Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

jbga realno najbolje da se bodes u pedu... no stress
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

a sto bi on morao da zna koliko je veliko to bure...on covek trguje buricima...dal od 20 ili 50 litara...kakve veze ima....


btw


159  litara je barel nafte....42 us galona ili 35 uk galona...eto da arapin zna cego koliko ima i sa cime trguje....


-ovo gore je posledica mojih kratkih studija na rudarsko -geoloskom....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che


eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Januar, 2016, 12:23
a sto bi on morao da zna koliko je veliko to bure...on covek trguje buricima...dal od 20 ili 50 litara...kakve veze ima....


btw


159  litara je barel nafte....42 us galona ili 35 uk galona...eto da arapin zna cego koliko ima i sa cime trguje....


-ovo gore je posledica mojih kratkih studija na rudarsko -geoloskom....:)

revolucija ja sam skontao njegov plan....stvar je u tome sto niko nece znati dal je u buretu 220l nafte ili 200...a mozda i 186....a on ce da ga proda ko jedinicu mere "bure" a onda kad tamo neko otvori on ustanovi sta je izvuko na lutriji   ;D ;D ;D

mareskin

Citat: SSZGO poslato 18 Januar, 2016, 11:30
sta je barel nego bure
nebitno, zezam se sa tim 3 meseca, evo jutros mi je pukao film i batalicu sve, forex, roba , trgovina
3 dana analiziram vesti da bih opet danas pukao 300 dolara, i sve to jos pod non stop stresom
izgubio vreme, zivce i 2500 dolara i sto je dosta dosta je, nazad u teretanu :)
zahteva puno radno vreme i rizik je poprilican, ali nejgore je sto ubija psihicki...

Moj drugar trguje na berzi valuta. Svaki dan od, mislim, 9-16h je na netu i bavi se tom trgovinom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

Citat: SSZGO poslato 18 Januar, 2016, 02:29
Citat: bigbad86 poslato 18 Januar, 2016, 02:13
A de da stavis sve te burice? Ko ce sve to da pretovari?

fizicki ne preuzimas robu, samo imas ugovor o razlici u ceni izmedju kupovine i prodaje

WoW ti si me ozbiljno shvatio :)


MIGE


MIGE


monsterbnt

Citat: MIGE poslato 18 Januar, 2016, 22:24
jeftino...mora da mu nesto fali...
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7169842/volkswagen-golf-2-16-td

Jako redak model, skupi su.
Inace nije budzevina, fabricki golf coutry
Smrt SVIMA!!!!

Ostoja

A delovi... Lakshe cesh da nadjesh tartufe..
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mkt


juga


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

TEEfqd

evo, ovako to izgleda kada srpske novine pisu turci.
oni koji su prodali veru za veceru, ko su zaboravili ko su im bili otac, deda i pradeda, sto su sakrili ikone na tavanu i ostala ekipa

http://www.blic.rs/vesti/vojvodina/sveta-cesmovaca-novosadskim-vodovodom-tece-sveta-vodica-posle-bizarnog-rituala-spc/9lv87g8



monsterbnt

Izvini... Ali osvestavanje vodovoda ?!?!?
Smrt SVIMA!!!!

TEEfqd

nema sta da mi se izvinjavas, sta ti konkretno vidis lose u tome?
kao sto vidis u novinama - Ovo preduzeće proslavilo je danas svoju krsnu slavu Bogojavljenje.
sta je tu bizarno? jel se tako pise o slavi i svetoj vodi?
a ovako se pise o beogradu na vodi, prodaji centra beograda muslimanima http://www.blic.rs/vesti/beograd/gardijan-beograd-je-grad-kreativnosti-i-novih-poduhvata/bllgh6y

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Pa i ja mogu da zamolim popa da mi osvesta vodu u bunaru u dvoristu...ali ne bih zvao medije....kad zoves medije uvek neko to moze da iskoristi u negativnom kontekstu.....Eto pickousti spasavao pre neku godinu decu iz meccave i odmah negativan kontekst...a on se izlozio opasnosti....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11