Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Ha ha ha citao sam,kao izvinjenje kurac,palac..,aj da je ovaj nas bocnuo tog amera u americi dobio bi 25 god. do dozivotne....,i to sudija ne bi ni trepnuo..,kad bi mu izricao presudu
jin-jang

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 14 Januar, 2016, 20:06
Ma cuti samo nek ide redom. Ne znam sto se svi sokirali kad umrli Lemy, Bowie pa sad i ovaj. Imaju bre 70 godina, red je.

Ne zezaj. Meni je 70-a sad 10 godina bli¾e, nego ¹to je bila pre 10 godina!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo su trebali da zvuku paralelu sa onim bambusom sto je omlatio tatinog sina jer je uhvatio devojku za dupe....u zatvor do daljnjeg dok ne plate bar pola za pokusaj ubistva....jeftinije im bilo da plate ovde sudiju desetak hiljada i advokata desetak, nego ful cifru,,,,nasi naravno alavi na evre i to je to....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

juga




viper

Definitivno mi nismo dr¾ava
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)



Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 14 Januar, 2016, 21:54
Ha ha ha citao sam,kao izvinjenje kurac,palac..,aj da je ovaj nas bocnuo tog amera u americi dobio bi 25 god. do dozivotne....,i to sudija ne bi ni trepnuo..,kad bi mu izricao presudu

Da li zna¹ ¹ta se stvarno desilo?


U NS je klinac tako u ¹koli izbo lika. Lik je bio registrovani krimos i maltretirao ga pre toga, pretio, uzimao pare. Nisam ispratio suðenje do kraja. Za ovo nemam pojma ¹ta se desilo na Kalemegdanu... pa ni gde se desilo - novinama ni¹ta ne verujem. Mo¾da jeste, mo¾da nije.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: viper poslato 15 Januar, 2016, 11:29
Definitivno mi nismo dr¾ava

Pa nije definitivno nego mi i nismo drzava...mi smo republika....jedino sto ovi piticaru na tv-u kaze drzava Srbija....neznam odakle njima info da smo drzava.

To je kao i za ove sto kazu islamska drzava,koja bre islamska drzava nek pokazu na mapi prstom drzavu koja se zove "islam".....



p0peye

Па наравно да оснива.
Осудиће пар војника (без чинова) за по неку пљачку, силовање, можда чак и спорадично мучење и убијање - казна ће вероватно бити да се извине оштећенима (могуће да ће осуђени тражити да се прво оштећена страна извини њима) и - ставиће се тачка на ту непријатну причу...
И западу је потребан званичан доказ да тамо њихови савезници "нису правили" организоване, зверске злочине, већ да се, као и у сваком "ослободилачком" рату, ето, "по некад" дешавало и са њихове стране, али да је, ето, "правда ипак задовољена"...
Па јесмо ли заборавили шта се дешавало у Хагу са Хрватима и Муслиманима?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

dzimika

Citat: Slaninar poslato 15 Januar, 2016, 12:36
Citat: mali_zmaj poslato 14 Januar, 2016, 21:54
Ha ha ha citao sam,kao izvinjenje kurac,palac..,aj da je ovaj nas bocnuo tog amera u americi dobio bi 25 god. do dozivotne....,i to sudija ne bi ni trepnuo..,kad bi mu izricao presudu

Da li zna¹ ¹ta se stvarno desilo?


U NS je klinac tako u ¹koli izbo lika. Lik je bio registrovani krimos i maltretirao ga pre toga, pretio, uzimao pare. Nisam ispratio suðenje do kraja. Za ovo nemam pojma ¹ta se desilo na Kalemegdanu... pa ni gde se desilo - novinama ni¹ta ne verujem. Mo¾da jeste, mo¾da nije.

mene i burazera od tetke pre vise od 10 godina pokusao lik na kalisu da opljacka i to je jos dan bio a ne noc, pored brdo ljudi okoli na platou oko pobednika, a nema ga metar i zelja da poraste, razmisljao da li da ga bacim preko ograde, mozda bi ga i bacio da nije bilo guzve

eclipse4

ali te bilo zao pa si ga na kraju ipak pustio da vas opljacka?  ;D ;D

mali_zmaj

jin-jang

p0peye

Није зајебанција, само доказ да су наши новинари куповали дипломе, и само гледају да сензационалистички напишу вест тако да звучи бомбастично чак и кад то није...
А да просечан читалац не чита текст, већ закључак извлачи из наслова...
Прочитај текст и видећеш да не "моле грађане да не плаћају порез", него "моле грађане да не плаћају порез унапред, већ што касније", јер ће морати да плаћају порез за новац који се налази на њиховом рачуну.
Тамо је (као што пише у тексту, ако се неко потрудио да прочита још неки ред сем наслова) каматна стопа негативна, па ако држиш паре у банци мораш ти да платиш камату, а не да банка плати теби...
Лепо живе, а, замислите, нису у ЕУ...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Glava Dole

Pa ako je negativna znaci obaveznici njima treba da plate kamatu ako uplate ranije, sto bi ih onda molili da uplate kasnije? Nista tu meni nije jasno, il sam ja ogranicen ko borisa ( :-* ) il tu nesto ne stima ;D