Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: PECA BMW poslato 05 Januar, 2016, 23:13
Mi verujemo u Deda mraza  :D   mada i snesko belic u poslednje vreme se tu nesto muva ...

http://www.informer.rs/vesti/politika/48193/NISTA-OD-BORBE-PROTIV-KORUPCIJE-Dok-PALMA-casti-Srpska-banka-placa
ovo je banka koja daje pare i kk c zvezda telekom za razvoj sporta....od drzavne banke covicevom hibridu...posteno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

 :-* Ljubim vas naivne i nevine Glodare!

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Samo kad vama niko nije davao dr¾avne pare! :P

ЯЭВОЛУТИОН

pa mi ismo privatna prcija kosovskog lopova iz zeleznika...i dok smo dobijali pare dobijali ste i vi...verovatno i vise...otkada je stigla direktiva da srbiji bude bolje tako sto ce zvezda biti sampion i otkad ste zabranili da se sponzorise partizan, poceli ste da dobijate sponzore koji nemaju nikakve intrese da daju pare vec po direktivi moraju da finasiraju klub reciklazu....
kkao samo ne nadjete neki podatak da je neka banka dala partizanu pare za razvoj kosarke...valjda smo mi bili najuspesniji u zadnjih 15 godina....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Zato ¹to me zabole da tra¾im ko je davao pare Dulu&Co. U stvari - ne! Vi ste sami skupljali pare i igraèi su plaæali èlanarinu da bi igrali u allmighty Patlid¾anu. :P

ЯЭВОЛУТИОН

Mekel ....i onda vam je budzet 2,5 milki a ne 7   
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Неће ваљда дати паре Доњем Срему?
Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

bigbad86

Pa valjda ce uvideti debili da je gas gorivo za sirotinju pa ukinuti akcizu na njega ili debelo smanjiti. Ipak plin zagadjuje najmanje.

El Jefe

Citat: bigbad86 poslato 06 Januar, 2016, 14:36
Pa valjda ce uvideti debili da je gas gorivo za sirotinju pa ukinuti akcizu na njega ili debelo smanjiti. Ipak plin zagadjuje najmanje.
Где су млади, ту је и шала
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Isto kao i sa duvanom, digli cene u nebesa, pa se èude ¹to ljudi motaju duvan na crno, kukaju da imaju manje prihoda od akciza... [facepalm]
zemlja gde je svaka vlast debilnija od predhodne i ne kapira kako se uzimaju pare...

bigbad86

Moramo bre da proizvodimo i izvozimo, ili da pruzamo neku mnogo dobru uslugu. Ja lepo svima kazem da se legalizuje gudra i prostitucija, kod nas ima uslova za to kolko oces. Prostitutkama ide staz i zdravstveno a i seljaci bi imali sta da rade. Holandija bi propala za 3 nedelje :P I manje bi bilo kriminala.

ЯЭВОЛУТИОН

ali bi porastao broj rastafarijanaca i broj reage svirki :)

Ion like lion in zion
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


pajaxsg