Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Ja na proslim izborima sam glasao za Dveri, cinilo mi se da najmanje zla mogu da naprave., a pickoustom bih dao misomora da se otruje kao isvim politicarima koji se vrte na vlasti i oko nje unazad 20 godina.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)


Slaninar

Citat: Zeljkamp poslato 23 Januar, 2016, 14:23
@ Slaninar

Kod Dveri mi se svidja to sto su novi i sto su jedni od retkih koji konstantno argumentovano pljuju po aktuelnoj vlasti i imaju neke programe koji mi se svidjaju. Recimo, povratak obaveznog vojnog roka mi se svidja. Ne pratim nesto puno politiku, niti planiram, ali su mi oni jedna od opcija koje bih mogao da zaokruzim. Kao sto rekoh, Radulovic mi je prva opcija a svi ostali su druga, odnosno treca.

Meni Dveri deluju kao ultranacionalisti, a od toga se je¾im. To ni¹ta dobro nije donelo zemlji. Pljuvati je lako, ali ¹ta konta¹ da bi oni popravili?

©to se vojnog roka tièe, dozvolio bih pravo glasa samo mu¹karcima koji su slu¾ili vojsku - nikom vi¹e (neka me sa popljuju koleginice).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

izvini slaninar, al ja da sam vlast ne da bi vratila vojni obavezni rok za muskarce nego bi uvela isti i za zeneeee :D :D :D :D mozda bi bio malooo kraæi za zene jbg :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Kao u Izraelu...,klinci nemaju pojma nista,ne dao bog da se nesto zarati,pa gledam ja ove klince iz firme...,mi stariji pricamo o oruziju,o vojsci,VESovima,vojnim postama,gledaju nas ko telad..., pa onda naravno krene ona postapalica .. de ste vi bre ratovali  p..da vam materina,u diznilendu!!! he he
jin-jang

monsterbnt

Citat: balcan girl poslato 23 Januar, 2016, 20:51
izvini slaninar, al ja da sam vlast ne da bi vratila vojni obavezni rok za muskarce nego bi uvela isti i za zeneeee :D :D :D :D mozda bi bio malooo kraæi za zene jbg :D

pa one koje oce duzi nek traze same...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Eto, kad se slo¾im i sa ZmajOm, i sa Balkankom i Monsterom. Kuda ide ova zemlja...  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Slaninaru ne prizivaj pogrom..,odma da si porekao sve to,inace nas ceka ciscenje snijega sutra ujutro od metra,poplava,susa,skakavci...!!  ;)
jin-jang

Slaninar

Crven mesec veceras u NS. Pun, ogroman, crven.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Znao sam da ces nas ureci,zabjelio snijeg vani!!!
jin-jang

monsterbnt

baksuz ostaje baksuz...
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

ajde bre pa naravno da se slazemo jebes ti ovo sto glumi musko a muda nema ni za sta u zivotu :D ja ajde da kazemo kao zena :D :D koji æe mi kurac neko u zivotu ako ja treba njega da vuèem na grbaèi ceo zivot i da ne ume da se snadje nikad i za nista :D ako nista drugo vojska te nauèi da se snadjes kasnije u zivotu :D :D vidis kako izgleda kad si gladan, prljav, umoran, pa æes brate umeti i da cenis kad si èist i sit :D da zanemarimo èinjenicu da æes bar umeti da ulovis zeca posle vojske kad te posalju u lov :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Gde god se okrene on vidi crvene mesece...
Komunjara...

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

ko da bi ja ikad naucio kako da perem gace i carape,da postujem nadredjene,i uozbiljim se, da nije bilo vojnog roka..htjeeo ne htjeo u vojsci slusat moras inace si nastradao,valjda se to prenese i na kasniji zivot,barem nekim ljudima..
jin-jang

balcan girl

onima kojima se ne prenese dobiju æebovanje pa shvate da æe i kasnije u zivotu da dobiju batine kad se previ¹e prave pametni :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 23 Januar, 2016, 21:41
ko da bi ja ikad naucio kako da perem gace i carape,da postujem nadredjene,i uozbiljim se, da nije bilo vojnog roka..htjeeo ne htjeo u vojsci slusat moras inace si nastradao,valjda se to prenese i na kasniji zivot,barem nekim ljudima..

I da èisti¹ WC :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

i da stijis napolju i cuvas nesto a cak ne znas ni sta...jer je tajna....
a dobro je da i desetar Stajic iz Nis svati da njega vise boli samarcina nego mene raport...doduse tek iz petog puta )
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Jes', tamo sam nauèio da slu¹am i to mi dobro doðe u ¾ivotu, evo slu¹am ¾enu i ba¹ retko me bije, samo kad ba¹ zaslu¾im....

[rofl] :P :P [yahoo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ostoja sad me podseti :D mom drugu je zena poklonila majicu na kojoj je od¹tampano ja sam glava porodice i ja sam glavni u kuæi a ispod kad mi ¾ena dozvoli ja to kazem i glasno :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

#16299
 [welcome]



i da dopunim:



Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion