Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo


Dukags

Mada neje ba¹ potpuno sve jedno i isto da li je Srbin iz bilo odakle izbegao u Srbiju ili u Maðarsku, kao ¹to sad Avganistanci end slièni grunu¹e u Nemaèke a ne u neku od arapskih i susednijih im zemalja sa takoðe very zavidnijim standardom.

Zami¹ljam da su se onomad na¹e izbeglice listom naselili u Maðarskoj ili Sloveniji mislim da bi se do sada veæ imali naziv tipa Srpski Segedin, Srpski Maribor ili bar Slovenski Donji Lapac?
...

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 Decembar, 2015, 00:29
:-*
:-* [srce]





Citat: farbach poslato 15 Decembar, 2015, 13:10
Citat: Laziæ poslato 15 Decembar, 2015, 12:09
Atomska bomba? Samo jedna mala malecna... Ne mora vi¹e od 15-20kt.
Kozojebi razvijaju svoju atomsku bombu snage 20 KA (kiloalaha) 1A je 72 KS (kozje snage)
Inace gore je ponestalo devica. Dobijali su 72, a kako ih Rusi salju u tri smene, moraju neke device da koriste vise puta, pa se zale da to onda i nisu prave . Odluceno je da devica bude prvih godinu dana, bas kao i dole na zemlji, ili, kako bi rekli gnostici - Kako gore, tako i dole.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se]

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ostoja

@Rev
Mozda sam bez veze popizdeo ali mi je dosta priche kako je kriv neko drugi, nije brate, sami smo krivi. Moja deca ne gledaju farmu i slichna govna, ne bacaju papirice i zvake po ulici (stariji bogami ni opushke), ne slushaju "krmetinu", sve to nema veze sa tim odakle su doshli ili ko su im roditelji, sve je to stvar kucnog vaspitanja. A sva sranja u drushtvu nam potichu bash iz kuce, pa moji roditelji su relativno neobrazovani ljudi iz provicije pa su nas decu vaspitali da budemo "normalni" i koliko-toliko kulturni. Znam je da primitivaca ima svuda i da je dosta mojih zemljaka "sa brda" doshlo direktno u velike gradove i tu donelo svoje navike, kulturu i obichaje. Da su ovde zatekli sredjeno drushtvo, gospodske navike i kulturno ponashanje, brzo bi se prilagodili i postali drugachiji. Da je vecina bila kulturna i na nivou, doshljaci bi se ili uklopili ili totalno odudarali od sredine. Nezgoda je shto ni  ovde (na zalost) kulturni niti su bili niti su sada u vecini. Na zalost.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Slaninar

Citat: Ostoja poslato 16 Decembar, 2015, 03:25
@Rev
Mozda sam bez veze popizdeo ali mi je dosta priche kako je kriv neko drugi, nije brate, sami smo krivi. Moja deca ne gledaju farmu i slichna govna, ne bacaju papirice i zvake po ulici (stariji bogami ni opushke), ne slushaju "krmetinu", sve to nema veze sa tim odakle su doshli ili ko su im roditelji, sve je to stvar kucnog vaspitanja. A sva sranja u drushtvu nam potichu bash iz kuce, pa moji roditelji su relativno neobrazovani ljudi iz provicije pa su nas decu vaspitali da budemo "normalni" i koliko-toliko kulturni. Znam je da primitivaca ima svuda i da je dosta mojih zemljaka "sa brda" doshlo direktno u velike gradove i tu donelo svoje navike, kulturu i obichaje. Da su ovde zatekli sredjeno drushtvo, gospodske navike i kulturno ponashanje, brzo bi se prilagodili i postali drugachiji. Da je vecina bila kulturna i na nivou, doshljaci bi se ili uklopili ili totalno odudarali od sredine. Nezgoda je shto ni  ovde (na zalost) kulturni niti su bili niti su sada u vecini. Na zalost.

U NS je upravo to bio sluèaj. Sem dr¾ave - dr¾ava je prestala da postoji, moglo je kako je ko hteo.

Kao da sad doðe 100.000 Sirijaca, poènu voziti levom stranom jer su tako navikli, a policija ih ne ka¾njava. I da u 5 godina svi direktori postanu Sirijci. I kad predaje¹ CV za posao, ako nema¹ zemljaka iz Sirije da ti sredi, samo ti se nasmeju. Tako ne¹to je nas zadesilo.

