Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/uzas-u-smederevu-poradali-su-me-13-sati-lekari-su-mi-ubili-sina-clanak-1924505

To su moji smederevci o kojima sam ranije vec negde pisao... da su sestri moje babe davno usili posle porodjaja makaze u stomak, napali med. sestru da ih je ukrala, dok su ukapirali sta se desilo ova dobila sepsu i umrla... mojoj babi dali injekciju prljavom iglom, zarazili je necim i takodje umrla posle 3 dana... komsika skoro umrla isto njihovom greskom, maltretirali je ovde, snimali a nisu primetili rak pluca koji se brzo sirio... sve kao ma to su normalna pusacka pluca dok je muz nije odveo kod privatnika koji je odmah utvrdio o cemu se radi ali je vec bilo kasno i mesec dana nakon toga je umrla a da je samo otkriveno ranijej verovatno bi jos bila ziva... i takvih slucjeva ima koliko ti dusa zeli...

mali_zmaj

Citat: balcan girl poslato 17 Januar, 2016, 19:46
super sad æe izbori al ima jedan problem :D kompletno ista postavka lopova na izborima zadnjih dvadeset godina jebeno nemas za koga da glasas jer se potpuno ista garnitura ljudi vrti :D :D :D dajte ljudi da skupimo 10.000 potpisa i da napravimo stranku :D :D :D

ista prica i kod nas..,iste ljige i lopovi koji se vrte zadnjih dvadeset godina..,nemas za koga glasat..jbg..,propast!!!!!
jin-jang

eclipse4

Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2016, 18:46
Citat: eclipse4 poslato 17 Januar, 2016, 16:52
Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2016, 14:45
skinute sankcije iranu, veceras pratimo berzu, gde ce ici cena nafte sada sa trenutnih 29 dolara (proslogodisnjih 120)

http://www.bbc.com/news/world-middle-east-35336707

Brate jel ti znas koja je cena nafte???

moj novi posao , trgovina naftom...

Pa ako budes utovarivao rucno kanistere u kamion za 29 dolara po danu ili satu onda je ok.

A ako ce neka firma da te unajmi da prodajes naftu za njih po toj ceni onda ce daleko da doguraju

;D ;D

SSZGO

Citat: eclipse4 poslato 17 Januar, 2016, 20:50
Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2016, 18:46
Citat: eclipse4 poslato 17 Januar, 2016, 16:52
Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2016, 14:45
skinute sankcije iranu, veceras pratimo berzu, gde ce ici cena nafte sada sa trenutnih 29 dolara (proslogodisnjih 120)

http://www.bbc.com/news/world-middle-east-35336707

Brate jel ti znas koja je cena nafte???

moj novi posao , trgovina naftom...

Pa ako budes utovarivao rucno kanistere u kamion za 29 dolara po danu ili satu onda je ok.

A ako ce neka firma da te unajmi da prodajes naftu za njih po toj ceni onda ce daleko da doguraju

;D ;D

berza.
kupim 100000 buradi po 29, sacekam da cena ode na 29.5 i prodam...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2016, 21:02
Citat: eclipse4 poslato 17 Januar, 2016, 20:50
Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2016, 18:46
Citat: eclipse4 poslato 17 Januar, 2016, 16:52
Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2016, 14:45
skinute sankcije iranu, veceras pratimo berzu, gde ce ici cena nafte sada sa trenutnih 29 dolara (proslogodisnjih 120)

http://www.bbc.com/news/world-middle-east-35336707

Brate jel ti znas koja je cena nafte???

moj novi posao , trgovina naftom...

Pa ako budes utovarivao rucno kanistere u kamion za 29 dolara po danu ili satu onda je ok.

A ako ce neka firma da te unajmi da prodajes naftu za njih po toj ceni onda ce daleko da doguraju

;D ;D

berza.
kupim 100000 buradi po 29, sacekam da cena ode na 29.5 i prodam...

Ja te opet pitam dal znas koja je cena nafte trenutno?
I koji biznismen kupuje naftu na berzi u buricima

[rofl] [rofl] [rofl]

A tih 100.000 buradi sracunato po toj ceni od 29 dolara  [rofl] izlazi negde 638.000.000 dolara

Brate...pa ti si bogat covek.....cudi me da se nije proculo za tebe po novinama...mislim ne za bogatstvo vec sto kupujes naftu na berzi u buradima..

[rofl] [rofl]

Brat ulepsao si mi dan,s obzirom da nemam pare koliko ti imas (nakon sto sam sracunao koliko imas za ulog u naftu ) al castim gajbu piva cim te negde vidim  [cheers]


Ivicat

Nije potrebno da imas toliko para. Imas foru da za jedan tvoj dolar, 'oni' tebi daju da trgujes sa 10 (ili 100 ili 1000).

Ako npr ulozis 10 000$ sa odnosom 1:100, mozes da trgujes sa 1 000 000$. I kupis 1 000 000/29=34 483 litara nafte. Ako cena skoci na 29.5$ i ti je tada prodas, zaradis 34 483*(29.5-29)=17248$
Ali! Ako cena ode na 28.7$, izgubio si sve sto si ulozio. Malo za'ebana trgovina.


eclipse4

I dalje mi najzanimljiviji deo sa buradima hehe

SSZGO

bure je jedinica mere ne znam sta ti je smesno...

