Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: mrle poslato 10 Decembar, 2015, 11:05
Ako je ovo stvarno najslu¹anije u Srbiji, opasno smo u dubiozi

http://mondo.rs/a855645/Mob-IT/Vesti/YouTube-najgledanije-u-Srbiji-2015.-godine-Nikolija-Rasta-Relja-Popovic.html

Iz nekog razloga YouTube je Nikoliju pozicionirao na prvo mesto, iako pevaèica nije "najjaèa" po broju pregleda, ali valjda YouTube zna najbolje! Dakle, Nikolija je srpska YouTube kraljica za 2015. godinu! Èestitamo!


YouTube Rewind Srbija izgleda ovako:
1. RASTA, Kavali - 24.6 miliona pregleda
2. Nikolija, Opasna igra - 23 miliona pregleda
3. Relja Popoviæ, Beograd jo¹ ¾ivi - 22 miliona pregleda
4. Seka Aleksiæ, Lek za spavanje - 18.6 miliona pregleda
5. Katarina Grujiæ, Gre¹ka - 17.2 miliona pregleda
6. Nata¹a Bekvalac, Original - 16.5 miliona pregleda
7. Sa¹a Kovaèeviæ, Gde smo moja ljubavi - 14.9 miliona pregleda
8. Aleksandra Prijoviæ, Za nas kasno je - 14.6 miliona pregleda
9. Lexington & Ilda, Ti nevoljo moja - 14.4 miliona pregleda
10. Milan Stankoviæ, Nisi mu ti ¾ena - 13.4 miliona pregleda.



gledam temu, vidim moj post... za ov eneke èuo, video, ali ovog prvog na liti nikad. Rekoh ajd da vidm ¹ta je, ko je... i mogao sam ovaj post da napi¹em u temi ©ta me je iznerviralo.
Pa da li je moguæe da OVO ima toliko pregleda. Ode ova Srbija u kurac

! No longer available


Lazic



mareskin

Citat: mrle poslato 11 Decembar, 2015, 14:22
Citat: mrle poslato 10 Decembar, 2015, 11:05
Ako je ovo stvarno najslu¹anije u Srbiji, opasno smo u dubiozi

http://mondo.rs/a855645/Mob-IT/Vesti/YouTube-najgledanije-u-Srbiji-2015.-godine-Nikolija-Rasta-Relja-Popovic.html

Iz nekog razloga YouTube je Nikoliju pozicionirao na prvo mesto, iako pevaèica nije "najjaèa" po broju pregleda, ali valjda YouTube zna najbolje! Dakle, Nikolija je srpska YouTube kraljica za 2015. godinu! Èestitamo!


YouTube Rewind Srbija izgleda ovako:
1. RASTA, Kavali - 24.6 miliona pregleda
2. Nikolija, Opasna igra - 23 miliona pregleda
3. Relja Popoviæ, Beograd jo¹ ¾ivi - 22 miliona pregleda
4. Seka Aleksiæ, Lek za spavanje - 18.6 miliona pregleda
5. Katarina Grujiæ, Gre¹ka - 17.2 miliona pregleda
6. Nata¹a Bekvalac, Original - 16.5 miliona pregleda
7. Sa¹a Kovaèeviæ, Gde smo moja ljubavi - 14.9 miliona pregleda
8. Aleksandra Prijoviæ, Za nas kasno je - 14.6 miliona pregleda
9. Lexington & Ilda, Ti nevoljo moja - 14.4 miliona pregleda
10. Milan Stankoviæ, Nisi mu ti ¾ena - 13.4 miliona pregleda.



gledam temu, vidim moj post... za ov eneke èuo, video, ali ovog prvog na liti nikad. Rekoh ajd da vidm ¹ta je, ko je... i mogao sam ovaj post da napi¹em u temi ©ta me je iznerviralo.
Pa da li je moguæe da OVO ima toliko pregleda. Ode ova Srbija u kurac

! No longer available

I sad si mu i ti poveæao broj pregleda [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Jel ti sad jasno kako to funkcioni¹e? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Citat: Ostoja poslato 10 Decembar, 2015, 22:38
Ne svidja mi se razvoj dogadjaja, uopshte...
Znash i sam da je potreban samo jedan nervozan prst na obarachu.
A kad stvari krenu ka tom nachinu ramishljanja onda nazad ne moze nikako, to se ne da popraviti, samo ide sve dalje.
Naravno, nashi su u pravu, da ga jebem, chudi me da se ranije nije pochelo zakuvavati.
Drzim ti palcheve (i ostalim iz Srpske, naravno)
ma jebes vise ovo..,stalno u nekom grcu,ili nek se bosna centralizuje,ili razjebava..,al ovako tesko da cemo izgurati jos koju godinu.  mislim licno nisam da mi bakir diriguje,i nadam se nekom uredjenju nalik na ameriku ili svicu..,pa ako se sve slozi da nas se i matica sjeti pa da se ujedinimo... ako vec od toga nema nista,neka visoka neovisnost unutar drzave.. mislim da bi nas novi rat dotukao,sve tri strane... kao sto si rekao samo jedna usijana glava i ode sve u PM.
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: monsterbnt poslato 11 Decembar, 2015, 14:20
Steta sto je sektas otisao.... bilo bi sad bar jedno 6 strana njegovih objasnjenja kako se gleda u sunce ne jede svinja i leci rak guranjem kafe i varikine u bulju...

ODAKLE OTISAO....tu je kod mene svakekih par meseci...a sad se doselio u kraj....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


monsterbnt

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Decembar, 2015, 21:38
Citat: monsterbnt poslato 11 Decembar, 2015, 14:20
Steta sto je sektas otisao.... bilo bi sad bar jedno 6 strana njegovih objasnjenja kako se gleda u sunce ne jede svinja i leci rak guranjem kafe i varikine u bulju...

ODAKLE OTISAO....tu je kod mene svakekih par meseci...a sad se doselio u kraj....

Potrosice vam svo sunce...
Smrt SVIMA!!!!

juga


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


juga

Kako to misli¹ nije dala tom ¹efu [ludak] [policaja]

BOKYBOY

Citat: juga poslato 13 Decembar, 2015, 10:56
Kako to misli¹ nije dala tom ¹efu [ludak] [policaja]

...ma dala je sama otkaz jer sefu nije SMELA... ;D


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

goranvojska

Citat: penzos poslato 13 Decembar, 2015, 13:14
Ovi kada jebu-jebu!
http://www.politika.rs/scc/clanak/344530/Zasto-su-vojnicima-Srbije-smanjene-dnevnice#.VmPxikcRFcU.facebook
sramota.ljudi rizikuju zivote na granici sa siptarima a toliko malo primaju.samo nas vadi ona atomska laziceva mamu im jebem.oni u toplim kabinetima sa sekretaricama a tudji sinovi na vatrenu liniju.SRAMOTA.

goranvojska

osecam se moralno i patriotski pogodjen jer je jedan od pripadnika te specijalne brigade moj sin.nisu u pitanju pare jer mom sinu to ne manjka jer je tamo iz patriotskih pobuda i odgajen je tako kako je.zao mi momaka koji su dosli iz v.hana surdulise vranja gde njihove familije dole PREZIVLJAVAJU ne zive od istih.e kad bude dogorelo do kraja i kad se digne raja e tad nece da valja.

penzos

Drugar i¹ao na neki kursiæ u Nemaèku. Vratio se, gleda raèune kod sanduèiæa i ja ga te¹im "Barem bile devizne dnevnice", a on æe "Dnevnica 1.5e, a upotreba klonje 2e, pa ti vidi!"
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bigbad86

Kako bre dnevnica 1.5e?