Ne krivim i ne mrzim nikoga, samo prièam kako jeste. Prièa je krenula sa tim ¹irokim ulicama i kanalima. Ulica u kojoj sam ¾iveo je bila bez kanala jer ljudi nisu dali da im se BESPLATNO iskopa kanal - da ne prave mostove kad ulaze u dvori¹te. I napravili kapije do puta, nema nigde trotoara. Nije bilo dr¾ave da ih natera, a domaæi su bili previ¹e pitomi da ih sami nateraju (a i u manjini).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...ni¹ta mi nije tolko mrsko nego ujutru da proèitam ovu temu.
I ne znam za¹to to radim. Svako jutro mi se posetere na raspolo¾enje i crni èaj.
Jebala Vas tema.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 16 Decembar, 2015, 09:52
...ni¹ta mi nije tolko mrsko nego ujutru da proèitam ovu temu.
I ne znam za¹to to radim. Svako jutro mi se posetere na raspolo¾enje i crni èaj.
Jebala Vas tema.

"Don't hit me with them negative waves so early in the morning..."    [andjeo]

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Slaninar poslato 16 Decembar, 2015, 10:35
Citat: Ho¹tapler poslato 16 Decembar, 2015, 09:52
...ni¹ta mi nije tolko mrsko nego ujutru da proèitam ovu temu.
I ne znam za¹to to radim. Svako jutro mi se posetere na raspolo¾enje i crni èaj.
Jebala Vas tema.

"Don't hit me with them negative waves so early in the morning..."    [andjeo]

! No longer available
[rofl] [rofl] [rofl] ©to ja volim taj film... :D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Citat: Slaninar poslato 16 Decembar, 2015, 11:42
Citat: El Jefe poslato 16 Decembar, 2015, 11:23
http://srbin.info/2015/12/15/ko-je-protiv-rehabilitacije-nedica-a-ko-za-ulazak-u-nato-pakt/

Ko ne voli kvislinga, taj podr¾ava NATO pakt i izdajnik je?

Bo¾e kakva sranja pi¹u po tom srbin.info...
Па покојни Ђинђић има све потребне квалификације да се назове квислингом. Ево му улице поред факултета у Новом Саду. У чему је разлика између њега и Недића? Сем што Недић није молио немачког министра да се Србија бомбардује ради њеног добра.
Друштво за заштиту од животиња

misa-pei

Ju, ju, ju, izdajnièe! Zar tako o muèeniku premijeru? On je ¾ivot dao za na¹e dobro. :) Ubili ga njegovi ortaci.
Država je najveći neprijatelj naroda

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 16 Decembar, 2015, 16:09
Па покојни Ђинђић има све потребне квалификације да се назове квислингом. Ево му улице поред факултета у Новом Саду. У чему је разлика између њега и Недића? Сем што Недић није молио немачког министра да се Србија бомбардује ради њеног добра.

I? Kakve to ima veze za rehabilitacijom kvislinga?! To ¹to je neko govno na slobodi, ili se velièa, ne znaèi da treba velièati i druga - po meni totalno pogre¹an put.

A deblna pretpostavka iz teksta da svi koji su protiv rehabilitacije podr¾avaju NATO...  Èlanak je, kao i veæina sa tog portala, ¹kolski primer demagogije, da ubaci¹ u ud¾benik.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

a Srbija ne moze nista svoje da izveze , a bar vodu i vazduh imamo na pretek ! (dok ne uvedu pdv i na to)

http://www.bktvnews.com/ko-je-ovde-lud-kanadani-prodaju-kinezima/
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

barem pausal za zrak,samo je pitanje dana kad ce nas natjerati da i vazduh placamo..
jin-jang

Lazic

Porez na oseku...



Citat: PECA BMW poslato 16 Decembar, 2015, 23:00
a Srbija ne moze nista svoje da izveze , a bar vodu i vazduh imamo na pretek ! (dok ne uvedu pdv i na to)

http://www.bktvnews.com/ko-je-ovde-lud-kanadani-prodaju-kinezima/
Inaèe, ovo su smislili braæa Hrvati jo¹ pre 25 godina u vreme buðenja usta¹ije, prodavali u konzervama "èist hrvatski zrak"... ;D

http://www.jadovno.com/tl_files/ug_jadovno/img/otadzbinski_rat_novo/2015/Hrvatski_zrak.jpg

eclipse4