi, cesto se vrati i bez onoga sa cim je krenuo.....


          JEBALA VAS rusija!







Ko se ljuti, uleti mu kruti

Zeljkamp

Citat: monsterbnt poslato 25 Januar, 2016, 03:15
Ti zaista verujes u to?

Ne verujem ali su jedni od retikih koji to propagiraju. U nedostatku zdrave opozicije, oni su jedna od mogucnosti koji bi dobili moj glas. Kao sto rekoh, ne praim politiku i ovo sto pisem je cista intuicija nastala od tekstova koje sam procitao. S' obzirom da sam neinformisan, otvoren sam da cujem i tvoje misljenje. Imas li bolju opciju?

Citat: Slaninar poslato 25 Januar, 2016, 07:40
Ako nije tajna, za koga si glasao na prethodnim izborima. I onima pre njih. I onima 2000? Radoznao sam.

Ja sam glasao uvek za opozicionu stranku/koaliciju za koju sam cenio da ima najvi¹e ¹anse uzeti najvi¹e glasova. Poslednji put za DOS 2000. Posle sam shvatio da sam ovca i da su sve to strani igraèi koji rade isto, da nemam ¹ta birati na izborima. Puno mi je trebalo.
Nije tajna, zasto bi bila ? Po defaultu sam opozicionar i to sam pisao u jednoj temi, Misko kolo zna. :) Smatram da svaku vlast treba pljuvati jer ako nema pljuvaca, onda nema boljitka. Zadnji put sam glasao, bas kao i ti, 2000. godine za DOS i pojeo veliko GOVNO, veliko. Tih godina sam duboko verovao da je revolucija cista i iskrena, narodna. U to vreme sam ziveo van Beograda ali me to nije sprecilo, kao ni moje mnogobrojne drugare, da 5. oktobra budem u masi i udisem nesto slicno suzavcu. Elem, prevarili su nas i sada smo tu gde jesmo. Bas iz tih razloga smatram da je posle 16 godina vreme da ponovo dam svoj glas kako bi pomogao svom narodu, porodici i sebi da skine aktuelnu vlast, koja je jedna od najgorih u istoriji. Znam da ce taj nek novi, ako uopste dodje na vlast, jako tesko istrajati u svojim predizbornim obecanjima ali mu svakako treba dati sansu, ako nista drugo, makar zbog promene. Dosadilo mi da vicem Vucicu pederu.

Citat: zVuk poslato 25 Januar, 2016, 09:14
Citat: Zeljkamp poslato 25 Januar, 2016, 01:08

, sto bi se, u svim oblicima, obnovila saradnja sa Rusijom a prekinula sa Amerikom i NATO paktom, kao i sa njihovim satelitima, sto bi se domacoj privredi davala prednost u odnosu na druge, sto bi se vojska rehabilitovala itd.



sto volim ove rusofilicare........saradnja sa zemljom gde su mito, korupcija i siromastvo minimum deset puta veci nego u Srbiji....i odande ljudi beze glavom bez obzira cim se domognu diplome.....koji ce nam to kurac...?? .....

......ovde ljudi toliko vole tu rusiju, a idu da rade u nemacku.....a ako neko i ode u rusiju da radi, cesto se vrati i bez onoga sa cim je krenuo.....


          JEBALA VAS rusija!








Zvuk, prijatelju, uzalud bih ti objasnjavao. Svako ima pravo na svoje misljenje.
TwinZ Auto & Moto

zVuk

e jbg.....a bas bih voleo da saznam prednosti saradnje sa rusijom.......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Ivicat

Citat: El Jefe poslato 25 Januar, 2016, 11:41
www.standard.rs/kultura/33714-ратови-звезда-или-буђење-социјалног-инжењеринга

Jedan od komentara:
Citat
Izmaklo se kontroli. Povratka po svoj prilici vi¹e nema...

Ako stvorite i rodite jedno dijete i ako mu date sobu danas -imaæete kretena.
Ako stvorite i rodite dvoje djece i date im dvije odvojene sobe - dobiæete dva kretena...

Nekada, do nedavno, to je nekako i moglo. Dijete u tim sobama i stanovima brzo je sve izvoljilo, i¹lo je da tra¾i drugu djecu da se igra. Danas u svojoj zatvorskoj sobi igre ima dok ne ostari i neæe potra¾iti drugu djecu...

Takvo dijete-kreten nije sposobno niza¹to. Za brak ili porodicu? Iskljuèeno. Ono ne podnosi nikoga oko sebe, osim virtualnog i nestvarnog ¾ivota, ako je to ¾ivot uop¹te.

Ovima na Zapadu vi¹e pomoæi nema, ne vjerujem da im i¹ta mo¾e pomoæi. Gotovo, sagorjelo i dogorjeva...

Morate imati troje ili èetvoro djece i strpati ih u jednu sobu, da se svaki dan svadjaju, tuku i igraju. Ili, ako u jednoj porodici to nije moguæe, iz bilo kojih razloga, onda spajati vi¹e porodica i vi¹e djece, taman kako te¹ko bilo, ali da se igraju, smetaju jedno drugom, zafrkavaju i zadirkuju, psuju i kereèe se - samo da ne bi ostali kreteni...

Nisam socijolog, djeèiji pogotovo. Ali ako u ovom zapadnom svijetu ima socijologa - onda jebem im mater svima. Pa zar ne vide ¹ta su uradili?

Dolazi era promjene svijeta. Bogat i moderan zapadni èovjek izumire i na njegovo mjesto dolaze neki drugi ljudi iz Afrike, Bliskog Istoka i drugih siroma¹tina. Njih ¹to vi¹e kose i sasijecaju - oni sve br¾e, gu¹æe i zdravije rastu.

Vi mladji, do èetrdesetak i kusur godina, gledajte ¹ta vam je èiniti...