Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Citat: balcan girl poslato 10 Januar, 2016, 19:29
sve se brinem da æe ovde da ti zive èistokrvni srbi :D :P daj bre pa vise srpskog u sebi trenutno imaju hrvati nego mi :D :D sta mislis da su turci ovde radili pet stotina godina drkali mozda??? nemas vise nigde èiste zemlje eventualno mozda u kini i severnoj koreji ali ni oni nece da opstanu dugaèko...
http://s14.postimg.org/v3eggttkh/image.png
Рецимо,ова табела те дебело демантује. Генетски су Италијани много ближи турцима, него Срби.
Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

slusaj bre da nesto pojasnimo nisam ja rekla da smo mi turci a i kao sto tvoja tabela kaze nije i da nemamo nesto njihovog dnk :D uostalom koliko je vojski ovde proslo u koliko ratova???? pusti bre te prièe, svi koji su ovde prosli su ostavili nesto nemoj niko da te laze :D jos uvek dominira slovenska krv i to je super, mozda mozda u nekoj lepsoj buduænosti nam se krv malo i proèisti :D :D :D posto kad gledam slike nekih beba i male dece napokon nekih plavih i smedjih :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

juga

Laka mu crna zemlja!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Dukags

Od februara 2016. god. u Francuskoj æe motociklima zvanièno i Zakonom biti dozvoljeno "provlaèenje" u veæim gradovima kao ¹to su Parz, Lion, Brodo i Marsej (ono ¹ta ima po selima i da se provlaèi¹)... Hoæe li na¹im pametnim glavama pasti na pamet da malo kopiraju i ovaj zakon a ne samo gej i ostale EU zajebancije?
http://www.drive-france.com/blog/new-motorcycle-rules-2016/

Hattrick

Citat: Dukags poslato 11 Januar, 2016, 22:23
Od februara 2016. god. u Francuskoj æe motociklima zvanièno i Zakonom biti dozvoljeno "provlaèenje" u veæim gradovima kao ¹to su Parz, Lion, Brodo i Marsej (ono ¹ta ima po selima i da se provlaèi¹)... Hoæe li na¹im pametnim glavama pasti na pamet da malo kopiraju i ovaj zakon a ne samo gej i ostale EU zajebancije?
http://www.drive-france.com/blog/new-motorcycle-rules-2016/

[nono] [nono] [nono]

Samo gej prica dolazi u obzir.

perlx

Sad kad imamo doktora nauka iz polja bezbednosti u saobracaju svasta nam se moze desiti.

penzos

Znam dvoicu saobraæajaca na motorciklima iz Ni¹a. Mladi kao i ja  ;D , voze i privatno. Provlaèe se i slu¾benim i privatnim motorom, nikada nisu startovali nekoga zbog toga ako nije bio divljak ili nije pravio sranja. Sve je do ljudi koji poznaju problematiku posla koji rade. E sad ¹to kod nas budalama daju da pi¹u zakone i rade posao za koji nisu struèni  [neampojma]  [sutirakamen]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

PECA BMW

- Pre nego ¹to sam oti¹ao u socijalno da izvadim knji¾icu, hteo sam pravovremeno da se informi¹em ¹ta mi je sve od dokumentacije potrebno, ali se danima niko nije javljao na telefon u Republièkom zavodu za zdravstveno osiguranje.
Potom mi je trebalo neko vreme da naðem koje socijalno pokriva moju op¹tinu jer su me vodali iz Bo¾idara Ad¾ije, preko Palilule, pa sve do Ustanièke.
Kada sam konaèno na¹ao gde treba da izvadim knji¾icu, posle nekih pola sata èekanja u redu, predao sam sve obrasce, ali me je ¹alterska slu¾benica samo popreko pogledala i pitala:
“A gde ti je potvrda da si nezaposlen?”

http://www.njuz.net/stivenu-sigalu-zafalio-jedan-papir-za-knjizicu-u-socijalnom/
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

ja eto mogu da pohvalim salter za izdavanje liène karte u jagodini da rade super :D :D bude guzva ali su fini i ljubazni i rade do 19h :D i ja sam posteno èekala u redu iako su svi stali da me pitaju sta mi treba :D imala sam vremena i nisam htela da uskaèem preko reda :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

a ispred tebe stajao klinac od 19 leta sa lepom guzom....lazes vuce krvavi ti zubi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

jok :D simpatièna mala od ¹esnaest godina sa majicom iron maiden :D :D :D pa smo æaskale o muzici :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Januar, 2016, 19:25
a ispred tebe stajao klinac od 19 leta sa lepom guzom....lazes vuce krvavi ti zubi...
.