100 prema jedan je koliko mozes da zajmis od brokera, tj sa 5000 dolara mozes da kupis buradi za pola miliona usd, sav profit ili steta ide tebi...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bigbad86

A de da stavis sve te burice? Ko ce sve to da pretovari?

SSZGO

Citat: bigbad86 poslato 18 Januar, 2016, 02:13
A de da stavis sve te burice? Ko ce sve to da pretovari?

fizicki ne preuzimas robu, samo imas ugovor o razlici u ceni izmedju kupovine i prodaje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Flavius Valerius Aurelius

#16131
Citat: SSZGO poslato 18 Januar, 2016, 02:29

kupim 100000 buradi po 29, sacekam da cena ode na 29.5 i prodam...

E kad bi to tako moglo ...  a ti nemas ni BD Sertifikat (B/D license) niti Brokerskog Sponzora.
Bem li ga li lozis ljude ovako bezveze ili hranis svoj ego i stvaras neki imaginarni imidz ovde? Nadam se da gresim. Meni ni iz dzepa - ni u dzep.
Ono sto ljudi nemaju pojma je da bi ti postao broker/trader MORAS da ostavis nesto kao kolateralnu stetu. Svoj trenutni biznis? Kucu? Mozda Jugo koji svi ovde pominju? (ili kadeta) bem li ga sta ces, ali znam da kad napravis minus kompaniji koja garantuje za tebe - oni ce jedan deo da povrate od tebe a tada, Bog nek ti je u pomoc.

Da je sve tako prosto, ja bih ostao da radim s naftom u Severnoj Dakoti ... nego ajde, ljudi ovde zatucani, ukljucujuci i mene pa ti nastavi da pricas pricice ...

EDIT: Castim pivo kad napravis kintu.

SSZGO

moras da ostavis kesh naravno.
trenutno ucim sa malim racunom od 3500 usd
i trenutno gubim 2000 usd
ali svaka skola se placa jbga

ukoliko budem video da je isplativo povecacu racun.

a za imidz mi puca q, da necu tebi da se dokazujem, ko si ti uopste hah.
za moje finansije se ne brini takodje, mogu da utrcim u posao jer mi banke daju velike kredite ali ne smem da izgubim naravno ...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

PECA BMW

okreni obrni kes nikad ne vidis , radis za fiktivni novac sa brojkama koji drugi diktira .

Banka ispise neku cifru na nekom racunu ti sa tog racuna prebacis negde itd itd ......  mada bole te q za kes ako imas sve sto ti treba ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

SSZGO

Citat: PECA BMW poslato 18 Januar, 2016, 03:21
okreni obrni kes nikad ne vidis , radis za fiktivni novac sa brojkama koji drugi diktira .

Banka ispise neku cifru na nekom racunu ti sa tog racuna prebacis negde itd itd ......  mada bole te q za kes ako imas sve sto ti treba ....

otprilike

sve je u kompjuteru placas karticama, kesh se ne koristi

naravno mozes da podignes kesh, ali sada npr ti naplate za devize kada podizes i stavljas na racun, 1 posto vrednosti... tako da ne zelis da koristis kesh uopste...

cak su poceli da proveravaju ako stavis kesh u banku, odakle ti !!??

jos malo pa cu da kupim sef i da sve drzim u stanu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dukags

Igraju se Maltezi. Muslimani pored postojece dzamije poceli da se mole na otvorenim prostorima I trgovima. Jer na Malti koja je velika kao Novi Sad ima 365 katolickih crkvi I kao kako to da ima samo jedna dzamija. Da ne spominjemo da nema ni jedna pravoslavna crkva. I vec drugi vikend se mole na jednom trgu a Maltezi se udruzili pa danas delili besplatne sendviche sa prasetinom I doneli celo prase I sekli GA tamo.
http://www.maltatoday.com.mt/news/national/61242/patriots_hand_out_pork_sandwiches_ahead_of_antiislam_protest?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook#.VpyOKEmVMwg

juga

©ta mislite da bi se desilo da mi uradimo ne¹to ovako?

mi¹ko_kolo

Uuuuuuu brate! Ne smem ni da pomislim!

Ivicat

Citat: SSZGO poslato 18 Januar, 2016, 02:12
bure je jedinica mere ne znam sta ti je smesno...

100 prema jedan je koliko mozes da zajmis od brokera, tj sa 5000 dolara mozes da kupis buradi za pola miliona usd, sav profit ili steta ide tebi...

Ja bih pre rekao da ti mislis na barrel kao jedinicu mere a ne na bure[rofl]

SSZGO

#16139
sta je barel nego bure

nebitno, zezam se sa tim 3 meseca, evo jutros mi je pukao film i batalicu sve, forex, roba , trgovina

3 dana analiziram vesti da bih opet danas pukao 300 dolara, i sve to jos pod non stop stresom

izgubio vreme, zivce i 2500 dolara i sto je dosta dosta je, nazad u teretanu :)



zahteva puno radno vreme i rizik je poprilican, ali nejgore je sto ubija psihicki...


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor